Zoeken naar militaire verliezen in Arnemuiden


Militaire Slachtoffers

Klik op het id of een andere selecteerbaar veld in de regel om meer informatie te tonen.

Buiten ZeelandBuiten NederlandOverleefd
Walcheren
IDNaamNatRang/EenheidPlaatsDatumGLvIDS
2496 . ONBEKEND Arnemuiden Onbekend -1   
2497 . ONBEKEND Arnemuiden Onbekend -1   
2498 . ONBEKEND Arnemuiden Onbekend -1   
2499 . ONBEKEND Arnemuiden Onbekend -1   
2500 . ONBEKEND Arnemuiden Onbekend -1   
4470 . VELDHOEN Genie   Onbekend -1  
2486 G. WAGNERObergefreiter 2858 Bau Eb6-483 Arnemuiden Onbekend -1   
2505 F.M. BARBIERSoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 37   
2507 A.M. GUEGUENSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 31   
2512 E.F. LAPLANCHESoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 33   
2509 M.M. LE BORGNESoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 30   
2510 J.M. LE BOUGEOUTSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 30   
2511 F.M. LE GUENSoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 28   
2513 M.G.J. LECHATSoldat Armée de Terre 271 Régiment d'Infanterie, 60 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 35   
2514 E.R. LETELLIERSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 26   
2515 V.J.E. LOUAZELSergent Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 34   
2516 G.Y.M. MORVANCaporal Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 35   
2517 D.J.E. PASCOTCanonnier Armée de Terre 50 Régiment d'Artillerie Mixte Divisionnaire, 60 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 23   
2518 E.L. PHILIPPESoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 31   
2519 M.R. PORCHERSoldat 2 Classe Armée de Terre 2 Bataillon- 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 29   
2348 C.J.E. RAULTCaporal 1 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 35   
2520 J.J.M. RAULTCaporal 1 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 29   
2521 R.G. ROISINBrigadier-chef Armée de Terre 11 Batterie- 50 Régiment d'Artillerie Mixte Divisionnaire, 60 Division d'In Arnemuiden 17-05-1940 30   
2522 D.G. RUACanonnier Armée de Terre 50 Régiment d'Artillerie Mixte Divisionnaire, 60 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 26   
2523 L.J. THIBONSoldat 2 Classe Armée de Terre 2 Bataillon- 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 22   
2524 C.G. WEILL1 Lieutenant Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 24 
2525 G.E. HILDEBRANDMatroos Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst, Marinevliegkamp Veere Arnemuiden 19-05-1940 22   
2508 G. JUVINSoldat Armée de Terre 9 Compagnie- 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 26-05-1940 35 
2388 K. ENGELSUnteroffizier Luftwaffe Ergänzungsstaffel/NJG 2 Kleverskerke 28-03-1942 22   
2403 P. HEIMKELeutnant N.J.G./2., F1 Kleverskerke 28-03-1942 21   
2485 E. VITTObergefreiter Luftwaffe Ergänzungsstaffel/NJG 2 Kleverskerke 28-03-1942 22   
2389 A. FEIKISPanzerjäger Deutsches Heer 14 Infanterie-Panzerjäger-Ersatz-Abteilung, Kp 539 Arnemuiden 13-12-1942 29   
2459 W. ROLANDObergefreiter Deutsches Heer Nachrichten-Ersatz-Bataillon 10 Arnemuiden 10-09-1944 25   
2464 H. SCHILLERObergefreiter 1 Durchgangstelle-Wehrkreis-Ersatz-Depot-I/XII I/XII. Arnemuiden 10-09-1944 37   
2364 J. BARTLObergefreiter 1 Panzer-Jäger-Ersatz-Kompanie 130 Arnemuiden 11-09-1944 35   
2375 R. BüCHNERObergefreiter Deutsches Heer 2 Schutz-Ersatz-Kompanie 404 Arnemuiden 11-09-1944 36   
2382 H. DRESSELObergefreiter Deutsches Heer 24 Artillerie-Regiment Arnemuiden 11-09-1944 32   
2386 A. EISENHAUERObergefreiter Deutsches Heer H.Verpfleg. 10 A. Darmstadt. Arnemuiden 11-09-1944 36   
2387 S. ELIMERGrenadier Deutsches Heer Pionier-Ersatz-Bataillon-6. Stab Kompanie Arnemuiden 11-09-1944 18   
2385 W. FILIPITSCHGrenadier Deutsches Heer Stab-Kompanie-Grenadier-Ersatz-Bataillon 14 Arnemuiden 11-09-1944 19   
2391 W. FISCHERObergefreiter Deutsches Heer Flak-Ersatz-Abteilung 369 Arnemuiden 11-09-1944 34   
2392 A. GLEISSINGERObergrenadier Deutsches Heer Landwehr-Schule-Ersatz-Bataillon 17 Arnemuiden 11-09-1944 43   
2393 K. GORA Deutsches Heer SS.Batterie-1 Artillerie-Ersatz-Abteilung 18 Arnemuiden 11-09-1944 19   
2410 H. HINZOberschütze Deutsches Heer Stamm/Landesschützen-Schützen-Ersatz B.9 Arnemuiden 11-09-1944 41   
2418 J. KAMPAUnteroffizier Deutsches Heer Landwehr-Bäckerie-Kompanie 72 Arnemuiden 11-09-1944 30   
2419 J. KAPPGefreiter Deutsches Heer 2 Br.B.E. Batl.1. Arnemuiden 11-09-1944 37   
2427 W. KöHLERUnteroffizier Deutsches Heer 2 /U.Schule Potsdam Arnemuiden 11-09-1944 18   
2446 E. MöSSNERObergefreiter Deutsches Heer 3 Infanterie-Ersatz-Bataillon 358 Arnemuiden 11-09-1944 36   
2501 . ONBEKEND Arnemuiden 11-09-1944 -1   
2504 . ONBEKEND Arnemuiden 11-09-1944 -1   
2530 . ONBEKEND Arnemuiden 11-09-1944 -1   
2449 R. PANAKGrenadier Deutsches Heer Stab-Kompanie-Infanterie-Ersatz-Bataillon 102 Arnemuiden 11-09-1944 36   
2451 R. POLLACHObergefreiter Kriegs Marine Arnemuiden 11-09-1944 24   
2454 M. PSCHEIDTObergefreiter Deutsches Heer Flak.Schule-Abteilung 5-1 Batterie Arnemuiden 11-09-1944 22   
2477 H. STEFFELINBootsmaat Kriegs Marine Arnemuiden 11-09-1944 23   
2481 W. TESCHStab Intendant Deutsches Heer 4.Bef.d.e. Wa.A.Wa.F. Arnemuiden 11-09-1944 42   
2495 E. ZWINGERTGefreiter Deutsches Heer 3 Panzer-Jäger-Ersatz-Abteilung Arnemuiden 11-09-1944 34   
2367 K. BIESWANGERObergefreiter Deutsches Heer Marine-Stammabteilung Arnemuiden 12-09-1944 23   
2425 R. KNOLLObergefreiter Deutsches Heer 18 Feld-Kommandantur Arnemuiden 12-09-1944 35   
2492 M. WOLFObergefreiter Deutsches Heer Landwehr-Bau-Ersatz-Bataillon VII- 5 Kompanie Arnemuiden 12-09-1944 42   
2374 H. BRIEGELGrenadier Deutsches Heer Infanterie-Panzer-Jäger-Ersatz-Kompanie 536 Arnemuiden 13-09-1944 19   
2378 J. CVITKOWITSObergefreiter Deutsches Heer 2 Batterie-Flak-Ersatz-Abteilung 38 Arnemuiden 13-09-1944 34   
2399 K. HABERLUnteroffizier Deutsches Heer 2 Artillerie-Regiment Arnemuiden 13-09-1944 23   
4389 P. JANSKANUnteroffizier Arnemuiden 13-09-1944 -1   
2482 P. TöPSCHUnteroffizier Deutsches Heer H.V.St.865. Flak.Ersatz-Abteilung 702 Arnemuiden 13-09-1944 33   
2372 O. BRAUNGefreiter Deutsches Heer Stammschwadron-Fahn-Ersatz-Abteilung 6 Arnemuiden 14-09-1944 43   
2377 M. BURGERGefreiter Deutsches Heer 3 Landwehr-Schützen-Ersatz-Kompanie 17 Arnemuiden 14-09-1944 41   
2380 L. DEBERTINGefreiter Deutsches Heer 28.2/Landesschützen-Bataillon Arnemuiden 14-09-1944 37   
2489 A. WEINMANNObergefreiter Deutsches Heer 3 Landwehr-Schützen-Ersatz-Kompanie 5 Arnemuiden 14-09-1944 38   
2531 . ONBEKEND EM 22615 Arnemuiden 15-09-1944 -1   
2456 F. REISSIGObergefreiter Deutsches Heer 1 Fallschirm-Ersatz-Abteilung 29 Arnemuiden 15-09-1944 36   
2478 B. STEINWachtmeister Deutsches Heer 8 Armee-Nachrichten-Regiment 511 Arnemuiden 15-09-1944 30   
2432 K. LOHSEGefreiter Deutsches Heer Sanitäts-Ersatz-Abteilung 4 Arnemuiden 16-09-1944 34   
2444 K. MEVESGefreiter Deutsches Heer Grenz-Geschütz-Ersatz-Kompanie 11 Arnemuiden 16-09-1944 38   
2494 F. ZAUSGefreiter Deutsches Heer Wehrkreis-Ersatz-Depot 5 Arnemuiden 16-09-1944 38   
2379 P. CYBULSKIUnteroffizier Deutsches Heer 1 Flak-Reserve-Abteiling 369 Arnemuiden 17-09-1944 31   
2466 H. SCHMIDTKEGrenadier Deutsches Heer Stam-Grenadier-Ersatz-Bataillon 23 Arnemuiden 17-09-1944 19   
2411 E. HINZEGefreiter Deutsches Heer Stamm-Kompanie-Nachrichten-Ersatz-Abteilung 2 Arnemuiden 18-09-1944 18   
2360 H. AMENDAGefreiter Deutsches Heer Stamm-Kompanie/Grenadier-Ersatz-Bataillon 2 Arnemuiden 20-09-1944 19   
2483 L. TRELENBERGObergefreiter Deutsches Heer 16 Luftgau-Nachrichten-Regiment 11 Arnemuiden 20-09-1944 20   
2407 E. HERBSTObergefreiter Deutsches Heer 766B Arnemuiden 24-09-1944 22   
2443 K. MERTLObergefreiter Deutsches Heer Infanterie-Ersatz-Bataillon 423/ 2 Kompanie Arnemuiden 27-09-1944 33   
2416 H. JOCHMANNUnteroffizier Deutsches Heer III / Artillerie-Regiment Arnemuiden 28-09-1944 21   
2445 G. MOSERJäger Deutsches Heer 63127 / 976B. Arnemuiden 29-09-1944 18   
2401 E.J. HEIDRICHGefreiter Deutsches Heer Stamm.Battr.I.A.E.U.. A.A.34 . 73 Arnemuiden 01-10-1944 19   
2381 G. DIETTRICHObergefreiter Deutsches Heer 744 Luftnachrichten-Reserve-Kompanie 8/4 Arnemuiden 04-10-1944 38   
2442 B. MELZERObergefreiter Deutsches Heer 520 4/Infanterie-Ersatz-Bataillon Arnemuiden 08-10-1944 31   
2460 S. RUDZINSKIGefreiter Deutsches Heer 1 Flak-Ersatz-Abteilung 95 Arnemuiden 09-10-1944 23   
2376 R. BULAWAGrenadier Deutsches Heer Stammkompanie-Grenadier-Ersatz-Bataillon 32 Arnemuiden 10-10-1944 18   
2400 H.G. HASSLeutnant Deutsches Heer Stab 1 Fallschirm-Jäger-Artillerie-Regiment 1 Arnemuiden 10-10-1944 22   
2428 W. KRAHFORSTGrenadier Deutsches Heer Stammkompanie-Grenadier-Ersatz-Bataillon 365 Arnemuiden 10-10-1944 33   
2439 E. MäRTENSchütze Deutsches Heer 2 Landwehr-Schützen-Ersatz-Bataillon 3 Arnemuiden 10-10-1944 38   
2358 G. ALFERMANNObergefreiter Deutsches Heer 4 Kraftfahr-Ersatz-Abteilung -S Arnemuiden 11-10-1944 36   
2371 A. BRANDTOberzahlmeister Deutsches Heer Ersatz-Verpflegung-Magazin-Bataillon III Arnemuiden 11-10-1944 39   
2404 A. HEINAStabsfeldwebel Deutsches Heer Verwaltung-Kompanie 170 Arnemuiden 11-10-1944 44   
2405 W. HEITMANNObergefreiter Deutsches Heer 2 Fernsprach-Ersatz-Kompanie 20 Arnemuiden 11-10-1944 35   
2441 J. MEISSNERObergefreiter Kriegs Marine O. 17152/ 42 K. Arnemuiden 11-10-1944 22   
2484 W. VETTEROberzahlmeister Deutsches Heer 4 /Bau 18 A- Verwaltung-Kompanie 170 Arnemuiden 11-10-1944 42   
2429 E. KRAUSUnteroffizier Deutsches Heer 1 Infanterie-Ersatz-Bataillon 42 Arnemuiden 12-10-1944 30   
2447 A. NOACKGefreiter Kriegs Marine Arnemuiden 12-10-1944 19   
2462 W. SCHEIBEObergefreiter Deutsches Heer Luftnachrichten-Flieger-Kompanie 10/4 Arnemuiden 12-10-1944 37   
2475 A. SEEGERObergefreiter Deutsches Heer Sanitäts-Ersatz-Abteilung X Arnemuiden 13-10-1944 28   
2370 O. BRACKELMANNGefreiter Deutsches Heer Stamm-Batterie-Schwere-Artillerie-Ersatz-Abteilung 11/169 Arnemuiden 15-10-1944 18   
2472 K. SCHULZEGrenadier Deutsches Heer Rekruten-St-Grenadier-Ersatz-Bataillon 967 Arnemuiden 16-10-1944 18   
2384 H. EHLERSObergefreiter Deutsches Heer Flak-Ersatz-Abteilung 6N Arnemuiden 17-10-1944 43   
2369 P. BOJDAGefreiter Kriegs Marine 18892 /43 K. Arnemuiden 19-10-1944 33   
2470 J. SCHULLERObergefreiter Deutsches Heer Infanterie-Ersatz-Bataillon 423, 6 Artillerie-Regiment 147 Arnemuiden 19-10-1944 33   
2362 L. ASSINGWachtmeister Deutsches Heer Nachrichten-Zerstörer-Geschwader IV/Artillerie-Regiment 158 Arnemuiden 20-10-1944 30   
2417 H. JOCHUMSUnteroffizier Deutsches Heer 1 Infanterie-Ersatz-Bataillon 184 Arnemuiden 20-10-1944 30   
2424 W. KLöTERSObergrenadier Deutsches Heer Stab-Grenadier-Ersatz und Ausbildungs-Bataillon 464 Arnemuiden 21-10-1944 34   
2463 W. SCHILDGENGefreiter Deutsches Heer B.63.127/ 779 Arnemuiden 21-10-1944 19   
2434 K. MAGERObergefreiter Deutsches Heer Bäckerie-Kompanie-M Arnemuiden 23-10-1944 44   
2395 E. GRäBNERObergefreiter Deutsches Heer Luftmeldestelle A Arnemuiden 24-10-1944 33   
2438 J. MARQUARDTGefreiter Deutsches Heer 2 Schützen-Ersatz-Kompanie 106 Arnemuiden 24-10-1944 43   
2414 W. HüRTENGefreiter d 2 Infanterie-Ersatz-kompanie 454 Arnemuiden 25-10-1944 23   
2493 E. WUSSOWObergefreiter Deutsches Heer 44.592 / 42 K. Arnemuiden 25-10-1944 20   
2366 J. BERGObergefreiter d 2 Schwadron-Flak-Ersatz-Abteilung 39 Arnemuiden 28-10-1944 22   
2423 B. KLINKFunker Deutsches Heer 6 Fernsprech-Bau-Ersatz-Kompanie, Nachrichten-Ersatz-Abteilung 4 Middelburg 28-10-1944 21   
2487 W.E.K. WEBERObergefreiter Deutsches Heer N 22642 / 41 E. Arnemuiden 29-10-1944 37   
2506 J.J.A. CAMUSSous-Lieutenant Armée de l'Air 329 Squadron, Royal Air Force Kleverskerke 30-10-1944 23 
2402 W. HEIERGefreiter Deutsches Heer 2 E/ Infanterie-Regiment 47 Arnemuiden 30-10-1944 36   
2430 J. KUDRNAGefreiter Deutsches Heer Landesschützen-Ersatz-Bataillon 17, 1 Stamm-Kompanie Arnemuiden 30-10-1944 42   
2474 A. SCHWARZObergrenadier Deutsches Heer 3 Landesschützen-Ersatz-Bataillon 3 Arnemuiden 30-10-1944 41   
2453 W. PROSSObergefreiter 33 Reserve-Lazarett-Nagold Arnemuiden 31-10-1944 42   
2357 W. AHRENSFeldwebel Deutsches Heer Stamm-Kompanie-Grenadier-Ersatz-Bataillon 2 Arnemuiden 01-11-1944 29   
2361 W. ANDERSObergefreiter Deutsches Heer Landesschützen-Ersatz-Bataillon 8 Arnemuiden 01-11-1944 32   
2363 A. BANITZGefreiter Deutsches Heer 3 Batterie-1 Artillerie-Ersatz-Abteilung 14 Arnemuiden 01-11-1944 41   
2396 O. GRAFGrenadier Deutsches Heer Infanterie-Panzer-Jäger-Ersatz-Kompanie 260 Arnemuiden 01-11-1944 37   
2409 J. HINTZKEGefreiter Kriegs Marine 8108/43 K. Arnemuiden 01-11-1944 40   
2413 F. HöHNGefreiter Deutsches Heer 2 Pionier-Ersatz-Bataillon 9 Arnemuiden 01-11-1944 37   
2420 O. KAROHLWachtmeister Deutsches Heer 1 Artillerie-Ersatz-Abteilung 228 Arnemuiden 01-11-1944 36   
2422 K. KITTELBERGERGefreiter Deutsches Heer 4 Sanitäts-Ersatz und Ausbildungs-Abteilung Arnemuiden 01-11-1944 39   
2436 P. MAKOSKIObergefreiter Deutsches Heer 5 Kompanie-Grenadier-Ersatz-Bataillon 365 Kleverskerke 01-11-1944 33   
2440 W. MATZEKObergrenadier Deutsches Heer 1 Landesschützen-Ersatz_Bataillon I Arnemuiden 01-11-1944 41   
2448 H. OBERLEObergefreiter Deutsches Heer 3 Kompanie-Bau-Bataillon 49 Arnemuiden 01-11-1944 43   
2503 . ONBEKENDObergefreiter Veldpostnummer 32.101 Arnemuiden 01-11-1944 -1   
2450 H. PICARDStabsgfreiter Deutsches Heer 2 Bateerie-Schwere-Flak-Abteilung 649 Arnemuiden 01-11-1944 29   
2455 W. REINHARDTMatrose Kriegs Marine N.15582/ 41 E. Arnemuiden 01-11-1944 38   
2457 J. RIEDELgefr Deutsches Heer 2 Bau-Ersatz-Bataillon 3 Arnemuiden 01-11-1944 39   
2458 A. ROHRERObergrenadier Deutsches Heer 1 Kraftfahr-Ersatz-Abteilung 18 Arnemuiden 01-11-1944 43   
2468 H. SCHNEIDERGefreiter Deutsches Heer 3 Kompanie-Landesschützen-Ersatz-Bataillon 13 Arnemuiden 01-11-1944 41   
2476 F. SLONKAGrenadier Deutsches Heer Stamm-Grenadier-Ersatz und Ausbildung-Bataillon (motorisiert) 30 Arnemuiden 01-11-1944 40   
2390 E. FISCHERUnteroffizier Deutsches Heer Fl-Scheinwerfer 43 Kleverskerke 02-11-1944 28   
2433 K.H. LüCKELeutnant Deutsches Heer 4 Batterie-Luftsperr-Ersatz-Abteilung 2 Kleverskerke 02-11-1944 34   
2452 O. PRISILLEGefreiter Deutsches Heer 3 Kompanie-Infanterie-Ersatz-Bataillon 397 Arnemuiden 02-11-1944 42   
2469 W. SCHRAMMStabsgefreiter Deutsches Heer 379 Lw.L.Kp. 17/IV Kleverskerke 02-11-1944 26   
2473 O. SCHüRITZObergefreiter Deutsches Heer L.Sp.Ers.1.Luft.Sperre 1/210-916 Kleverskerke 02-11-1944 35   
2365 B. BENNECKEGefreiter Deutsches Heer 2 Kompanie-Landesschützen-Bataillon 497 Arnemuiden 03-11-1944 36   
2373 B. BRENDELObergefreiter Deutsches Heer 2 Batterie-Artillerie-Ersatz-Abteilung 216 Arnemuiden 03-11-1944 28   
2356 . ONBEKEND Arnemuiden 03-11-1944 -1   
2461 W. SARBACHEROberpionier Deutsches Heer Stab-Kompanie-Pionier-Ersatz-Bataillon 35 Arnemuiden 03-11-1944 18   
2467 E. SCHNABELObergefreiter Deutsches Heer Ersatz-Kompanie für Nachrichten-Einheiten des Schützen-Brigade 86 Arnemuiden 03-11-1944 22   
2479 H. TAUBERTObergefreiter Deutsches Heer Gren-Kompanie-Panzer-Grenadier-Ersatz-Bataillon 64 Arnemuiden 03-11-1944 29   
2480 K. TEMMEHauptmann Deutsches Heer Wehrbezirkskommando Grandez 12 Arnemuiden 03-11-1944 41   
2490 G. WERNERObergefreiter Deutsches Heer Infanteriegeschütz-Ersatz-Kompanie 19 Arnemuiden 03-11-1944 28   
2491 J. WIESLERGefreiter Deutsches Heer 2 Kompanie-Infanterie Ersatz-Bataillon 335 Arnemuiden 03-11-1944 35   
2368 W. BLäSINGGefreiter Deutsches Heer Stamm-Kompanie-Infanterie-Ersatz-Bataillon 236 Arnemuiden 04-11-1944 27   
2415 W. JOCHunter Deutsches Heer 3 Kompanie-Infanterie-Regiment 280 Arnemuiden 04-11-1944 31   
2431 J. KüHLICHGefr. Stamm.Kp.Gren.Ers.Btl. 151 . 1358 Arnemuiden 04-11-1944 42   
2437 W. MANECKEGefr. 1 /Stammbattr.1e Art.Ers.Abt. 257 .6733 O. Arnemuiden 04-11-1944 36   
2471 G. SCHULZGefreiter Deutsches Heer Stamm-Kompanie-Grenadier-Ersatz-Bataillon 151 Arnemuiden? 04-11-1944 39   
2426 K. KOBROWKanonier Deutsches Heer Stab-Batterie-1 Artillerie-Ersatz-Abteilung 23 Arnemuiden 05-11-1944 38   
2161 K. DEIGHTONRifleman 5 (Western Lowland) Infantry Brigade 7 Battalion , Cameronians (Scottish Rifles) Kleverskerke 06-11-1944 20   
2394 N. GORSKIGefreiter Deutsches Heer Stamm-Batterie-Schwere-Artillerie-Ersatz-Abteilung 11/169 Arnemuiden 06-11-1944 19   
2406 K. HENKELGefreiter Deutsches Heer Stamm-Batterie-Schwere-Artillerie-Ersatz-Abteilung 1/61 Arnemuiden 06-11-1944 20   
2359 K. ALTROGGEPionier Deutsches Heer 1 Kompanie-Pionier-Ersatz-Bataillon 4 Arnemuiden 07-11-1944 24   
2383 B. DüRRSPERGERGefreiter Deutsches Heer Arnemuiden 07-11-1944 20   
2397 R. GREMLIKGren. üb.Kp.Gren.Ers.Btl. 360 . 50 B. Arnemuiden 07-11-1944 39   
2398 E. GüNTHERUnteroffizier de Nachrichten Zug./3 Bataillon-Flak-Regiment 43 Arnemuiden 07-11-1944 32   
2412 W. HIRSCHOberfunker Deutsches Heer Feldkommandantur-Kompanie O (mot) 5/643 Arnemuiden 07-11-1944 42   
2502 . ONBEKEND Arnemuiden 07-11-1944 -1   
2488 F. WEICHSBERGERLeutnant der Reserve Deutsches Heer 4 (MG-) Kompanie-Infanterie-Regiment 499 Arnemuiden 07-11-1944 34   
2435 W. MAHLFELDUnteroffizier Deutsches Heer 7 Kompanie-Infanterie-Regiment 17 Arnemuiden 08-11-1944 34  
2421 F. KIENERObergefreiter Deutsches Heer Bau-Ersatz-Bataillon 6 Arnemuiden 19-12-1944 41   
4388 H. BREHMEGefreiter Deutsches Heer 3 Kompanie-Landesschützen-Bataillon 255   21-12-1944 39   
2408 J. HEROLD Deutsches Heer 1 Kompanie-Landesschützen-Bataillon 9 Arnemuiden 19-02-1945 43   
699 A. van DOORNMarva 3e Klasse Koninklijke Marine Arnemuiden 16-09-1945 20   
177 perso(o)n(en) gevonden in de database



Na het maken van de selectie worden de gegevens uit onze database gehaald. Door op de onderstreepte links te klikken haalt u meer gedetaileerde informatie naar boven. Heeft u aanvullingen op of opmerkingen over de gegevens, meldt dit dan via databasebeheerders. Vermeld hierbij het database-id