Zoeken naar slachtoffers op : "01-11-1944"


Burger- en Militaire slachtoffers
Buiten ZeelandBuiten NederlandOverleefd
IDNaamNatGeb.PlaatsGeb.Dat.PlaatsDatumGLvIDS
Burger
1229 J.W. BARENTSENKoudekerke15-04-1936Koudekerke 01-11-1944 8   
82 H. BARTENVlissingen18-01-1889Arnemuiden 01-11-1944 55  
941 N. BASTIAANSEDomburg18-07-1923Domburg 01-11-1944 21   
950 L. BASTIAANSEDomburg05-12-1892Domburg 01-11-1944 51   
1009 C.J.J. BEAUDOUXLochem24-07-1922Kdo Oranienburg-Sachsenhause 01-11-1944 22   
66 C. van BELZENArnemuiden26-04-1885Arnemuiden 01-11-1944 59  
67 C. van BELZENArnemuiden22-05-1886Arnemuiden 01-11-1944 58  
1970 G. van BELZENArnemuiden08-09-1926Vlissingen 01-11-1944 18   
943 W. van BEVERENDomburg16-07-1914Domburg 01-11-1944 30   
960 J. van BEVERENBrouwershaven19-09-1882Domburg 01-11-1944 62   
940 H. BIMMELDomburg11-05-1897Domburg 01-11-1944 47   
1971 J.J. BLANKERTVlissingen28-02-1889Vlissingen 01-11-1944 55   
1972 C. BLEIJENBERGOost- en West-Souburg30-04-1926Vlissingen 01-11-1944 18   
75 G. BLIEK JR.Nieuw- en Sint Joosland30-08-1930Arnemuiden 01-11-1944 14  
1975 J.F. van BOEKHOUTVlissingen27-10-1902Vlissingen 01-11-1944 42   
953 T. BOMMELJéDomburg02-08-1941Domburg 01-11-1944 3   
954 D. BOMMELJéDomburg22-04-1933Domburg 01-11-1944 11   
1249 W. BOMMELJéDomburg18-07-1909Domburg 01-11-1944 37   
1206 A. BOSSCHAARTOost- en West-Souburg02-10-1880Koudekerke 01-11-1944 64   
1976 F. BRAATVlissingen27-10-1925Vlissingen 01-11-1944 19   
593 K.M. BRASSERWestkapelle26-07-1908Domburg 01-11-1944 36   
1977 A.J. BUISMANVlissingen18-07-1877Vlissingen 01-11-1944 66   
78 M. CALJOUWArnemuiden10-10-1887Arnemuiden 01-11-1944 57  
79 P. van DALENArnemuiden04-03-1929Arnemuiden 01-11-1944 15  
1979 N. DANENisse15-06-1885Vlissingen 01-11-1944 59   
80 L. DEKKERArnemuiden19-09-1929Middelburg 01-11-1944 15   
599 F. DEKKERWestkapelle16-06-1930Zoutelande 01-11-1944 14   
1531 C. DEKKEROost- en West-Souburg28-06-1883Oost- en West-Souburg 01-11-1944 61   
7669 B.M. DEVRIEZELissewege (B)28-07-1889Vlissingen 01-11-1944 55   
959 E. DINGEMANSEGrijpskerke25-11-1871Domburg 01-11-1944 72   
83 P.A. DOENSEVlissingen27-01-1886Arnemuiden 01-11-1944 58  
1981 J. van EENENNAAMOost- en West-Souburg14-05-1900Vlissingen 01-11-1944 44   
1982 M. van den ENTVlissingen17-03-1880Vlissingen 01-11-1944 64   
604 J. FAASSEWestkapelle31-03-1919Domburg 01-11-1944 25   
605 P. FAASSEWestkapelle19-01-1887Domburg 01-11-1944 57   
84 K. GEENSEArnemuiden18-11-1928Arnemuiden 01-11-1944 15  
1984 G. van GEMERTVlissingen02-03-1891Vlissingen 01-11-1944 53   
958 K. GESCHIEREGrijpskerke07-01-1898Domburg 01-11-1944 46   
1987 M. GIJSELMANVlissingen18-07-1904Vlissingen 01-11-1944 40   
1985 J. GOEDBLOEDVlissingen10-09-1929Vlissingen 01-11-1944 15   
85 A.W. GOEDHARTNieuw- en Sint Joosland19-05-1903Arnemuiden 01-11-1944 41  
6615 D.E. de GROOTVeere20-01-1875Tjimahi 01-11-1944 69   
1234 P.C. van der HEIJDENKoudekerke07-06-1907Koudekerke 01-11-1944 37   
944 A. HENDRIKSEWestkapelle04-03-1871Domburg 01-11-1944 73   
1988 J.G. HENDRIKSEVlissingen04-06-1920Vlissingen 01-11-1944 24   
955 M.J. van HERCULESMiddelburg08-05-1870Domburg 01-11-1944 74   
1989 A. HIRDESVlissingen16-08-1909Vlissingen 01-11-1944 35   
971 M. HOLLEBRANDSESerooskerke14-12-1881Domburg 01-11-1944 62   
633 L. HUIBREGSENWestkapelle27-12-1882Oostkapelle 01-11-1944 61   
643 S. HUIBREGTSEWestkapelle12-09-1907Oostkapelle 01-11-1944 37   
939 J. HUIBREGTSEWestkapelle20-09-1874Domburg 01-11-1944 70   
652 G.J.C. KALANDWestkapelle31-10-1873Arnemuiden 01-11-1944 71  
653 J. KALANDWestkapelle07-08-1904Arnemuiden 01-11-1944 40  
654 M. KALANDWestkapelle07-12-1870Domburg 01-11-1944 73   
655 P. KALANDWestkapelle04-02-1920Arnemuiden 01-11-1944 24  
947 S. van KEULENMeliskerke08-08-1913Domburg 01-11-1944 31   
1990 A. KOPPEJANZoutelande26-02-1874Vlissingen 01-11-1944 70   
532 C. de KORTEMeliskerke08-12-1872Zoutelande 01-11-1944 71   
1991 H.J. KOUWENHOVENDelft25-03-1889Vlissingen 01-11-1944 55   
89 H.L. de KRAKERNieuw- en Sint Joosland05-12-1932Arnemuiden 01-11-1944 11  
90 J. de KRAKERMiddelburg18-02-1918Middelburg 01-11-1944 26   
91 L. de KRAKERNieuw- en Sint Joosland28-11-1865Arnemuiden 01-11-1944 78  
50 J.A. van LEERZEMKoudekerke07-06-1914Nieuw- en Sint Joosland 01-11-1944 30   
948 M. van LEUVERDENKoudekerke19-05-1931Domburg 01-11-1944 13   
657 A. LIEVENSEWestkapelle31-08-1911Oostkapelle 01-11-1944 33   
662 L. LIEVENSEWestkapelle01-08-1936Domburg 01-11-1944 8   
952 J. LOURENSEDomburg05-11-1907Domburg 01-11-1944 36   
667 J. LOUSWestkapelle26-11-1942Domburg 01-11-1944 1   
670 J.E. LOUSWestkapelle26-01-1932Domburg 01-11-1944 12   
671 L. LOUSWestkapelle01-09-1903Domburg 01-11-1944 41   
672 L. LOUSWestkapelle30-12-1940Domburg 01-11-1944 3   
676 W. LOUSWestkapelle31-08-1884Domburg 01-11-1944 60   
531 D. LOUWSKoudekerke19-09-1881Zoutelande 01-11-1944 63   
945 J. MAASDomburg10-04-1892Domburg 01-11-1944 52   
956 J. MAASDomburg17-02-1913Domburg 01-11-1944 31   
247 C.J. MAATBiervliet09-09-1886Middelburg 01-11-1944 58   
7431 C.M. de MAILLIECadzandOnbekendTerneuzen 01-11-1944 -1   
92 J. MARIJSArnemuiden08-02-1859Arnemuiden 01-11-1944 85  
1996 J. MARINISSENVlissingen30-07-1921Vlissingen 01-11-1944 23   
103 J.A. MEERMANVlissingen25-04-1909Arnemuiden 01-11-1944 35  
109 D. MEERMANArnemuiden29-12-1882Arnemuiden 01-11-1944 61  
7677 C. MEERMANMiddelburg08-03-1891Vlissingen 01-11-1944 53   
61 C. MEIJERSArnemuiden21-12-1879Arnemuiden 01-11-1944 64  
1239 M. MEULMEESTERVlissingen07-12-1917Vlissingen 01-11-1944 26   
702 A. MINDERHOUDWestkapelle29-08-1880Domburg 01-11-1944 64   
721 L. MINDERHOUDWestkapelle30-06-1864Domburg 01-11-1944 80   
106 J. MINNAARDKattendijke11-11-1916Arnemuiden 01-11-1944 27  
131 J. MOENSVrouwenpolder04-01-1898Arnemuiden 01-11-1944 46  
107 J. MULDERArnemuiden27-11-1887Arnemuiden 01-11-1944 56  
1997 P.M. NIEUWDORPOost- en West-Souburg09-01-1904Vlissingen 01-11-1944 40   
248 S. NORTIEROostburg01-12-1887Middelburg 01-11-1944 56   
1998 W. van OCHTENVlissingen19-12-1915Vlissingen 01-11-1944 28   
1999 A. van OCHTENVlissingen23-09-1908Vlissingen 01-11-1944 36   
890 W. OOSTDIJKTerneuzen17-11-1924Vlissingen 01-11-1944 19   
530 W. OVAAZoutelande23-04-1905Zoutelande 01-11-1944 39   
869 J. PAAUWEWemeldinge13-11-1877Wemeldinge 01-11-1944 66   
112 P. de PAGTERRitthem15-06-1891Arnemuiden 01-11-1944 53  
938 J.K. PASSENIERDomburg09-05-1868Domburg 01-11-1944 76   
961 P. PASSENIERDomburg25-06-1875Domburg 01-11-1944 69   
970 L.J. PASSENIERDomburg10-07-1925Domburg 01-11-1944 19   
755 W. PEENEWestkapelle05-04-1902Domburg 01-11-1944 42   
2001 J. van der PEIJLDubbeldam07-10-1877Vlissingen 01-11-1944 67   
2003 P. POPPEVlissingen18-12-1895Vlissingen 01-11-1944 48   
936 L. PROVOOSTDomburg30-11-1922Domburg 01-11-1944 21   
937 J. PROVOOSTDomburg09-01-1912Domburg 01-11-1944 32   
116 J. de RIJKEWestkapelle01-10-1940Arnemuiden 01-11-1944 4  
117 P. de RIJKEVlissingen01-11-1926Arnemuiden 01-11-1944 18  
763 W. ROELSEWestkapelle26-08-1897Domburg 01-11-1944 47   
2006 M.C. ROODMiddelburg17-03-1905Vlissingen 01-11-1944 39   
7965 J.F.W. ROOVERSVlissingen01-10-1918Nederland 01-11-1944 36   
118 J. SCHEELEArnemuiden17-10-1920Arnemuiden 01-11-1944 24  
119 L. SCHEELEHoek12-09-1894Arnemuiden 01-11-1944 50  
1236 J.C. SCHILHAMNijmegen18-04-1913Koudekerke 01-11-1944 31   
527 J.P. SIMONSEZoutelande1937Zoutelande 01-11-1944 7   
2008 H.C. van SORGEVlissingen28-03-1936Vlissingen 01-11-1944 8   
125 J. STURMSerooskerke25-03-1895Arnemuiden 01-11-1944 49  
126 J. STURMOost- en West Souburg15-04-1932Arnemuiden 01-11-1944 12  
2010 C.W. SUTHERLANDVlissingen15-05-1896Vlissingen 01-11-1944 48   
780 D. TANKERWestkapelle10-07-1896Domburg 01-11-1944 48   
2012 J.P. TOLHUISENArnhem20-01-1890Vlissingen 01-11-1944 54   
104 T. TOUSSAINTArnemuiden28-08-1887Arnemuiden 01-11-1944 57  
951 J. TRIELLERDomburg31-10-1900Domburg 01-11-1944 44   
528 W. VERHAGEZoutelande25-05-1906Zoutelande 01-11-1944 38   
786 A. VERHAGEWestkapelle25-09-1919Domburg 01-11-1944 25   
2013 M. VERMEULEGoes30-09-1886Vlissingen 01-11-1944 58   
58 C. de VOOGDOost- en West-Souburg21-09-1931Nieuw- en Sint Joosland 01-11-1944 13   
59 J. de VOOGDKoudekerke20-12-1899Nieuw- en Sint Joosland 01-11-1944 44   
963 W. de VOOGDDomburg18-08-1933Domburg 01-11-1944 11   
153 W. de VOSVrouwenpolder27-12-1881Middelburg 01-11-1944 62   
128 A. van WAARDENieuw- en Sint Joosland11-07-1936Arnemuiden 01-11-1944 8  
129 P. van WAARDENieuw- en Sint Joosland14-04-1932Arnemuiden 01-11-1944 12  
130 J. van WAARDENieuw- en Sint Joosland06-11-1943Arnemuiden 01-11-1944 1  
2015 W.M. WESTSTRATEOost- en West-Souburg13-04-1880Vlissingen 01-11-1944 64   
942 M. WISSEDomburg23-04-1903Domburg 01-11-1944 41   
946 W. WISSEMeliskerke11-03-1881Domburg 01-11-1944 63   
949 J. WISSEGrijpskerke17-06-1921Domburg 01-11-1944 23   
529 J. WISSEZoutelande05-02-1909Zoutelande 01-11-1944 35   
6404 W. de WITTEWestkapelle02-06-1878Domburg 01-11-1944 66   
2016 C. van der ZOUWENGiessen-Nieuwkerk15-09-1901Vlissingen 01-11-1944 43   
IDNaamNatRang/EenheidPlaatsDatumGLvIDS
Militair
3360 M.K. ADCOCKMne. RN HMS Copra Royal Marines [PLY/X 110602]Zoutelande 01-11-1944 -1   
2357 W. AHRENSSan. Feldw. St.Kp.Gr.Ers.Btl.2 . 1852 Arnemuiden 01-11-1944 29   
8708 H.E.S. ALCOCKDriver Royal Engineers, 82 Assault Squadron [14546271]Scheldemonding 01-11-1944 19   
4634 K.H. ALDOUSOrdinary Signalman RN [D/JX 454479]Cadzand 01-11-1944 -1   
6049 A.R. ALLENMarine RM LCG(M).102 [CH/X 103971]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6050 J.H. ALLPORTTelegraphist LCS(L).258 [D/JX 569453]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2361 W. ANDERSOb.Gefr. Ld.Schtz.Ers.Batl. 8. [15853]Arnemuiden 01-11-1944 32   
4253 W. ARMBRECHTGefreiter 3 IEBtl 211/2010 Vlissingen 01-11-1944 21   
6051 G.P. ASHERTy/Act/Corporal LCS(L).256 [PO/X 114925]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6052 B.T. AUDOIREWireman LCG(M).102 [D/MX 122408]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6053 D.D. AYLMERTy/Act/Leading Seaman RNVR LCS(L).252 [C/LDX 5230]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6054 F. BAINESTy/Sub Lieutenant RNVR LCH.98 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6055 A. BALLAct/Leading Wireman Fusilier LCG(M).102 [D/MX 103422]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2363 A. BANITZGefr. 3./1e. Art.Ers.Abt.14 . 5989 B. Arnemuiden 01-11-1944 41   
6270 N.W. BARRASSLieutenant Royal Artillery No 4 Commando (3 troop) [295395]Vlissingen 01-11-1944 26   
6057 S.A. BARRETTTy/Act/Leading Stoker LCS(L).252 [C/KX 149585]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6058 F.W.G. BARTLETTMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 109104]Westkapelle 01-11-1944 -1  
4267 R. BECKER 2927 K.E. uA/A/II Vlissingen 01-11-1944 -1   
6060 G.W. BONEAct/Able Seaman ML.146 [C/JX 374746]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2330 J. BONSEUffz. [3 Lw.B.Ers. Batl.VII.909]Nieuw- en Sint Joosland 01-11-1944 42   
3388 D.G. BRACHERPrivate Royal Army Medical Corps RM 48 Commando [14545604]Zoutelande 01-11-1944 -1   
6061 P.A. BREWSTERMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 112900]Westkapelle 01-11-1944 -1  
8711 J.L. BRINDSapper 510 Field Coy RE [2001555]Scheldemonding 01-11-1944 26   
3390 P.K. BRIND-SHERIDANMajor Royal Marines RM 41 Commando Zoutelande 01-11-1944 -1  
6062 P.S. BROADHEADMarine LCS(L).252 [CH/X 111471]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3389 W. BROWNPrivate Royal Army Medical Corps RM 48 Commando [7404141]Zoutelande 01-11-1944 26   
4621 W. BROWNCpl. 4th Bn The KOSB Vlissingen 01-11-1944 -1   
6063 A. BROWNINGMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 109065]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3400 N. BURGESSMarine RM 48 Commando [PO/X 108636]Westkapelle 01-11-1944 -1   
6064 L.B. BUTCHERMarine LCG(M).102 [PO/X 122856]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3363 R.J. BUTTSMarine Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 115686]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6065 C.C. CAIRNSAble Seaman LCT(R).363 [C/JX 156463]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6066 C.C. CAMPBELLStoker 2c LCS(L).256 [D/KX 163366]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3375 F.T. CASLINGSpr. 510 Field Coy RE [14433340]Zoutelande 01-11-1944 21   
6067 C.J. CAVETy/Sergeant Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 2157]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6068 W.J. CAWSTy/Act/Sub Lieutenant RNVR LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6069 G. CHAMBERSMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 107065]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6766 O. CHRISTOPHERSENPrivate No 10 (IA) Commando Westkapelle 01-11-1944 -1   
6070 P. CLANCYOrdinary Telegraphist LCF.38, ex-LCT.714 [D/JX 610622]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6071 E. CLAPHAMOrdinary Telegraphist LCT.1133 [P/JX 673150]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3380 R. CLARKSigmn. Royal Corps of Signals [B/32799]Zoutelande 01-11-1944 27   
8712 L.G. CLOVER 510 Field Coy RE [1870217]Scheldemonding 01-11-1944 30   
6072 R.H. COLEYMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 112212]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6073 C.D.P. COOKSONTy/Lieutenant RNVR ML.146 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6074 F.C. COOMBSTelegraphist LCS(L).258 [D/JX 359217]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6075 R. CORDNERMarine LCS(L).252 [PLY/X 109127]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6076 A.G. COXMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/109152]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6077 W. CRABTREETy/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 112368]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6078 D.E. CREALOCKLieutenant LCG(L).11, ex-LCT.392 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6079 J. CROZIERLeading Seaman LCS(L).258 [P/JX 348427]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6080 K.W. CURTISMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 109048]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6081 L. DALEMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, [CH/X 112808]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6082 R.J.N. DAMENTy/Sub Lieutenant RNVR LCG(M).101, Westkapelle 01-11-1944 -1  
3369 A.W.J. DAVIESCpl. 77 Assault Sqn RE [2117885]Zoutelande 01-11-1944 29   
3371 A.S. DAVISCapt. RA [180390]Zoutelande 01-11-1944 24   
6083 A.D. DAVISSergeant RM RM 48 Commando [CH/X 107012]Westkapelle 01-11-1944 21  
3394 J.E. DAYMarine Royal Marines 47 Commando - HW-Troop [PLY/X 103343]Westkapelle 01-11-1944 23  
6084 D.R.W. DE STACPOOLEAct/Major RM RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 25  
6085 N. DEARDENAct/Able Seaman LCS(L).258 [D/JX 368278]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6086 E.P. DEVERALLAble Seaman LCG(M).101, [P/JX 389114]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6087 D. DICKSAble Seaman LCS(L).258 [P/JX 295513]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6088 P.R. DIXONMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 107062]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3067 H. DONKINPrivate No 4 Commando [3649481]Vlissingen 01-11-1944 40   
6089 R.H. DOWNESTy/Act/Sergeant RM LCG(M).102 [PO/X 106036]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6090 T. DOWSONAct/Leading Seaman ML.146 [P/SSX 22431]Westkapelle 01-11-1944 -1  
7908 J.M. van DRIELEur Fusilier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [198415]Batavia-Antjol 01-11-1944 29   
6091 A.W.R. DRIVERMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 110940]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6092 G. DUNCANTelegraphist LCG(M).102 [P/JX 674780]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3364 R. DUNKLEYMarine Royal Marine LCS(L) 258 Zoutelande 01-11-1944 -1   
6093 R.A. DUNKLEYMarine LCS(L).258 [PLY/X 105032]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6094 R.A. EDWARDSWireman LCS(L).258 [D/MX 510020]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6095 W. EGLINWireman LCF.37, ex-LCT.725 [D/MX 104191]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6096 F.J. ELLETTTelegraphist LCS(L).252 [P/JX 279936]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6098 D. EVANSStoker 1c LCG(M).102 [P/KX 146120]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6103 J. FERNIHOUGHMarine LCS(L).252 [PLY/X 105776]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6042 L.M. FINCHAble Seaman Royal Navy LCA.506 [D/JX 187178]Zoutelande 01-11-1944 -1   
8748 E. FLACHOfeldw. -9-7./Gren.Ers.Rgt.125- Vlissingen 01-11-1944 28   
6105 S.D. FLETCHERMarine LCS(L).258 [CH/X 109493]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6107 D.R.V. FLORYTy/Lieutenant RNVR LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6109 C.T. FORDOrdinary Seaman LCG(M).102 [D/JX 419203]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6110 H. FORDMarine LCS(L).252 [PLY/X 107829]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6111 J. FRASERStoker 1c LCS(L).258 [P/KX 104452]Westkapelle 01-11-1944 -1  
4625 W.F. FULHAMPte. 16 Lt. Field Amb. Ryal Army Medical Corps (14567562) Zoutelande 01-11-1944 -1   
6112 R.D. FULLERTONMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 113217]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6113 W.E. FYLESStoker 1c LCT.650 [C/KX 135552]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2227 C. GAUVINPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [G/28533]Sloedam 01-11-1944 -1  
6114 J.W. GILSONMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 109252]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6115 K.R. GLENISTERAble Seaman LCS(L).252 [P/JX 374131]Westkapelle 01-11-1944 -1  
8713 E. GOLDMANSapper 510 Field Coy RE [14264640]Scheldemonding 01-11-1944 39   
6117 N.J. GOODMANMarine LCS(L).252 [PLY/X 108680]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2396 O. GRAFGren. Inf.Pz.Jag.Ers.Kp.260 . 6077 Arnemuiden 01-11-1944 37   
6120 D.N. GRIFFITHSAble Seaman LCS(L).258 [D/JX 348334]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6122 F.W. GRIMWADEAct/Able Seaman Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 [D/JX 422876]Westkapelle 01-11-1944 20  
4387 E. GROVESAble Seaman Royal Navy LCS (L) 258 [C/JX407530]Borssele 01-11-1944 19   
6123 R. GUYMarine LCS(L).258 [PLY/X 109412]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6124 L.J. HAINESMarine RM 48 Commando [PLY/X 104936]Westkapelle 01-11-1944 23  
6043 L.G. HALLTy/Sub Lieutenant Royal Navy LCA.510 Zoutelande 01-11-1944 -1   
6125 L.G.M. HALLTy/Sub Lieutenant RNVR LCA.510 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6126 R. HALLTy/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 [PLY/X 106589]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6127 S.R. HALLMarine LCS(L).252 [CH/X 109501]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2215 J. HAMILTONL/Cpl. Royal Highland Regiment The Black Watch of Canada [K/1709]Arnemuiden 01-11-1944 19  
6128 F. HAMMONDPetty Officer Motor Mechanic LCS(L).252 [P/MX 125119]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6044 K. HARDINGTy/Sub Lieutenant Royal Navy LCF(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1   
6129 J.A.L. HARDINGTy/Lieutenant RM LCG(L).11, ex-LCT.392 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6041 A.A.C. HARMAN1st Lieutenant Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 26  
2228 T.H. HARRINGTONPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [K/1247]Sloedam 01-11-1944 19  
2216 W.J. HARRISPte. Royal Highland Regiment The Black Watch of Canada [K/66697]Sloedam 01-11-1944 21  
2217 M.L. HARRISONPte. Royal Highland Regiment The Black Watch of Canada [C/120445]Sloedam 01-11-1944 20  
6047 K.H. HARRISONTy/Sub Lieutenant Royal Navy LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6130 C.N. HARRYTelegraphist Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 [P/JX 501362]Westkapelle 01-11-1944 19  
6271 W.Y. HARVEYGunner Army Commando No 4 Commando [837194]Vlissingen 01-11-1944 29   
6131 V.G. HAWKINSMarine LCS(L).252 [CH/X 108360]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3391 J. HAY Royal Marines RM 41 Commando [PLY/X 111511]Zoutelande 01-11-1944 19  
6133 W.A. HEMBROWMarine LCG(M).102 [PLY/X 105835]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3372 D. HENDERSONL.Sjt. 26 Assault Sqn RE Zoutelande 01-11-1944 -1   
3373 C. HENNDvr. 26 Assault Sqn RE Zoutelande 01-11-1944 -1   
2229 D.R. HESTERPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [K/46406]Sloedam 01-11-1944 29  
3077 A. HEWSONAble Seaman H.M. L.C.S. (L) 252 Royal Navy [C/JX 301857]Vlissingen? 01-11-1944 22   
3392 H.W. HEYWOODTy/Act/Sergeant Royal Marines RM 41 Commando [PLY/X 106621]Zoutelande 01-11-1944 22  
6134 D. HILLTy/Act/Corporal LCG(M).102 [PLY/X 109781]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2409 J. HINTZKEMatr.Art.Gefr. Kriegsmarine 8108/43 K. Arnemuiden 01-11-1944 40   
6135 E.C. HODSONAct/Able Seaman ML.146 [C/JX 378047]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2413 F. HöHNGefr. 2./ Pi.Ers.Btl.9 . 4867 O. Arnemuiden 01-11-1944 37   
6136 E.J. HOLLEYAble Seaman LCS(L).258 [D/JX 416295]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6138 R. HOLMESTy/Act/Leading Stoker LCG(M).102 [D/KX 86144]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6139 C.W. HONEYMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 107131]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6140 F.D. HOPKINSMarine LCS(L).256 [PO/X 115677]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3069 J. HOUGHPetty Offr. H.M.S. Northney RN [D/55 X 14392]Vlissingen 01-11-1944 -1   
3358 L. HOVSTADPrivate No 10 (IA) Commando Domburg 01-11-1944 -1   
6141 R.L. HUBBARDMarine RM 47 Commando - HQ-Troop [PO/X 114110]Westkapelle 01-11-1944 22  
6142 R.P. HUGGINSMarine LCG(M).102 [PLY/X106053]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3403 J. HUGHESMarine Royal Marines HQ 4 Special Service Brigade [PLY/X 101328]Zoutelande 01-11-1944 -1   
6143 H. HUGHESMarine RM 48 Commando [PLY/X 109789]Westkapelle 01-11-1944 20  
6144 V. HUGHESSick Berth Attendant LCS(L).252 [D/MX 110669]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6145 F.S. HUMPHREYAct/Able Seaman LCG(M).102 [C/JX 407557]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6146 J.T. HUNTERMarine LCS(L).252 [PLY/X 104117]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6147 N.J. INGHAMMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PLY/X 105125]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6148 R.L. JEFFERSONTelegraphist LCG(M).102 [P/JX 676589]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2230 A.E. JOHNSONPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [B/119576]Sloedam 01-11-1944 19  
2231 G.J. JOHNSONPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [M/559]Sloedam 01-11-1944 26  
6149 A. JOHNSONStoker 1c LCS(L).258 [P/KX 179553]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2232 W.L. JOHNSTONPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [B/112218]Sloedam 01-11-1944 20  
6150 W.E. JONESAble Seaman LCS(L).252 [P/JX 399302]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6151 K.J. JORDANMarine Royal Marines RM 48 Commando [PLY/X 113603]Zoutelande 01-11-1944 19  
2420 O. KAROHLWachtmeister 191.2./1e.Art.Ers.Abt. 228 Arnemuiden 01-11-1944 36   
6152 E.L. KAYMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, [PO/X 100380]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6153 J.R. KAYSignalman LCG(M).102 [D/JX 271840]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2219 W.F. KINSLEYPte. Royal Highland Regiment The Black Watch of Canada [H/95380]Sloedam 01-11-1944 26  
6154 W. KIRBYAct/Able Seaman LCS(L).252 [C/JX 420692]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6155 A.W. KIRKPATRICKTy/Petty Officer LCG(M).102 [C/JX 217959]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2422 K. KITTELBERGERSan. Gefr. 4/San.Ers.u.Ausb.Abt.55652 Arnemuiden 01-11-1944 39   
2233 G. KUCHUIRANPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [K/50707]Sloedam 01-11-1944 22  
6156 E.S. LAKEAble Seaman LCS(L).252 [C/JX 406327]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6157 J. LAKELANDMarine LCS(L).258 [PLY/X 105848]Westkapelle 01-11-1944 -1  
4312 A. LANGEObMt. 4311 Vlissingen 01-11-1944 -1   
6274 L. LARSENPrivate No 10 (IA) Commando Westkapelle 01-11-1944 -1   
6272 P. LAUXPrivate No 4 Commando [13807764]Vlissingen 01-11-1944 26   
8709 A.V. LAWRENCELance Corporal Royal Engineers, 82 Assault Squadron [1991713]Scheldemonding 01-11-1944 24   
6160 W.W. LAYMANTy/Lieutenant South African Artillery LCG(M).102 [143207]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6282 D.A. LEAGELieutenant Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 20  
2234 M.L. LEDDYPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [M/28234]Antwerpen 01-11-1944 20  
6161 W.F. LEEMarine Royal Navy LCG(M).102 [CH/X 615]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6162 J.A. LEWISTelegraphist Royal Navy LCS(L).252 [P/JX 358166]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6292 W. LEYLANDTrooper Westkapelle 01-11-1944 -1  
6164 C.B. LINDREATy/Lieutenant Royal Marines RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 19  
3361 F. LLOYDP.O. RN HMS Copra Zoutelande 01-11-1944 -1   
3362 K. LORDTelegr. RN HMS Copra Zoutelande 01-11-1944 -1   
6166 J.S. LUXTONMarine LCG(M).102 [PLY/X 108259]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6168 M. MACKNESSAble Seaman LCG(M).102 [P/JX 290721]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2436 P. MAKOSKIOb.Gefr. 5. Gren.Ers.Batl.365 . 2701 Kleverskerke 01-11-1944 33   
6169 J. MARAStoker 1c LCG(M).102 [P/KX 152789]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2235 P.E. MARTINPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [G/1763]Ossendrecht? 01-11-1944 32  
2440 W. MATZEKO.Gren. 1. Ld.Sch.Ers.Btl. I. . 3143 A. Arnemuiden 01-11-1944 41   
6170 J. MCARTHURMarine RM 48 Commando [CH/X 107114]Westkapelle 01-11-1944 21  
6171 P.L. MCEWANMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, [CH/X 109338]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2205 W.D. MCFALLSub/LT. R.N.V.R. HMS “Dundonald” Walcheren 01-11-1944 31   
6173 G.M.C. MCKENZIETy/Lieutenant Special Service Brigade & Signals Troops RM 48 Commando [110297V]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6174 S.W. MCPHAILMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 109132]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6175 C. MCWILLIAMSMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 109133]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6177 O. METCALFEAct/Able Seaman LCF.38, ex-LCT.714 [C/JX 373791]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2236 J.D. MOFFATLeuitenant Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders Sloedam 01-11-1944 25  
6178 E.W. MOUNTFORDMarine Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 [PLY/X 111348]Westkapelle 01-11-1944 20  
6180 D. MUNROMarine LCF.38, ex-LCT.714 [PO/X 115666]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6181 T. MURRAYAble Seaman Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 [P/JX 428196]Westkapelle 01-11-1944 19  
6182 F.A. NAYLERTy/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 109530]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2237 J.W. NOELANPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [G/28210]Sloedam 01-11-1944 30  
4251 K. NüBER 2 IEBtl 398/484 Vlissingen (tijdens landing 1-4 nov. 1944) 01-11-1944 -1   
2448 H. OBERLESan. O. Gefr. 3/Bau.Btl.49 .nr.273. Arnemuiden 01-11-1944 43   
2238 D. OBSTL/Sgt. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [L/27294]Sloedam 01-11-1944 22  
3405 . ONBEKEND nov. 1944 a RM Commando Zoutelande 01-11-1944 -1   
3409 . ONBEKEND RM 41 Commando Zoutelande 01-11-1944 -1  
6184 S.N. ORUMLieutenant RNVR LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
2239 A.L. OSLUNDPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [M/8844]Sloedam 01-11-1944 -1  
6185 W.B. OVERENDTy/Act/Sub Lieutenant RNVR LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
3366 S. OVERTONMarine RM HM LCG 2 [PLY/X 3655] Zoutelande 01-11-1944 -1   
6186 S.E. OVERTONMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, [PLY/X 3655]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6187 H.E. PAGEOrdinary Seaman LCS(L).258 [D/JX 422909]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6188 D.G. PARRATTWireman LCF.37, ex-LCT.725 [D/MX 567178]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6189 A. PARSONSMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, [PLY/X 4008]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6190 W.E. PASSEYCorporal RM LCS(L).252 [PLY/X 3451]Westkapelle 01-11-1944 -1  
4385 A.G.E. PELLINGLeading Wireman D/MX 103918 RN Borssele 01-11-1944 23   
2240 R.E. PERKINSPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [K/2349]Sloedam 01-11-1944 19  
2450 H. PICARDStabsgefr. 2./Flak.schw. Abtl.649.94. Arnemuiden 01-11-1944 29   
6195 J.B. PITKETHLYSignalman LCS(L).252 [C/JX 250213]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2241 L.W. PORTERL/Cpl. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [G/2365]Sloedam 01-11-1944 26  
6197 R.W. POSTLESTy/Act/Corporal LCS(L).258 [PLY/X 109205]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3367 D. POTTERE.R.A. (4th Cl.) Royal Marine LCS(L) 252 Zoutelande 01-11-1944 -1   
6198 D.T. POTTERElectrical Artificer 4c LCS(L).252 [C/MX 97770]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3365 R. POWELLMarine Royal Marine LCS(L) 258 Zoutelande 01-11-1944 -1   
6200 E.R. POWELLMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 109041]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6201 R.F. POWELLMarine LCS(L).258 [PLY/X 105027]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6203 E. QUINNAble Seaman LCG(M).102 [C/JX 378470]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6205 D.H. RATTENBURYTy/Act/Corporal LCG(M).102 [CH/X 106825]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6206 J.W. READMarine Royal Marines RM 41 Commando [CH/X 107158]Westkapelle 01-11-1944 20  
6207 F.W. REDWOODPetty Officer Motor Mechanic LCG(M).102 [D/MX 70116]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2455 W. REINHARDTMatrose N.15582/ 41 E. Arnemuiden 01-11-1944 38   
6208 J.C. REYNOLDSPetty Officer Motor Mechanic LCS(L).258 [P/MX 100441]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6209 M.C. REYNOLDSMarine LCF.38, ex-LCT.714 [PO/X 114784]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2457 J. RIEDELGefr. 2./ Bau. Ers.Btl.3 . 1729 Arnemuiden 01-11-1944 39   
6211 J. RITCHIEMarine LCS(L).258 [CH/X 111127]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6046 J.M. ROBERTSONCommando Royal Marines RM 41 Commando [105905]Zoutelande 01-11-1944 -1  
6212 J.B. ROBERTSONMarine RM 41 Commando [PO/X 105905]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6213 G.A. ROGERSTelegraphist LCS(L).256 [C/JX 271305]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2458 A. ROHREROb.Grenadier 1./ Kraftf.Ers.Abt. 18 . 5789B. Arnemuiden 01-11-1944 43   
6214 C.H. ROLFESignalman LCF.37, ex-LCT.725 [P/JX 576893]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6045 N. ROOKEPetty Officer Motor Mechanic Royal Navy LCF.32 [C/MX 120386]Westkapelle 01-11-1944 -1   
3359 S.H. ROSLANDPrivate No 10 (IA) Commando Westkapelle 01-11-1944 -1   
6215 T. RUSSELLMarine LCG(M).102 [PO/X 110226]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6217 L.A. SAMWELLMarine Royal Marines RM 48 Commando [CH/X 106993]Zoutelande 01-11-1944 21  
3368 J. SAUNDERSCapt. Royal Engineers (80 Assault Sqn RE?) Zoutelande 01-11-1944 -1   
2468 H. SCHNEIDERGefr. 3 Kp.Ld.Schütz.Ers.Btl.13 . 6834A. Arnemuiden 01-11-1944 41   
6219 T. SCHOFIELDMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PLY/X 108960]Westkapelle 01-11-1944 -1  
4266 F. SCHWARZL N 25136 M.K. Vlissingen 01-11-1944 -1   
6220 R. SELFRIDGEMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 108312]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6221 D.F.M. SEXTONTy/Lieutenant RNVR LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6222 F. SEYMOUROrdinary Seaman LCS(L).252 [D/JX 418663]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6223 N.E. SHARPMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 117905]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6224 A. SHARPLESAble Seaman LCS(L).258 [D/JX 421246]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6225 P.D. SHEARSMarine Royal Marines RM 48 Commando [PO/X 116356]Zoutelande 01-11-1944 21  
6226 J. SHERIDANOrdinary Seaman LCS(L).256 [D/JX 420266]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6283 E.R. SIMMONDSMarine Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 110748]Westkapelle 01-11-1944 -1  
8710 J.C. SKELLYCaptain Royal Engineers, 82 Assault Squadron [265920]Westkapelle 01-11-1944 25   
2476 F. SLONKAGren. Stamm./Gren.Ers.Aus.Btl. (mot)30 . 3363 A. Arnemuiden 01-11-1944 40   
6229 D. SMITHTy/Sergeant RM LCG(L).10, ex-LCT.374 [CH/X 1741]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6284 J. SMITH Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 [P/JX 109605]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2226 J.A. SMITHSONPte. Royal Highland Regiment The Black Watch of Canada [B/115269]Sloedam 01-11-1944 18  
2243 E.O.B. SMYTHEPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [K/16388]Sloedam 01-11-1944 30  
6230 R.H. SNOWAble Seaman LCT.513 [P/JX 388117]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6231 P.J. SOWTERMarine LCS(L).256 [CH/X 113053]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6233 P. STARRAble Seaman LCG(M).102 [P/JX 387253]Westkapelle 01-11-1944 -1  
4632 T. STEIN Cadzand 01-11-1944 -1   
6234 T. STEVENTONTy/Act/Corporal Royal Marines RM 48 Commando [PO/X 117135]Westkapelle 01-11-1944 21  
3066 J. STODDARTPrivate. No 4 Commando [3046681]Vlissingen 01-11-1944 31   
6235 F.G. STOKESMarine LCG(M).102 [CH/X 110484]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6236 J.T. SUTTONOrdnance Artificer 5c LCS(L).258 [D/MX 102787]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6237 J. SWIFTAct/Able Seaman LCS(L).252 [C/JX 365342]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6238 E. TAYLORTelegraphist LCG(L).2, ex-LCT.323, [D/JX 359350]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6239 F. TAYLORMarine Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 [PLY/X 109477]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6240 T.H. TAYLOROrdinary Seaman LCT.1147 [D/JX 421259]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6285 F. TAYLORCorporal Royal Marines LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X.104335]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6241 K.T. TEEDCorporal RM 47 Commando - HQ-Troop [PO/X 103256]Westkapelle 01-11-1944 22  
6243 W.J. THOMASMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 109105]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6244 E.R. THOMPSONTy/Act/Leading Seaman LCS(L).252 [C/JX 353130]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6245 J.E. THOMPSONMarine LCS(L).256 [PO/X 106354]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6246 E. THORNELEYMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 108813]Westkapelle 01-11-1944 -1  
4254 O. TIEBE N. 29715 MA Vlissingen 01-11-1944 -1   
2739 J.F. TIGHEP.O. Motor Mechanic H.M. L.C.G. (M) 102 Royal Navy [C/MX 501505]Middelburg? 01-11-1944 29   
6248 J. TUCKMarine LCG(M).102 [CH/X 108985]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6250 T.M. TWEEDLEMarine LCF.37, ex-LCT.725 [CH/X 110876]Westkapelle 01-11-1944 -1  
2244 P. USICKPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [H/204482]Sloedam 01-11-1944 28  
6252 J. VALENTINEAct/Petty Officer LCS(L).256 [P/JX 213308]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6253 R.E. WACKETTWireman LCS(L).256 [D/MX 506466]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3070 A.J. WALKERL/Sgt. No 4 Commando [3657617]Vlissingen 01-11-1944 28   
2245 G.W. WALLISPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [B/146469]Sloedam 01-11-1944 30  
4265 E. WEBER Ebtl. 304 1176/0 Vlissingen 01-11-1944 -1   
3384 S. WEICHCorporal No 10 (IA) Commando Zoutelande 01-11-1944 28   
2246 L.H. WENGERPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders [K/69477]Sloedam 01-11-1944 -1  
6257 W. WHITTAKERMarine LCF.37, ex-LCT.725 [PLY/X 108019]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6258 W.R. WHYTETy/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 [PO/X 104433]Westkapelle 01-11-1944 -1  
6259 C.J. WILKINSMarine LCG(M).102 [PLY/X 113464]Westkapelle 01-11-1944 -1  
3387 D.M.D.R. WINSERLieutenant Royal Army Medical Corps RM 48 Commando [305697]Zoutelande 01-11-1944 29
3370 A. WITTERIDGESpr. 82 Assault Sqn RE [1870984] Zoutelande 01-11-1944 -1   
6261 H.W. WOODNOTHTy/Sub Lieutenant RNVR LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
422 personen gevonden in de database



Na het maken van de selectie worden de gegevens uit onze database gehaald. Door op de onderstreepte links te klikken haalt u meer gedetaileerde informatie naar boven. Heeft u aanvullingen op of opmerkingen over de gegevens, meldt dit dan via databasebeheerders. Vermeld hierbij het database-id