Slachtoffers Verzet en/of OD

Buiten ZeelandBuiten NederlandOverleefd
IDNaam Geb.PlaatsGeb.Dat.PlaatsDatumGLvIDS
Civilian
8324 J. MERKMiddelburg25-03-1916 Unknown-1  
8746 J. STURM 1942 11-08-1942-1  
226 J.J. SMITMiddelburg01-10-1910Wassenaar 13-03-1941 30 
7787 J. van BLERKOMVlissingen02-01-1918Noordzee 01-11-1941 23   
7790 C.H.G. ADRIAANSEVlissingen29-08-1909Hamburg-Neuengamme 29-01-1942 32   
7712 G.G. van POETERENWageningen19-12-1915Noordzee bij de Nederlandse kust 10-03-1942 26   
7708 J. ANDRIESSELho Soekon (Indonesië)14-04-1917Noordzee bij de Nederlandse kust 10-03-1942 24   
269 H.R.W. HESSELINGSluis28-08-1923Sachsenhausen, Oranienburg 24-03-1942 19   
1191 C. HUISZOONVeere17-09-1899Oranienburg-Sachsenhausen 03-05-1942 42   
1803 B. KOENSVlissingen03-02-1914Oranienburg-Sachsenhausen 03-05-1942 28   
6396 K. BRANDESMeliskerke18-04-1902Sachsenhausen 03-05-1942 40   
6649 P.A. de MUNCKBreskens26-12-1902Hamburg-Neuengamme 03-07-1942 39   
A.C. van BEESTAmsterdam11-06-1903Middelburg 11-08-1942 39
1027 P.C. GROENEWEGESint-Maartensdijk02-02-1920Overveen 25-09-1942 22   
7830 P.J. van DIJKVlissingen04-02-1919Oranienburg-Sachsenhausen 11-10-1942 23   
8377 J.J. HAMELINKKruiningen24-07-1902Rotterdam 18-10-1942 40   
6390 A.H. van den BERGVlissingen21-05-1916Wassenaar 20-10-1942 26   
7612 C.A.P. ENGELSEVlissingen21-08-1892Kdo Gusen-Mauthausen 31-10-1942 50   
141 P. FEIJMiddelburg28-10-1925Leusden 12-11-1942 17   
994 M.D. OLLEBEKTerneuzen03-05-1907Kamp Amersfoort, Leusden 14-12-1942 35   
1511 A.J. de SMIT Vlissingen08-10-1910Vught 01-02-1943 32   
7551 M.B. SMITSZierikzee15-11-1884Vught 01-02-1943 58   
8385 J.M. DUIJNKERKEYerseke25-10-1902Neuengamme 04-03-1943 40   
6394 J.L.C. BOOGERDKerkwerve24-08-1906Wellerlooi, gem Bergen 02-05-1943 36   
6397 C. BRASSEROost- en West-Souburg02-08-1892Borne 04-05-1943 50   
7699 J.J.F. de VRIESVlissingen13-06-1915Berlijn-Tegel 04-06-1943 27   
7583 L. MELSEGoes05-09-1910Leusden 24-06-1943 32   
G. de PAGTERMiddelburg11-03-1915Leusden 20-07-1943 28
J. BRASSERWestkapelle11-03-1915Leusden 20-07-1943 28
C.W. STURMMiddelburg16-10-1909Leusden 20-07-1943 33
J.W. van PIENBROEKMiddelburg04-08-1917Leusden 20-07-1943 25  
W.H. van DOORNINCKKruiningen27-11-1914Leusden 20-07-1943 28
805 A. BAASNieuw- en Sint Joosland29-05-1913Ruinen 01-08-1943 30   
8640 L. MECHIELSENax30-11-1904Siegburg 12-09-1943 38   
2088 J.H. van den HOEKDinteloord05-09-1913Utrecht 18-09-1943 30   
7549 J. van RAALTEVlissingen30-08-1906Auschwitz 18-11-1943 37   
6625 W.M. de BRAUWDomburg17-03-1914Bonn 19-12-1943 29   
1567 D.E.P. de CLERCKAxel19-06-1900Wassenaar 13-01-1944 43   
6401 A.F. de CLERCKClinge23-05-1889Wassenaar 13-01-1944 54   
6433 P. VERHAGEGapinge17-11-1921Wassenaar 29-02-1944 22   
6481 D.I. HAGEDreischor17-02-1909Hamburg-Neuengamme 03-04-1944 35   
I.M.J. DOORNBOSHoboken (B)17-02-1916Eindhoven 05-04-1944 28   
1025 J.J. GELUKTholen29-12-1903Natzweiler 15-04-1944 40   
1884 L. POLAKMiddelburg06-09-1925Loosdrecht 17-04-1944 18   
8169 S. NAGENGASTWemeldinge02-01-1918Watenstedt-Salzgitter, Neuengamme 27-04-1944 26   
K.G. BRONAmsterdam30-04-1897Natzweiler-Struthof 10-05-1944 47
G. van der BIJLArnemuiden27-06-1917Natzweiler-Struthof 26-05-1944 26  
289 J.J. HAGESint-Maartensdijk09-07-1921Tilburg 26-05-1944 22   
1070 C.A.H. WAGTHOBergen op Zoom10-09-1921Tilburg 26-05-1944 22   
1021 J. EVERAERSTholen05-11-1917Tilburg 26-05-1944 26   
6651 J. de PAGTERBreskens16-01-1898Natzweiler-Struthof 05-06-1944 46   
V.J. VERDONCKHoofdplaat15-11-1901IJzendijke 22-07-1944 42   
1045 S. LINDHOUTTholen17-03-1918Vught 29-07-1944 26   
6388 E.A. AERTSHeikant15-05-1897Amersfoort 10-08-1944 47   
C. de GRAAFFGoes03-11-1914Vught 10-08-1944 29  
P.C. QUANTRotterdam26-09-1902Vught 11-08-1944 41   
7925 H. WEGELINGVlissingen03-08-1896Vught 11-08-1944 48   
W. NIESTHOVENMiddelburg28-02-1916Biggekerke 01-09-1944 28  
976 P.G. BLAAUWVlissingen26-11-1923Vught 04-09-1944 20   
8465 A.J.W. KOOPMANOuwerkerk18-07-1900Vught 04-09-1944 44   
288 M. GROENEWEGENRotterdam24-04-1912Terneuzen 05-09-1944 32  
983 P.T. HOOLSEMAEzinge09-03-1903Terneuzen 05-09-1944 41  
993 M. NIEUWENHUIZEYerseke14-09-1896Terneuzen 05-09-1944 47  
1002 S.C.P. VERBRUGGETerneuzen12-11-1887Terneuzen 05-09-1944 56  
1196 A.J.M. VERHAEGENStoppeldijk26-08-1907Vught 05-09-1944 37   
6391 I.J. de BERTSluis07-05-1907Terneuzen 05-09-1944 37  
8538 A. LUTEIJNNieuwvliet12-03-1886Vught 05-09-1944 58   
7536 W. WESTERHOFEnschede21-12-1914Amsterdam 07-09-1944 29   
A.P. DIELEMANWissenkerke02-04-1908Biggekerke 11-09-1944 36  
I.D.P. de COLVENAERZelzate (B)31-03-1927Biggekerke 11-09-1944 17  
A. de COLVENAERZelzate (B)02-01-1898Biggekerke 11-09-1944 46  
A.J. PIERETSZelzate (B)29-05-1905Biggekerke 11-09-1944 39  
6392 G.J. du BOISOssenisse08-01-1919Vught 16-09-1944 25 
A.A.M.C. MEIJLERRotterdam16-11-1921Ede 17-09-1944 22   
2115 G. den BRABERSint-Philipsland11-12-1919Eindhoven 18-09-1944 24   
J. van der WEIJUtrecht31-12-1924Vlissingen 19-09-1944 19  
1072 J.P. van der WELLESint-Annaland29-12-1897Sint-Oedenrode 19-09-1944 46   
W.J. DAMENMiddelburg08-10-1901Hoogerheide 08-10-1944 43 
M.D. de GROOTGoes28-02-1900Woensdrecht 08-10-1944 44 
1693 J. FRANCKEOost- en West-Souburg15-08-1918Middelburg 09-10-1944 26   
2118 J. CORNELISSETholen22-07-1905Bunnik 09-10-1944 39   
922 I.C. van der LINDEBiervliet09-09-1908Biervliet 10-10-1944 36   
1290 J. MEERMANOosterland31-08-1905Rilland-Bath 14-10-1944 39   
G.J. VERHEIJKEEllewoutsdijk28-10-1901Driewegen 16-10-1944 42   
864 M. TRAASWemeldinge21-10-1911Tuddern 17-10-1944 32   
J. KARSAmsterdam20-04-1919Waterlandkerkje 20-10-1944 25   
1063 O.J.E. STEENBEEKScherpenisse06-10-1915Amsterdam 24-10-1944 29   
R.H.C.. LOOIJAlkmaar15-09-1919Amsterdam 24-10-1944 25   
987 L.J.B. KLOECKRilland Bath10-04-1913Rilland-Bath 25-10-1944 31   
6414 C. VLOTKoudekerke29-11-1906Haarlem 26-10-1944 37 
N. CORSTANJEGoes10-02-1919Wassenaar 28-10-1944 25 
1001 L.W. VERBEEMKwadendamme04-12-1924Ovezande 28-10-1944 19   
7213 C. de KEIJZERZierikzee25-03-1905Goes 29-10-1944 39   
112 P. de PAGTERRitthem15-06-1891Arnemuiden 01-11-1944 53  
1981 J. van EENENNAAMOost- en West-Souburg14-05-1900Vlissingen 01-11-1944 44   
7965 J.F.W. ROOVERSVlissingen01-10-1918Nederland 01-11-1944 36   
K. LOUWERSESerooskerke27-02-1899Nieuw- en Sint Joosland 02-11-1944 45   
559 J. ZEGERSKapelle22-12-1890Wissenkerke 02-11-1944 53   
C. FRANKENBergen op Zoom08-07-1920Oud-Vossemeer 02-11-1944 24  
1038 B.H. KOOIJMANSint Maartensdijk04-12-1925Oud-Vossemeer 02-11-1944 18  
7578 A. van der KLOOSTERGoes03-05-1890Haarlem 02-11-1944 54   
22 P.J. de REGTWolphaartsdijk09-12-1907's-Heer Arendskerke 03-11-1944 36   
25 A.J. VERMETOud-Vossemeer07-10-1909's-Heer Arendskerke 03-11-1944 35   
7603 J.G. SLABBEKOORNKloetinge20-11-1919Antwerpen 04-11-1944 24   
8632 M. KLAASSENAxel23-12-1924Kdo Husum-Schwesing, Neuengamme 07-11-1944 19   
J. OVERBEEKERilland-Bath22-06-1919Hamburg-Fuhlsbüttel 09-11-1944 25   
P. de PAGTERMiddelburg03-04-1921Hamburg-Neuengamme 17-11-1944 23
J.P.E. SERRARENSStoppeldijk01-03-1903Hamburg-Hammerbrook, Spaldingstraße 19-11-1944 41   
7539 T.J. LAMBRECHTSEN VAN RITTHEMBatavia (N.O.I.)11-08-1922Rhenen 20-11-1944 22   
6652 P. van TIELBreskens17-12-1908Kdo Ladelund-Neuengamme 25-11-1944 35   
979 L.H. PENNINKXMiddelburg27-11-1895Hamburg-Neuengamme 30-11-1944 49   
8668 A. van HOEKHoek22-07-1920Kdo Ladelund, Neuengamme 01-12-1944 24   
849 W.J. ROOSESint Laurens27-04-1899Hamburg-Neuengamme 05-12-1944 45   
C.A. BAK's-Heer Arendskerke16-01-1925Engerhafe, Kdo Aurich- Neuengamme 06-12-1944 19   
J.J.T. RADEMAKERSEtten-Leur29-05-1913Kdo Meppen-Versen, Neuengamme 06-12-1944 31   
L. SERIERColijnsplaat04-08-1918Engerhafe, Kdo Aurich-Neuengamme 06-12-1944 26  
1197 W. de WAALBruinisse08-11-1899Rockanje 06-12-1944 45   
A. POUWEROostkapelle22-09-1921Hamburg-Neuengamme 10-12-1944 23 
I.M. van der BIJLZonnemaire14-08-1914Renesse 10-12-1944 30  
W.M. BOOTEllemeet04-01-1920Renesse 10-12-1944 24  
L.M. JONKERHaamstede22-03-1915Renesse 10-12-1944 29  
J.P. JONKERBrouwershaven24-08-1902Renesse 10-12-1944 42  
M.P.M. van der KLOOSTERBrouwershaven11-11-1912Renesse 10-12-1944 32  
J. OUDKERKWolphaartsdijk18-03-1900Renesse 10-12-1944 44  
A.M. PADMOSRenesse23-09-1919Renesse 10-12-1944 25  
J.A. VERHOEFFBrouwershaven25-06-1911Renesse 10-12-1944 33
C. LAZONDERGiessen-Nieuwkerk10-04-1913Renesse 11-12-1944 31  
J.F. MEIJBOOMVlissingen17-09-1915Aurich-Engerhafe, Neuengamme 12-12-1944 29  
8176 C. FELIUSWemeldinge05-05-1911Kdo Husum-Schwesing 14-12-1944 33   
W.L. HARTHOORN's-Heer Arendskerke29-04-1910Hamburg-Neuengamme 19-12-1944 34   
966 J. GEENSELekkerkerk26-08-1910Köln 20-12-1944 34   
C.P. HIRDESYerseke11-08-1923Buchenwald, Weimar 20-12-1944 21   
2087 J. van BEUSEKOMPadang14-05-1922Hamburg-Neuengamme 22-12-1944 22   
6646 P.J. de KOSTER Breskens11-06-1909Rotterdam 22-12-1944 35   
276 F.W. HESLINGAWonseradeel25-09-1920Sachsenhausen, Oranienburg 25-12-1944 24   
266 J.L. STEKETEEMiddelburg09-03-1904Hamburg-Neuengamme 26-12-1944 40   
A.F. de MUIJNCKWissenkerke26-04-1912Hamburg-Neuengamme 26-12-1944 32 
272 J. de VISSERMeliskerke25-02-1916Neuengamme 27-12-1944 28   
277 K. van LOONWijk en Aalburg30-04-1917Hamburg-Finkenwerder, Neuengamme 31-12-1944 27   
W. VOETHontenisse27-10-1915Hamburg, Arbeitslager, Spaldingstraße 07-01-1945 29   
8461 A.C. SWENNEOuwerkerk30-12-1917Bergschenhoek 07-01-1945 27   
7954 H.J. LUITWIELERVlissingen14-02-1903Dachau 08-01-1945 41   
G.F.C. van den ENDEMiddelburg05-01-1910Hamburg-Neuengamme 14-01-1945 35   
8688 P. TIELEMANHontenisse04-05-1894Hamburg-Neuengamme 14-01-1945 50   
J.A. MOLKapelle06-08-1891Hamburg-Neuengamme 20-01-1945 53  
692 J. HENDRIKSEVlissingen19-04-1918Siegburg 20-01-1945 26   
7587 H.D. SCHRIJVERGoes06-01-1879Kdo Oranienburg-Sachsenhausen 20-01-1945 66   
C.B. FELIUS's-Gravenpolder24-11-1893Mauthausen 24-01-1945 51   
8229 E. BERDINGMiddelburg03-04-1921Oranienburg 24-01-1945 23   
8469 C. van ASTZonnemaire03-01-1901Neuengamme 31-01-1945 44   
1801 C.W. ITTMANNBrouwershaven25-07-1914Amsterdam 07-02-1945 30   
244 C. HILLEBRANDSint Laurens20-11-1921Peres, Lippendorf 10-02-1945 23   
1016 M.H.P. BROOIJMANSSint-Annaland17-12-1916Dachau 10-02-1945 28   
B. van BEVERENRotterdam02-12-1923Haarlem 12-02-1945 21   
1198 J.P.A. WELLEMANHoedekenskerke03-11-1885Hamburg-Neuengamme 12-02-1945 59   
7527 C. van der HOOFTZeist23-09-1909Siegburg 12-02-1945 35   
271 J.J. van der MEIJDEN's Gravenhage08-03-1901Fischen 14-02-1945 43   
8024 A.P. de VISSERVlissingen27-09-1920Halfweg 17-02-1945 24   
8025 P.H. de BOOIJVlissingen29-09-1922Halfweg 17-02-1945 22   
7686 N.P. Uijt den BOGAARDTerneuzen25-08-1919Dachau 18-02-1945 25   
2095 L. DAVIDSEOost- en West-Souburg05-05-1926Hamburg-Neuengamme 20-02-1945 18   
1775 J. BOOTKerkwerve07-02-1888Hamburg-Neuengamme 26-02-1945 57   
8210 P. van der CRABMiddelburg16-02-1900's-Gravenhage 26-02-1945 45   
8495 A. BLOKGroede05-04-1901Hamburg-Neuengamme 26-02-1945 43   
6480 C. HAGEHoek02-02-1894Wöbbelin- Neuengamme 03-03-1945 51   
A.J.P. AARNOUTSESas van Gent31-05-1920Neuengamme 05-03-1945 24 
1967 A. FONDSEZonnemaire31-10-1888Bergen-Belsen 07-03-1945 56   
P.C.M. van de VELDEVlissingen23-04-1897Apeldoorn 08-03-1945 46 
J.W. GUNNINGNoordwijk12-01-1922Hamburg-Neuengamme 08-03-1945 23   
7550 N.H. van der SCHAFTMiddelburg13-12-1922Wassenaar 08-03-1945 22   
8411 J.W. MATTHIJSSEZierikzee04-01-1892Apeldoorn 08-03-1945 53   
8661 T. TALBOOBiervliet08-02-1888Leusden 08-03-1945 57   
8091 A.J. JANSEVlissingen13-06-1899Apeldoorn 09-03-1945 45 
965 H.G. SCHELLINGPiershil29-09-1908Bergisch-Gladbach 11-03-1945 36   
8440 J. KIKBruinisse02-03-1908Bergen-Belsen 18-03-1945 37   
1806 P.T. OOSTHOEKEllewoutsdijk25-01-1925Goes 23-03-1945 20   
1199 P.H. WOLFERTTerneuzen28-04-1902Wierden 29-03-1945 42   
8745 B.H. TIGCHELAARZevenbergen14-08-1917Kdo Nordhausen 29-03-1945 27  
8468 J. BUNSCHOTENZonnemaire26-09-1911Dachau 30-03-1945 33   
A. de KONINGKwadendamme23-07-1917Amsterdam 31-03-1945 27   
980 J.J. FRANCOIJSMiddelburg26-05-1913Enschede 31-03-1945 31   
981 W. WESTDORP's-Heerenhoek15-09-1920Den Haag 31-03-1945 24   
8553 J.H. BOELTJESSluis07-06-1888Dachau 02-04-1945 56   
1024 J. GELUKTholen25-03-1894Neuengamme 03-04-1945 51   
8142 T.L. WEEMAESHulst11-09-1908Kdo Halberstadt-Buchenwald 07-04-1945 36   
8641 J. BOEIJEAxel08-03-1921Kdo Tröglitz, Zeitz 12-04-1945 24   
978 J.P. HEIJBOERKortgene08-03-1912Amsterdam 14-04-1945 33 
J.D. van MELLEGoes26-05-1897Amsterdam 14-04-1945 47 
6398 M. BRUINSMAVlissingen20-08-1918Amsterdam 20-04-1945 26   
L.J.A. HOOGENBOOMMiddelburg25-08-1912Speyer 21-04-1945 32  
982 C. van der HOOFTDomburg08-03-1905Sachsenhausen 22-04-1945 39   
7552 K.W.J. STOOPZierikzee10-02-1912Rheinsberg 23-04-1945 33   
A.H. LOOMANSSint Laurens27-05-1905Bad Berka 25-04-1945 39   
J. STEVENSEHansweert12-11-1918Amsterdam 25-04-1945 26 
6317 K.P. van de SANDETholen24-01-1918Urecht 30-04-1945 27 
225 P. INGELSEMiddelburg09-10-1916Lübecker Bocht, Neustadt-Holstein 03-05-1945 28 
7593 W.L.T. THIJSGoes29-05-1923Berkel-Rodenrijs 05-05-1945 21   
8164 F. de KESELSint Jansteen05-01-1916Kdo Sandbostel-Neuengamme 10-05-1945 29   
8498 C.H.G. MELLEMAGroede09-09-1895Siegburg 10-05-1945 49   
J. KLAAIJSSENPrincenhage31-07-1899Rothenburg 17-05-1945 45  
7674 D.W. SCHULTSZierikzee26-02-1920Etten-Leur 26-05-1945 24   
6660 P. VAESGoes10-01-1912Sachsenhausen 31-05-1945 33   
8506 T.E.H. ROERSCHAardenburg30-11-1916Bergen-Belsen 31-05-1945 28   
6666 J.L. van FRAASSENWaarde25-10-1921Rotterdam 16-08-1945 23   
7577 D.A. KLOOSGoes18-11-1910Amsterdam 11-09-1945 34   
6326 J. VERWIJSSint Philipsland08-06-1921Rotterdam 04-11-1945 24   
8134 L.W. WESSELSGoes27-02-1905Lemmer 10-12-1945 40   
8463 C. de LATEROuwerkerk13-01-1893Amsterdam 01-02-1949 56   
8053 C.J. FLISSEBAALJEVlissingen24-11-1894Amsterdam 14-04-1951 56   
8695 A.J. SCHUMANKoudekerke07-12-1898Barneveld 10-08-1951 52   
8443 H. MINKEMAMijdrecht16-10-1897Zierikzee 23-02-1952 54 
8058 D.J. van TUIJLDalem03-01-1901Vlissingen 14-06-1955 54   
8340 J.J.A. LEMAIREAmsterdam19-11-1906Middelburg 02-02-1960 53   
8704 C. van GERVENSchiedam26-02-1917Tholen30-10-194427  
8744 C. MOOIMANMiddelburg29-10-1917Vancouver07-08-194224
IDNaam Rang/EenheidPlaatsDatumGLvIDS
Military
7698 G.H. van der PLOEGMajoor Infanterie Koninklijke Landmacht Utrecht 09-07-1942 52 
E.R.E. BOUDELINGSoldat 2e cl Vreemdelingen Legioen 1e R.E.I. [9843]Medea 13-09-1943 17   
8425 K.H. SCHüSSLER1e Luitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Tandjoeng Gadang 24-03-1944 27 
R. DEPREZLuitenant Hoedekenskerke 30-03-1944 23   
5377 A. GIROULLELuitenant RAF Bomber Command 138 Sqdn Hoedekenskerke 30-03-1944 -1   
7628 C.E. van HULSTEIJNTijd.Res. 2e Lt. B.R.O. Det Londen Mauthausen 07-09-1944 32 
F. MARITSAdjudant onderofficier administrateur Koninklijke Landmacht [61223132]Hannover 02-04-1945 60   
222 Slachtoffers gevonden.