Zoeken naar militaire verliezen in Nederland


Militaire Slachtoffers

Klik op het id of een andere selecteerbaar veld in de regel om meer informatie te tonen.

Buiten ZeelandBuiten NederlandOverleefd
Buiten Zeeland
IDNaamNatRang/EenheidPlaatsDatumGLvIDS
7459 J. van BELZENBediende 2e Klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 21  
7248 P. BOONEMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 26  
7457 B.C. de BRUINAdjudant-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 40  
7458 G. van DORTBootsman Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 35  
6420 J.E. ten KLOOSTERLuitenant ter Zee 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 35  
6532 M. MOERMONDStoker-olieman Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 31  
7462 M.F. POORTVLIETKorporaal-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 41  
7461 J.J. de SMITSergeant-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 33  
7460 S.C. van STEENKISTEHofmeester Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 20  
7456 F.G. STOBBELAARMatroos 3 klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 21  
7685 J. BIMMELMatroos Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Gelder Terschelling a/b Hr.Ms. Jan van Gelder 01-10-1939 37   
7691 C. GROOTJANSKorporaal-konstabel Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Gelder Terschelling a/b Hr.Ms. Jan van Gelder 01-10-1939 40   
7694 J.A. KRUISLANDKorporaal-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Gelder Terschelling a/b Hr.Ms. Jan van Gelder 01-10-1939 30   
6782 K. STROUSMajoor-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Gelder Terschelling a/b Hr.Ms. Jan van Gelder 01-10-1939 41   
4449 J. CORBIJNDienstplichtig Korporaal Koninklijke Landmacht Inst. Bat. 7 veld (6-I-Dep B.A.) Valkenburg (ZH) 10-05-1940 20   
7249 C.J.J. van ESPENSergeant Koninklijke Marine Korps Mariniers Rotterdam 10-05-1940 36   
6850 A.C. EVERTSEOpperwachtmeester Koninklijke Marechaussee Urmond 10-05-1940 43   
4321 A.J. HAGEDienstplichtig Korporaal Koninklijke Landmacht 1e Compagnie-1e Bataljon Regiment Jagers Loosduinen 10-05-1940 21 
8678 F.W. van der HOOFTDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht 2e Veerdienstgroep, veer 2C Moerdijk 10-05-1940 25 
8490 J.J. van der MAASSoldaat Koninklijke Landmacht 1e Bataljon-3e Regiment Infanterie Mill en Sint Hubert 10-05-1940 27   
6787 C.P. MOLHuzaar Koninklijke Landmacht 2e Compagnie- Depot Cavalerie 's-Gravenhage 10-05-1940 33   
7260 H.F. OELESoldaat Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-2e Bataljon-26e Regiment Infantere Mill en Sint Hubert 10-05-1940 25   
2308 P. PAULUSSEHuzaar Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-3e Bataljon- Depot Cavalerie 's-Gravenhage 10-05-1940 35   
6747 H.P. RINDERSSergeant Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-17e Grensbataljon Wessem 10-05-1940 30   
8337 N.P.P.J. ROORDA VAN EIJSINGAReserve Kapitein Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-1e Bataljon Regiment Jagers Loosduinen 10-05-1940 45 
8680 C.A. van SLOOTENMatroos 3e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Freyr Arnhem a/b Hr.Ms. Freyr 10-05-1940 21   
6613 A. TONSergeant-capitulant Koninklijke Landmacht 2e Sectie-1e Compagnie-1e Bataljon Regiment Jagers Loosduinen 10-05-1940 26   
8004 E.L. van VORENStoker 2e klasse, 2e Depot Compagnie Pontonniers Koninklijke Marine [9018]Dordrecht 10-05-1940 25   
6845 J. HARINCKLoodskwekeling 2e klasse, Dir Gen Loodswezen Koninklijke Marine Hr.Ms. BV 19a Nieuwe Waterweg bij Vlaardingen, a/b Hr.Ms.BV 19a. 11-05-1940 24   
2307 J. KOOLEDienstplichtig soldaat Koninklijke Landmacht 1e Compagnie-3e Bataljon- 41e Regiment Infanterie Buggenum 11-05-1940 26   
7658 J. LEUNISSoldaat Koninklijke Landmacht 1e Compagnie- 14e Depot Bataljon Delft 11-05-1940 21   
8569 A.P. de ZEEUWDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht Troepen Detachement Staf 3e Legerkorps Culemborg 11-05-1940 29   
8453 J.H.J. van DOORNSergeant Koninklijke Landmacht 1e Compagnie- 3e Grens Bataljon Heinenoord 12-05-1940 21   
3817 E.G. FISCHERUffz. Bordfunker Luftwaffe 3./KGr 126 Hoogerheide 12-05-1940 27   
6608 H. GUILJAMSoldaat Koninklijke Landmacht 27e Compagnie Mortieren Wouw 12-05-1940 26   
3961 P. KOPPEJANMatroos 1e klasse, Vrijwillige Marine Reserve Koninklijke Marine Hr.Ms. Friso [stamboeknr.12277]IJsselmeer a/b Hr.Ms. Friso 12-05-1940 26   
7750 J.A. MOLHOEKDienstplichtig Sergeant Koninklijke Landmacht Mitrailleurcompagnie-2e Bataljon-17e Regiment Infanterie Moergestel 12-05-1940 24   
2034 K.W. MEULMEESTERSoldaat Koninklijke Landmacht 2e Compagnie-3e Depot Luchtafweer Rotterdam 13-05-1940 32   
7726 A.J. MEULMEESTERMarinier 1 klasse Koninklijke Marine 2e Marinecompagnie [4675]Rotterdam 13-05-1940 24   
7729 L.M. NIERSESergeant Koninklijke Landmacht 2e Compagnie-1e Bataljon- 29e Regiment Infanterie Rhenen 13-05-1940 22   
1651 J.P. TELLIERSoldaat Koninklijke Landmacht 1e Compagnie-3e Bataljon- 39e Regiment Infanterie Rotterdam 13-05-1940 32   
7731 W. VELSKorporaal-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms.M2 Noordzeekanaal a/b Hr.Ms. M2 13-05-1940 32   
2352 J.F. van de VENSergeant Koninklijke Landmacht 1e Bataljon- 14e Regiment Infanterie Tiel 13-05-1940 21   
7608 J. van GARSELMarinier 1e klasse Koninklijke Marine 2e Marinecompagnie Rotterdam 14-05-1940 28   
7675 M.J. van der HAVEDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht 4e Peloton-3e Regiment Huzaren Overschie 14-05-1940 27   
8568 W. LEUNISReserve 2e Luitenant Koninklijke Landmacht 1e Compagnie-2e Bataljon-29e Regiment Infanterie Elst 14-05-1940 22 
7664 A. POLEIJMarinier 3e klasse Koninklijke Marine Compagnie Schuilenburg [5373]Rotterdam 14-05-1940 20   
8116 A. ROEGIESTDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-1e Bataljon-14e Regiment Infanterie 't Goy 14-05-1940 35   
6748 J. ZEGERSMarinier 3e klasse Koninklijke Marine 3e Marine Compagnie, Marinedepot Rotterdam 14-05-1940 21   
8302 R. DUBOISSoldaat Landmacht Belgische Defensie 4e Compagnie-2e Bataljon-1e Regiment Ardeense Jagers [125/52288]Oudenbosch 31-05-1940 26  
8623 W. DIELEMANSoldaat Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-1e Bataljon-14e Regiment Infanterie Utrecht 03-06-1940 27   
7698 G.H. van der PLOEGMajoor Koninklijke Landmacht Infanterie Utrecht 09-07-1942 52 
6298 W.H. CALDERWarrant Officer, Class II Royal Canadian Air Force 429 Squadron [R/116334]Oudenbosch 22-06-1943 24   
6307 J.L.F. LOWNPilot officer Royal Canadian Air Force 429 Squadron [J/13992]Oudenbosch 22-06-1943 24   
3696 A.S. RHODESSergeant Royal Canadian Air Force 429 Squadron [R/131818]Oudenbosch 22-06-1943 20   
6319 A.J. SIEFFERTFlight Sergeant Royal Canadian Air Force 429 Squadron [R/119786]Oudenbosch 22-06-1943 -1   
5700 J.K. WOODWarrant Officer, Class II Royal Canadian Air Force 429 Squadron [R/82786]Oudenbosch 22-06-1943 23   
1692 J.M. LOUWERSESoldaat Koninklijke Landmacht 3e Compagie Stoottroepen Commande Brabant Best 28-10-1944 21   
2676 A. HAMELINKSergeant-vliegtuig-telegrafist Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst Deventer a/b vliegtuig Mitchell FR 207 29-11-1944 27 
1019 J.M. van DIJKESoldaat, vrijwillig Binnenlandse Strijdkrachten Stoottroepen Commando Brabant Wamel 18-12-1944 21   
4439 W.F.W. VENESSTrooper 18th Armoured Car Regiment 12th Manitobe Dragoons R.C.A.C. [M/56877]Dirksland 22-01-1945 21   
1781 J. van de VELDESoldaat Koninklijke Landmacht 1e Bataljon-14e Regiment Infanterie Willemstad 31-05-1945 19   
8645 D. de BRUIJNESoldaat Koninklijke Landmacht 14e Regiment Infanterie Ooltgensplaat 12-06-1945 23   
8516 E.F. DOOLAEGESoldaat Koninklijke Landmacht 14e Regiment Infanterie Ooltgensplaat 12-06-1945 22   
7559 C. DRONKERS1e Luitenant Koninklijke Landmacht 7e Regiment Veld Artillerie 's-Gravenhage 09-09-1945 35   
6605 P.J. JOOSSEStoker 2e klasse, OVW Koninklijke Marine Hr.Ms. Van Kingsbergen 's-Gravenhage 02-11-1946 19   
8239 J. de NOODMatroos 1e klasse Koninklijke Marine 's-Gravenhage 16-11-1946 25   
8391 B.S.G. STIJKEL1e Luitenant Koninklijke Landmacht Genietroepen Utrecht 11-01-1947 29   
7297 W.P.J. D’HONDT Soldaat Wassenaar 15-03-1947 27   
69 perso(o)n(en) gevonden in de database



Na het maken van de selectie worden de gegevens uit onze database gehaald. Door op de onderstreepte links te klikken haalt u meer gedetaileerde informatie naar boven. Heeft u aanvullingen op of opmerkingen over de gegevens, meldt dit dan via databasebeheerders. Vermeld hierbij het database-id