Zoeken naar slachtoffers die tussen "02-11-1944" en "02-11-1944" zijn overleden


Burger- en Militaire slachtoffers

Klik op het id of een andere selecteerbaar veld in de regel om meer informatie te tonen.

Buiten ZeelandBuiten NederlandOverleefd
IDNaamNatGeb.PlaatsGeb.Dat.PlaatsDatumGLvIDS
Burger
1256 J. ABRAHAMSESerooskerke05-05-1896Veere 02-11-1944 48   
1230 P. BARENTSENKoudekerke05-07-1904Middelburg 02-11-1944 40   
582 M.W. BOOGAARDWestkapelle23-09-1941Zoutelande 02-11-1944 3   
1241 M.S. BOOGAARDMiddelburg11-01-1895Koudekerke 02-11-1944 49   
73 J. de BREEVeere05-09-1902Kleverskerke 02-11-1944 42   
40 A. CEVAALRitthem18-06-1932Nieuw- en Sint Joosland 02-11-1944 12   
8816 M. CIJVATOost- en West-Souburg05-01-1899Oostkapelle 02-11-1944 45   
7964 J.W. CLOWTINGVlissingen13-06-1891Atlantische Oceaan a/b ss Stuyvesant 02-11-1944 53   
8817 J. COPPOOLSEOost- en West-Souburg28-11-1898Oostkapelle 02-11-1944 45   
8764 J.J. DELLEBEKEOost- en West Souburg1925Oostkapelle 02-11-1944 19   
6410 C. FLIPSEKoudekerke12-12-1905Vlissingen 02-11-1944 38   
1023 C. FRANKENBergen op Zoom08-07-1920Oud-Vossemeer 02-11-1944 24  
8738 A. GELDOFOostkapelle20-09-1902Oostkapelle 02-11-1944 42   
113 M.W. GILLISSENVlissingen29-12-1891Arnemuiden 02-11-1944 52   
1988 J.G. HENDRIKSEVlissingen04-06-1920Vlissingen 02-11-1944 24   
7660 J. JOBSEWestkapelle16-08-1886Middelburg 02-11-1944 58   
533 E. de KAMZoutelande1924Domburg 02-11-1944 20   
7578 A. van der KLOOSTERGoes03-05-1890Haarlem 02-11-1944 54   
1038 B.H. KOOIJMANSint Maartensdijk04-12-1925Oud-Vossemeer 02-11-1944 18  
1609 S.J. LEENHOUTSOostburg21-05-1882Oostburg 02-11-1944 62   
51 K. LOUWERSESerooskerke27-02-1899Nieuw- en Sint Joosland 02-11-1944 45   
8818 H. LOUWSAagtekerke13-05-1880Oostkapelle 02-11-1944 64   
7711 H.B. LUWEMAVlissingen26-02-1890Middelburg 02-11-1944 54   
6416 M. MEULMEESTERVlissingen23-02-1914Koudekerke 02-11-1944 30   
150 A. MIJNHEEROost- en West-Souburg28-09-1921Middelburg 02-11-1944 23   
8819 A. de NOODVrouwenpolder01-10-1898Oostkapelle 02-11-1944 46   
1706 J.P. RIJNBERGKloetinge11-05-1914Euskirchen 02-11-1944 30   
121 M. SCHROEVERSVlissingen19-04-1926Arnemuiden 02-11-1944 18   
127 C. de VOOGDOost- en West-Souburg09-10-1939Arnemuiden 02-11-1944 5   
559 J. ZEGERSKapelle22-12-1890Wissenkerke 02-11-1944 53   
IDNaamNatRang/EenheidPlaatsDatumGLvIDS
Militair
2327 W. AICHELEGefreiter Deutsches Heer Stammbatterie-Artillerie-Ersatz-Abteilung 5 Nieuw- en Sint Joosland 02-11-1944 19   
7453 J. ALLANDriver Unit 297 COY R.A.S.C Zaamslag 02-11-1944 19   
4614 T.L. ATKINSONPrivate 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 22  
4618 W.B. BALLANTYNECorporal 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 26  
2132 H. BARRPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 18   
4519 J.H.D. BARRETTMaj. 11 Field Coy RCE Antwerpen 02-11-1944 29   
4752 K. BARTEL   02-11-1944 -1   
8778 R.R. BLACKPrivate British Army, Scottish Division 5th Battalion, King's Own Scottish Borderers Vlissingen 02-11-1944 25  
3395 R.H.R. BREHMESergeant. RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 22  
3396 J. BUCHANANLance/Corporal RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 20  
3353 D. CHADWICKPte. 17Lt. Field Ambulance RCAMC Zoutelande 02-11-1944 -1   
3068 H. CROWTHERPte. 5th Bn King´s Own Scottish Borderers Vlissingen 02-11-1944 21  
3397 A.S. DAVIESMarine RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 23  
3398 M. DERRICKMarine RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 20  
2134 D.J. DOUGLASPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 20   
6690 W. DUDENHpt. Gefr. M.A.A. 202 Westkapelle 02-11-1944 34   
3399 A. DUKEMarine RM 47 Commando - Q-troop Zoutelande 02-11-1944 25  
6099 E.J. EVANSTy/Act/Corporal RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 25  
2135 R. FAIRLEYPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 36   
2332 F. FASSBENDERObergefreiter Nieuw- en Sint Joosland 02-11-1944 39   
6102 D. FEEMarine RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 20  
2136 T.W. FELLPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 18   
2137 A. FERGUSONPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 21   
2390 E. FISCHERUnteroffizier Deutsches Heer Fl-Scheinwerfer 43 Kleverskerke 02-11-1944 28   
6106 W.R.D. FLETCHERLance Corporal RM RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 19  
4657 W. FRICKE   02-11-1944 45   
2138 S.G. FULLERL/Cpl. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 20   
2165 J.W.S. GILBERTFus. 4/5th Bn The Royal Scots Fusiliers Nieuwdorp 02-11-1944 24  
6696 B. GöDECKE 3./fest.st.kp LXXXIX   02-11-1944 -1   
7454 D.G. GOOCH Unit 297 COY R.A.S.C Zaamslag 02-11-1944 20   
3524 M. GOURONGPrivate Marines Commando No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 23  
6119 R. GREERTy/Sergeant RM LCG(L).1, ex-LCT.360 Westkapelle 02-11-1944 -1  
6121 M.H. GRIMSDELLLance Corporal RM 47 Commando - Q-troop Zoutelande 02-11-1944 21  
6688 O. GüNZERObergefreiter Deutsches Heer Stamm-Kompanie-Landesschützen-Ersatz-Bataillon 11 Valkenisse 02-11-1944 43   
4280 W. HAGELSTEIN Deutsches Heer 3 Batterie-Artillerie-Ersatz-Abteilung 225 Vlissingen 02-11-1944 36   
6691 E. HAMMERSCHMIEDO.gefr. M.A.A. 202 Westkapelle 02-11-1944 39   
6687 W. HäNSLERObergrenadier Deutsches Heer Stamm-Kompanie-Landesschützen-Ersatz-Bataillon 11 Valkenisse 02-11-1944 41   
6132 N.A.W. HAYWARDTy/Lieutenant RM 47 Commando - B-troop Westkapelle 02-11-1944 30  
4615 D.R. HIGHPrivate 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 21  
8124 E.A. HILLGunner No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 23  
6692 O. HOFFMANNGefr. M.A.A. 202 Westkapelle 02-11-1944 34   
2139 R. HOGGPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 24   
2166 J. HOOPERSjt. 4/5th Bn The Royal Scots Fusiliers Nieuwdorp 02-11-1944 31  
3341 O.G. HOOPERPrivate No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 31  
3354 J.L. HUGHESPte. Royal Canadian Army Medical Corps 10 Field Dressing Station Westkapelle 02-11-1944 28   
4619 T. JACKSONCorporal 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 27  
6693 A. JANNACHO.gefr. M.A.A. 202 Westkapelle 02-11-1944 38   
6689 J.P. JüRGENSENGefreiter Deutsches Heer 3 Kompanie-Infanterie-Ersatz-Bataillon 209 Valkenisse 02-11-1944 24   
6686 J. KOSIOLEKSchütze Deutsches Heer 1 Leichte-Batterie-Ersatz-Abteilung-Artillerie-Regiment 22 Valkenisse 02-11-1944 25   
3374 J. LARAWAYSpr. 79 Assault Sqn RE Zoutelande 02-11-1944 -1   
6159 E.G. LAWTONLance Corporal RM 47 Commando - B-troop Westkapelle 02-11-1944 19  
6163 H. LIGHTFOOTMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 02-11-1944 -1  
6165 A. LONGDENMarine Royal Marines 47 Commando - Q-troop Zoutelande 02-11-1944 20  
2433 K.H. LüCKELeutnant Deutsches Heer 4 Batterie-Luftsperr-Ersatz-Abteilung 2 Kleverskerke 02-11-1944 34   
2167 A. MAJORFus. 4/5th Bn The Royal Scots Fusiliers Nieuwdorp 02-11-1944 20  
2141 A.M. MCCRAWPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 21   
6172 D.F. MCGREGORMarine Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 20  
2142 W.M. MCKELVEYL/Cpl. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 20   
6176 E.P. MEABYStoker 1c LCT.839 Westkapelle 02-11-1944 -1  
2185 S.T. MONDAYChauffeur (Driver) 52 Lowland Division 554th Field Coy Royal Engineers Nieuwdorp 02-11-1944 19  
3521 J. MONTEANPrivate Marines Commando No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 21  
2336 K. NAWROTZKIObergefreiter Deutsches Heer 4 Kompanie-Landesschützen-Bataillon 476 Nieuw- en Sint Joosland 02-11-1944 42   
3523 J. NEVENLance/Corporal Marines Commando No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 29  
6183 F. NICHOLLLance Corporal Royal Marines RM 47 Commando Westkapelle 02-11-1944 21  
2772 H. NIENHAUSFeldwebel Deutsches Heer 1 Division-Fusilier-Bataillon 70 Middelburg 02-11-1944 33   
4616 M. NISBETLieutenant 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 20  
4642 . ONBEKEND   02-11-1944 -1   
4643 . ONBEKEND   02-11-1944 -1   
2337 A. PADBERGObergefreiter Luftwaffe 3 Kompanie-Flieger-Ausbildungs-Regiment 72 Nieuw- en St. Joosland 02-11-1944 24   
6192 H. PAYNEMarine Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 23  
6194 R.A. PETTITMarine Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 -1  
6196 H.H. PLANKSergeant Major Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 26  
2144 J. POLLOCKPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 21   
2452 O. PRISILLEGefreiter Deutsches Heer 3 Kompanie-Infanterie-Ersatz-Bataillon 397 Arnemuiden 02-11-1944 42   
2242 M. PROKULIVICHPte. Royal Canadian Infantery Corps The Calgary Highlanders Antwerpen 02-11-1944 -1  
6202 J.E. PUDDICKTy/Act/Sergeant Royal Marines 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 21  
6204 R.F. RACKHAMTy/Act/Sergeant RM 47 Commando - B-troop Zoutelande 02-11-1944 29  
4620 B.R.E. RADFORDPrivate 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 34  
6210 C.S. RIPINERCorporal Royal Marines 47 Commando - HW-Troop Zoutelande 02-11-1944 23  
2146 J.M. ROSSCpl. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 21   
3525 Y.R. RUPPéCorporal Marines Commando No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 23  
2469 W. SCHRAMMStabsgefreiter Deutsches Heer 379 Lw.L.Kp. 17/IV Kleverskerke 02-11-1944 26   
2473 O. SCHüRITZObergefreiter Deutsches Heer L.Sp.Ers.1.Luft.Sperre 1/210-916 Kleverskerke 02-11-1944 35   
2147 F. SHAPIROPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 28   
4617 A. SHIELSPrivate 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 34  
6232 W.J.C. SPEARTy/Act/Company Sergeant Major RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 26  
2148 W.H. SPEEDPrivate 1st Bn The Glasgow Highlanders Sloedam 02-11-1944 23   
3385 M.G. STYLELt. RM 47 Commando - A-troop Zoutelande 02-11-1944 -1   
8125 A.G.M. TATCHERMarine Royal Marines Royal Navy Oostende 02-11-1944 21   
2169 J.H.P. TAYLORFus. 4/5th Bn The Royal Scots Fusiliers Nieuwdorp 02-11-1944 19  
6242 A.G.M. THATCHERMarine RM 47 Commando - B-troop Westkapelle 02-11-1944 21  
6251 J. UNSWORTHTy/Act/Corporal RM 47 Commando - Y-Troop Zoutelande 02-11-1944 21  
4390 W. VOIGTObergrenadier Deutsches Heer 2 Stammkompanie-Landesschützen-Ersatz-Bataillon 3 Veere 02-11-1944 39   
2170 W.L. WALKERFus. 4/5th Bn The Royal Scots Fusiliers Nieuwdorp 02-11-1944 24  
4767 F.B. WALKERLt. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 02-11-1944 40  
2149 S.B. WARDLECpl. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 21   
6256 R.E. WEBBTy/Act/Sergeant Royal Marines 47 Commando - X-Troop Zoutelande 02-11-1944 22  
2150 J. WILSONPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 21   
6260 G.M. WILSONMarine Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 23  
2151 H. WINDERPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 27   
2152 W. WOODPte. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 18   
2153 R.C. WORGANL/Cpl. 1st Bn The Glasgow Highlanders Arnemuiden 02-11-1944 18   
132 perso(o)n(en) gevonden in de database

Neergestorte en vernielde vliegtuigen in Zeeland[1944-11-02]
IDTypePilootPlaatsSerienrdatumonderdeelsglonr
463 MustangGarside, RBGoesFD44402-11-1944268 SqnT4617
345 Lancaster IIIWilliamson, GELewedorpLM618:XY-U02-11-1944186 SqdnT4615
2 toestel(len) gevonden in de database


Na het maken van de selectie worden de gegevens uit onze database gehaald. Door op de onderstreepte links te klikken haalt u meer gedetaileerde informatie naar boven. Heeft u aanvullingen op of opmerkingen over de gegevens, meldt dit dan via databasebeheerders. Vermeld hierbij het database-id