Zoeken naar militaire verliezen in Nederland


Militaire Slachtoffers

Buiten ZeelandBuiten NederlandOverleefd
Buiten Zeeland
IDNaamNatRang/EenheidPlaatsDatumGLvIDS
7459 J. van BELZENBediende 2e Klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 21  
7248 P. BOONEMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 26  
7457 B.C. de BRUINAdjudant-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 40  
7458 G. van DORTBootsman Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 35  
6420 J.E. ten KLOOSTERLuitenant ter Zee 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 35  
6532 M. MOERMONDStoker-olieman Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 31  
7462 M.F. POORTVLIETKorporaal-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 41  
7461 J.J. de SMITSergeant-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 33  
7460 S.C. van STEENKISTEHofmeester Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 20  
7456 F.G. STOBBELAARMatroos 3 klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Willem van Ewijck Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 21  
7685 J. BIMMELMatroos Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Gelder Terschelling a/b Hr.Ms. Jan van Gelder 01-10-1939 37   
7691 C. GROOTJANSKorporaal-konstabel Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Gelder Terschelling a/b Hr.Ms. Jan van Gelder 01-10-1939 40   
7694 J.A. KRUISLANDKorporaal-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Gelder Terschelling a/b Hr.Ms. Jan van Gelder 01-10-1939 30   
6782 K. STROUSMajoor-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Gelder Terschelling a/b Hr.Ms. Jan van Gelder 01-10-1939 41   
4449 J. CORBIJNDienstplichtig Korporaal Koninklijke Landmacht Inst. Bat. 7 veld (6-I-Dep B.A.) Valkenburg (ZH) 10-05-1940 20   
7249 C.J.J. van ESPENSergeant Koninklijke Marine Korps Mariniers Rotterdam 10-05-1940 36   
6850 A.C. EVERTSEOpperwachtmeester Koninklijke Marechaussee Urmond 10-05-1940 43   
4321 A.J. HAGEDienstplichtig Korporaal Koninklijke Landmacht 1e Compagnie-1e Bataljon Regiment Jagers Loosduinen 10-05-1940 21 
8678 F.W. van der HOOFTDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht 2e Veerdienstgroep, veer 2C Moerdijk 10-05-1940 25 
8490 J.J. van der MAASSoldaat Koninklijke Landmacht 1e Bataljon-3e Regiment Infanterie Mill en Sint Hubert 10-05-1940 27   
6787 C.P. MOLHuzaar Koninklijke Landmacht 2e Compagnie- Depot Cavalerie 's-Gravenhage 10-05-1940 33   
7260 H.F. OELESoldaat Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-2e Bataljon-26e Regiment Infantere Mill en Sint Hubert 10-05-1940 25   
2308 P. PAULUSSEHuzaar Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-3e Bataljon- Depot Cavalerie 's-Gravenhage 10-05-1940 35   
6747 H.P. RINDERSSergeant Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-17e Grensbataljon Wessem 10-05-1940 30   
8337 N.P.P.J. ROORDA VAN EIJSINGAReserve Kapitein Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-1e Bataljon Regiment Jagers Loosduinen 10-05-1940 45 
8680 C.A. van SLOOTENMatroos 3e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Freyr Arnhem a/b Hr.Ms. Freyr 10-05-1940 21   
6613 A. TONSergeant-capitulant Koninklijke Landmacht 2e Sectie-1e Compagnie-1e Bataljon Regiment Jagers Loosduinen 10-05-1940 26   
8004 E.L. van VORENStoker 2e klasse, 2e Depot Compagnie Pontonniers Koninklijke Marine [9018]Dordrecht 10-05-1940 25   
6845 J. HARINCKLoodskwekeling 2e klasse, Dir Gen Loodswezen Koninklijke Marine Hr.Ms. BV 19a Nieuwe Waterweg bij Vlaardingen, a/b Hr.Ms.BV 19a. 11-05-1940 24   
2307 J. KOOLEDienstplichtig soldaat Koninklijke Landmacht 1e Compagnie-3e Bataljon- 41e Regiment Infanterie Buggenum 11-05-1940 26   
7658 J. LEUNISSoldaat Koninklijke Landmacht 1e Compagnie- 14e Depot Bataljon Delft 11-05-1940 21   
8569 A.P. de ZEEUWDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht Troepen Detachement Staf 3e Legerkorps Culemborg 11-05-1940 29   
8453 J.H.J. van DOORNSergeant Koninklijke Landmacht 1e Compagnie- 3e Grens Bataljon Heinenoord 12-05-1940 21   
3817 E.G. FISCHERUffz. Bordfunker Luftwaffe 3./KGr 126 Hoogerheide 12-05-1940 27   
6608 H. GUILJAMSoldaat Koninklijke Landmacht 27e Compagnie Mortieren Wouw 12-05-1940 26   
3961 P. KOPPEJANMatroos 1e klasse, Vrijwillige Marine Reserve Koninklijke Marine Hr.Ms. Friso [stamboeknr.12277]IJsselmeer a/b Hr.Ms. Friso 12-05-1940 26   
7750 J.A. MOLHOEKDienstplichtig Sergeant Koninklijke Landmacht Mitrailleurcompagnie-2e Bataljon-17e Regiment Infanterie Moergestel 12-05-1940 24   
2034 K.W. MEULMEESTERSoldaat Koninklijke Landmacht 2e Compagnie-3e Depot Luchtafweer Rotterdam 13-05-1940 32   
7726 A.J. MEULMEESTERMarinier 1 klasse Koninklijke Marine 2e Marinecompagnie [4675]Rotterdam 13-05-1940 24   
7729 L.M. NIERSESergeant Koninklijke Landmacht 2e Compagnie-1e Bataljon- 29e Regiment Infanterie Rhenen 13-05-1940 22   
1651 J.P. TELLIERSoldaat Koninklijke Landmacht 1e Compagnie-3e Bataljon- 39e Regiment Infanterie Rotterdam 13-05-1940 32   
7731 W. VELSKorporaal-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms.M2 Noordzeekanaal a/b Hr.Ms. M2 13-05-1940 32   
2352 J.F. van de VENSergeant Koninklijke Landmacht 1e Bataljon- 14e Regiment Infanterie Tiel 13-05-1940 21   
7608 J. van GARSELMarinier 1e klasse Koninklijke Marine 2e Marinecompagnie Rotterdam 14-05-1940 28   
7675 M.J. van der HAVEDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht 4e Peloton-3e Regiment Huzaren Overschie 14-05-1940 27   
8568 W. LEUNISReserve 2e Luitenant Koninklijke Landmacht 1e Compagnie-2e Bataljon-29e Regiment Infanterie Elst 14-05-1940 22 
7664 A. POLEIJMarinier 3e klasse Koninklijke Marine Compagnie Schuilenburg [5373]Rotterdam 14-05-1940 20   
8116 A. ROEGIESTDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-1e Bataljon-14e Regiment Infanterie 't Goy 14-05-1940 35   
6748 J. ZEGERSMarinier 3e klasse Koninklijke Marine 3e Marine Compagnie, Marinedepot Rotterdam 14-05-1940 21   
8302 R. DUBOISSoldaat Landmacht Belgische Defensie 4e Compagnie-2e Bataljon-1e Regiment Ardeense Jagers [125/52288]Oudenbosch 31-05-1940 26  
8623 W. DIELEMANSoldaat Koninklijke Landmacht 3e Compagnie-1e Bataljon-14e Regiment Infanterie Utrecht 03-06-1940 27   
7698 G.H. van der PLOEGMajoor Koninklijke Landmacht Infanterie Utrecht 09-07-1942 52 
1692 J.M. LOUWERSESoldaat Koninklijke Landmacht 3e Compagie Stoottroepen Commande Brabant Best 28-10-1944 21   
2676 A. HAMELINKSergeant-vliegtuig-telegrafist Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst Deventer a/b vliegtuig Mitchell FR 207 29-11-1944 27 
1019 J.M. van DIJKESoldaat, vrijwillig Binnenlandse Strijdkrachten Stoottroepen Commando Brabant Wamel 18-12-1944 21   
4439 W.F.W. VENESSTrooper 18th Armoured Car Regiment 12th Manitobe Dragoons R.C.A.C. [M/56877]Dirksland 22-01-1945 21   
1781 J. van de VELDESoldaat Koninklijke Landmacht 1e Bataljon-14e Regiment Infanterie Willemstad 31-05-1945 19   
8645 D. de BRUIJNESoldaat Koninklijke Landmacht 14e Regiment Infanterie Ooltgensplaat 12-06-1945 23   
8516 E.F. DOOLAEGESoldaat Koninklijke Landmacht 14e Regiment Infanterie Ooltgensplaat 12-06-1945 22   
7559 C. DRONKERS1e Luitenant Koninklijke Landmacht 7e Regiment Veld Artillerie 's-Gravenhage 09-09-1945 35   
6605 P.J. JOOSSEStoker 2e klasse, OVW Koninklijke Marine Hr.Ms. Van Kingsbergen 's-Gravenhage 02-11-1946 19   
8239 J. de NOODMatroos 1e klasse Koninklijke Marine 's-Gravenhage 16-11-1946 25   
8391 B.S.G. STIJKEL1e Luitenant Koninklijke Landmacht Genietroepen Utrecht 11-01-1947 29   
7297 W.P.J. D’HONDT Soldaat Wassenaar 15-03-1947 27   
64 personen gevonden in de database



Na het maken van de selectie worden de gegevens uit onze database gehaald. Door op de onderstreepte links te klikken haalt u meer gedetaileerde informatie naar boven. Heeft u aanvullingen op of opmerkingen over de gegevens, meldt dit dan via databasebeheerders. Vermeld hierbij het database-id