Slachtoffers met de Nederlandse nationaliteit in Buiten Zeeland


Militaire Slachtoffers

Buiten ZeelandBuiten NederlandOverleefd
Buiten Zeeland
IDNaamNatRang/EenheidPlaatsDatumGLvIDS
6520 P. de SMITOnderluitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militaire Administratie [84765]Batavia 30-08-1946 46   
6558 G. BOLLEMANTijd.Korp. OVW KM bij Lengkong 18-03-1947 27   
281 E.R.E. BOUDELINGSoldat 2e cl Vreemdelingen Legioen 1e R.E.I. [9843]Medea 13-09-1943 17   
7906 J.G. WEUGKorporaal-konstabel Koninklijke Marine ms Abosso II Atlantische Oceaan a/b ms Abosso II 29-10-1942 39   
2809 P.J. HENDRIKSEKapitein-luitenant ter zee Koninklijke Marine Broome a/b Catalina Y-70 03-03-1942 51   
6821 H.J.H. DAANEN1e Luitenant-vlieger-waarnemer Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Marine Luchtvaartdienst ten noorden van Mossman a/b C47 DT941 07-09-1944 27 
7688 T.A. van DRIELSergeant-monteur Koninklijke Marine Hr.Ms. O16 [7896]Zuid-Chinese Zee a/b Hr.Ms. O16 15-12-1941 32   
7700 H. RIJSTENBILSergeant-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. O16 [10354]Zuid-Chinese Zee a/b Hr.Ms. O16 15-12-1941 34   
8730 J.H. van BASTELAARSergeant Torpedomaker Koninklijke Marine Hr. Ms. O 20 Golf van Thailand a/b Hr. Ms. O 20 19-12-1941 33   
6607 M. TILROSergeant-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. O 20 Golf van Siam a/b Hr.Ms. O 20 19-12-1941 36   
6560 D.C. DEKKERSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Bergartillerie [93362]Karzan Mountain, Formosa 10-09-1945 28   
2684 M.W. BOäSSONReserve Kapitein Koninklijke Landmacht Transport Detachement Peel Divisie Lommel 10-05-1940 44   
7630 M.B. TRAASsoldaat Koninklijke Landmacht 1e Bataljon, 3e Regiment Infanterie Brussel 14-03-1945 19   
8650 R.J. SCHEFFERSoldaat Koninklijke Landmacht 1e Bataljon, 14e Regiment Infanterie [100511]Gent 06-04-1945 23   
8644 H. de REGTSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie Golf van Martaban a/b Tacoma Maru 07-11-1942 31   
7901 J.L. BAASAdjudant-onderofficier-administrateur Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 9e Bataljon Infanterie [79494]Rangoon 22-11-1942 44   
8525 P.W. PORREIJKorporaal Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie IV, Tjimahi [93713]Rangoon 05-12-1942 25   
7746 J.A. DUINESergeant-majoor Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 1e Bataljon Genietroepen, 4e Pionierscompagnie [85914]Rangoon 21-12-1942 37 
8629 C. ONDERDIJKReserve 2e luitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie Rangoon 26-12-1942 25   
8215 J.J. DRONKERSSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 3e Bataljon Infanterie VI, Balikpapan [70346]Rangoon 10-01-1943 27 
7900 A. OSTéBrigadier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Thanbyuzayat 11-01-1943 36   
6849 J.P. EVERTSESergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie [97578]Golf van Martaban a/b Nitimei Maru 15-01-1943 39   
8628 D.W.F. KAIJSERSergeant 1e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie [90428]Moulmein 15-01-1943 29   
8649 E.J.I. KEGELSKanonnier 2 klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 2e Bataljon Luchtdoelartillerie [90486]Thanbyuzayat 26-03-1943 27   
7850 J.J. SANDEEWachtmeester Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 1e Afdeling Infanterie [92729]Anganan 08-06-1943 29   
8454 C. KOMMERSergeant-majoor telegrafist Koninklijke Marine 132 L.O. Marine Radio Dienst,Soerabaja [011021009]Birma, 100km 03-07-1943 41   
2112 D.C. van den BERGEOnderluitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 9e Depot Bataljon [81637]Birma, 108km 21-07-1943 42   
7849 E.C. PAUWELSSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 2e Bataljon Luchtdoelartillerie [92567]Birma, 80km 26-07-1943 25   
8647 J. HAMELINKSergeant, sectiecommandant mortieren Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 4e Bataljon Infanterie [82950]Birma, 100km 30-08-1943 41   
8673 M.J. JANSENBrigadier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie [93997]Birma, 100km 19-09-1943 27   
7574 A.W. JONGEPIERReserve 2e Luitenant, Speciale Goevernementsdienst Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Garnizoensbataljon, Westerafd, Borneo Birma, 80km 22-09-1943 39   
7851 B. SCHOUWENAARSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 4e Bataljon Infanterie IX, Tjimahi [90675]Birma, 80km 27-10-1943 31   
7834 J.J. van der VLIETSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Birma, 55km 31-10-1943 29   
6492 W. GOEDHARTSeiner 2e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Banckert Colombo 16-07-1946 19   
7693 C.M. KORTBrigadier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie Hainan 16-09-1945 28   
7907 J. BUTKorporaal Telegrafist Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst [13292]Bij Bremen a/b Lockheed Hudson 26-06-1942 26 
8190 M. BAIJENSMajoor Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Intendance Roßlau 20-06-1943 51   
3697 C.A. CLEMENTSergeant Koninklijke Marine Mariniers Altengrabow 01-08-1943 44   
8559 A.P. BOUWENSSoldaat Koninklijke Landmacht 14e Regiment Infanterie Mühlberg a/d Elbe 03-09-1943 36   
4766 O. ANDRIESSENSergeant-tolk Koninklijke Landmacht Korps Tolken Karten über Heinsberg 26-01-1945 20   
7541 F. MARITSAdjudant onderofficier administrateur Koninklijke Landmacht [61223132]Hannover 02-04-1945 60   
7666 P.J. DEKKERSoldaat Koninklijke Landmacht 2e Regiment Huzaren Motorrijders Ottendorf-Okrilla 24-04-1945 25   
7594 L.F.W. WEISS1e Luitenant Koninklijke Landmacht Bereden Artillerie Ueckermünde 28-04-1945 30   
1301 H.D. van 't WESTEINDESergeant-tolk Koninklijke Landmacht Korps Tolken Hahm 24-06-1945 24   
6838 A.C.J. den HAERINCKSoldaat Koninklijke Landmacht Koninklijke Nederlandse Brigade "Prinses Irene" Wolverhampton 08-10-1941 52   
8560 D. van den BERGSoldaat Koninklijke Landmacht Koninklijke Nederlandse Brigade "Prinses Irene" Wolverhampton 11-01-1942 23   
8674 B.E. van OPDORPMatroos 2e klasse Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst Morpeth 29-03-1943 22   
7946 D. RENSKorporaal Machinist, vrijwilliger Koninklijke Marine Reserve Hulpschepen [354 VRH]Ipswich 05-11-1943 40   
8165 B. JANSENSoldaat Koninklijke Landmacht Nederlandse Troepen, Engeland Taplow 28-03-1944 55   
8643 J.D. van SLUISOnderwachtmeester te voet Koninklijke Marechaussee Wolverhampton 20-04-1944 45   
8387 L.D. WOLTERSReserve 1e luitenant vlieger Koninklijke Landmacht Militaire Luchtvaart ged R.A.F. 322 squadron Hawkinge 16-09-1944 25 
6839 A.O. VERSTRAETENSoldaat 1e klasse Koninklijke Landmacht Koninklijke Nederlandse Brigade "Prinses Irene" Wolverhampton 02-10-1944 23   
1243 M. GEERSEKorporaal-ziekenverpleger Koninklijke Marine Hr.Ms. Johan Maurits van Nassau Londen 13-10-1944 29   
8364 L.J.M. van HEUSDENSergeant Koninklijke Landmacht Nederlandse Troepen, Engeland Londen 07-03-1945 37   
7389 A.P. GUIRANSoldaat Royal Air Force C.C.S. [4581]Basingstoke 20-03-1945 26   
6803 J. DROOGERSBrigadier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 4e Depot Infanterie [96449]West van Luzon a/b Hofuku Maru 21-09-1944 23  
6802 P de FEIJTERMilitiesoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie XIII [219908]West van Luzon a/b Hofuku Maru 21-09-1944 36  
2305 M. GRIMMINCKBrigadier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 1e Depot Bataljon Infanterie [96251]West van Luzon a/b Hofuku Maru 21-09-1944 25  
8622 J. HAMELINKBrigadier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [92752]West van Luzon a/b Hofuku Maru 21-09-1944 33  
8455 S. de JONGHSoldaat 1e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [92707]West van Luzon a/b Hofuku Maru 21-09-1944 33  
2806 R.A.C. MECHELINCKSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 3e Bataljon Infanterie, Soerabaia [90980]West van Luzon a/b Hofuku Maru 21-09-1944 27  
6804 N. SCHOUTENKorporaal Koninklijke Marine Mariniers West van Luzon a/b Hofuku Maru 21-09-1944 26  
2680 A.T.A. VERKLEIJSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 7e Depot Bataljon Infanterie [92399]West van Luzon a/b Hofuku Maru 21-09-1944 29  
6805 E.J. VERSCHRAEGENSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 8e Infanterie Bataljon, Malang [92597]West van Luzon a/b Hofuku Maru 21-09-1944 30  
7287 A. BOGAARTDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht 3e Compagnie, 14e Grens Bataljon Oye la Plage a/b ss Pavon 21-05-1940 20   
6611 F. DAMENSoldaat Koninklijke Landmacht 2e Compagnie, 3e Bataljon, 27e Regiment Infanterie Oye la Plage a/b ss Pavon 21-05-1940 36   
7288 A. LEENKNEGTDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht Auto Comp. Lt. Div. Oye la Plage a/b ss Pavon 21-05-1940 22   
6645 A.W. KLAASSENSergeant vliegtuig mitrailleurschutter Koninklijke Marine MLD, 320 Dutch Squadron RAF [10938Z/15660]Lisieux a/b vliegtuig Mitchell FR205 13-06-1944 27 
4763 T.P.R. OTTJESStoker 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Jean Frederic [15880]Het Kanaal a/b Hr.Ms. Jean Frederic 01-05-1941 19   
3419 C.J. SCHAFFELAARMatroos 3e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Jean Frederic [16445]Het Kanaal a/b Hr.Ms. Jean Frederic 01-05-1941 19   
7261 C. SONKEMatroos 3e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Jean Frederic [16432]Het Kanaal a/b Hr.Ms. Jean Frederic 01-05-1941 20   
3420 F. ZIJLMatroos 3e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Jean Frederic [16480]Het Kanaal a/b Hr.Ms. Jean Frederic 01-05-1941 19   
8027 C. van BAARENZeeloods Koninklijke Marine Dir Gen Loodswezen Het Kanaal 27-02-1945 33   
8424 P.A.M. GILDENMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Poelau Bras [13508]Indische Oceaan a/b reddingssloep ms Poelau Bras 08-03-1942 23   
8297 W.J. GROENOppermonteur Koninklijke Marine Onderzeedienst, Soerabaja [5962]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 44   
7975 M.J.T. HARTS2e Luitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 2e Bataljon Veldartillerie Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 26   
8193 J.P. JONGENLandstormsoldaat, 1e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Reseve Korps Ambarawa [78746]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 44   
6639 A.J. van KOEVERINGEMilitie soldaat, M.M.D. Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Aan- en Afvoertroepen, Bandoeng [223908]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 36   
8335 A.A. LINDENBERGSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militaire Luchtvaart Djocja [96176]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 26   
7974 J. de RIJCKESergeant kok Koninklijke Marine [5153]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 46   
7586 C.M. ROSSSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 4e Bataljon Landstorm [145305]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 39   
8272 J.P. SINKESoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Stadswacht Batavia Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 38   
6329 R. de VULDER VAN NOORDENSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger [55594]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 50   
8388 L.C. van WEELEOnderluitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Centrale Militaire Adminitratie [79859]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 48   
7976 J. van der WERFFOnderluitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 1e Bataljon Depot Infanterie [82152]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 44   
6659 A.J. WITTELandstormsoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Landstorm, afdeling Cheribon Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 40   
2679 J. ZWIGTMANSergeant-machinist Koninklijke Marine [8874]Indische Oceaan a/b Junyo Maru 18-09-1944 40   
7908 J.M. van DRIELEur Fusilier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [198415]Batavia-Antjol 01-11-1944 29   
4320 M. FRANKESergeant KNIL Pangie-Batoelapa-Barroe 14-03-1942 24   
7715 P.H.J. BONNEVELDBrigadier leerling-vliegenier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militaire Luchtvaartdienst Tjiandjoer a/b vliegtuig K-24 12-08-1940 23   
4374 C.A. HOEBEKEMatroos 2e klasse Koninklijke Marine Soerabaja 27-11-1940 23   
8117 M. BREELBootsman Koninklijke Marine Soerabaja 22-08-1941 35   
6634 J. FRANCKEMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Krakatau Nabij Soerabaja a/b Hr.Ms. Krakatau 05-11-1941 39   
8240 J.J. HERMANSergeant Bottelier Koninklijke Marine Soerabaja 27-11-1941 37   
6822 M.A. ARDEWIJNSergeant Monteur Vliegtuigmaker Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst Tandjong Pandan a/b vliegboot Catalina Y-44 06-12-1941 39   
8118 J. BOSSELAARMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Makassar 08-12-1941 35   
7802 C.J. STEKETEEKorporaal Telegrafist Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst Straat Karimata a/b vliegboot Dornier X-15 29-12-1941 30   
8565 P.B. ROELANDSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Tussen Samarinda en Tarakan a/b marinevaartuig 11-01-1942 26   
6321 J.F. SLAGERSergeant-vlieger Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst Nabij Kema a/b vliegboot Catalina Y-58 11-01-1942 25   
6612 J. ZUIDERDUINMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Prins van Oranje Z.O. eiland Boenjoe a/b Hr.Ms. Prins van Oranje 11-01-1942 21   
8681 A. JANSENKanonnier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Luchtdoelartillerie [Stbnr 95744]Nabij Tarakan a/b Japans oorlogsschip 19-01-1942 23   
7278 J.F. FLIPSSer Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Totolan-Langoan 27-01-1942 25   
7800 A.J. SPORRIJDienstplichtig sergeant 2e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Genietroepen Langoean 08-02-1942 31   
6824 M. OVAStoker 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Amstel Straat van Madoera a/b Hr.Ms. Jan van Amstel 09-02-1942 23  
8625 J.M. BODDERIJReserve 1e Luitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Javazee a/b ss Sloet van de Beele 17-02-1942 37   
7951 J.C. LEGEMAATESergeant Machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Van Nes Javazee a/b Hr.Ms. Van Nes 17-02-1942 38   
7301 N.M. LINDHOUTMatroos 2e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Van Nes Javazee, a/b Hr.Ms. Van Nes 17-02-1942 21   
7799 P. LOEKEMEIJERBootsman Koninklijke Marine Hr.Ms. K VII Haven van Soerabaja a/b Hr.Ms. K VII 18-02-1942 35   
7681 J. van BENDEGEMKanonnier 2 klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie Balikpapan 20-02-1942 24 
7292 G.F. JANSEN Marinier 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Tromp Straat Badoeng, a/b Hr.Ms. Tromp 20-02-1942 34   
7682 A.D. VERSTEEGBrigadier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Genietroepen Balikpapan 20-02-1942 24 
8001 J. MEIJAARDBrigadier/administrateur K.P.M. ziekenhuis Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Batavia 24-02-1942 44   
7293 P. MAHUSergeant-vlieger Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst Straat Soenda, a/b vliegboot Dornier, X-17 25-02-1942 24 
8456 B. BAKKERStoker-olieman Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 22  
8394 C.J. BERREVOETSMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 22  
8396 J.C. BERREVOETSMarinier 1e klasse Koninklijke Marine Korps Mariniers Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 23  
8486 W.A. BLOMMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. De Ruyter Java Zee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 23  
7554 J.J. BOOKELAARMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Kortenaer Javazee a/b Hr.Ms. Kortenaer 27-02-1942 23  
8521 A.J. BUIJZEMajoor-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. De Ruyter Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 42  
8423 P.W.F. van BURIKStoker 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 25  
4469 A. van CADSANDMatroos 2e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 21  
8728 A.H. CLAASSENMarinier 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. De Ruyter [M 4283]Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 29  
3650 L.J. DEURLOOMatroos 2 klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Java [16104]Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 21  
8393 L.A. van HOUTEOfficier administratie, 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 45  
8241 C. HUBREGTSEKorporaal-konstabel Koninklijke Marine Hr.Ms. De Ruyter Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 32  
7798 W. HUIBREGTSEKorporaal Koninklijke Marine Korps Mariniers Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 25  
8392 J. KROESKonstabelmaat Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 25  
8457 C. LEMSMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 22   
8114 J.C. MINDERHOUDKorporaal-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. De Ruyter Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 23  
7973 H. NAGTEGAALStoker-olieman Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 25  
8452 P.M. PANKOWMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. De Ruyter Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 20  
8271 A. PLUIJMERSKorporaal-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 27  
7833 J. SCHOTKorporaal-stoker Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 38  
8113 J. de SMITSergeant-kok Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 45  
8268 R.H. STIJGEROpper-konstabel Koninklijke Marine Hr.Ms. De Ruyter Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 47  
7909 A. VADERKorporaal Koninklijke Marine Korps Mariniers Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 31  
7812 P. VENTEVOGELKwartiermeester Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1942 36  
7604 J. VISSERStoker o/m Koninklijke Marine Hr.Ms. De Ruyter Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 25  
8185 S. van de VREDESergeant-majoor Koninklijke Marine Korps Mariniers Java Zee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 38  
7284 A.P. WARRENSMarinier 1e klasse Koninklijke Marine Korps Mariniers Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 24  
7832 W. WILLEBOORDSEMarinier 1e klasse Koninklijke Marine Korps Mariniers Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 23  
7766 J.J. WILLEMSENOpper-geschutmaker Koninklijke Marine Hr.Ms. De Ruyter Javazee a/b Hr.Ms. De Ruyter 27-02-1942 40  
8677 M. HAMELINKSoldaat 1e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [92324]Tjiaterstelling 01-03-1942 27   
8270 A.W. VREEKENDienstplichtig Soldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Mario Tjamba 01-03-1942 29   
8119 P. POPPEKanonnier 2e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie Lombo 03-03-1942 25   
7281 L. van DAMMEBrigadier mitrailleurbatterij Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie XV Poerwakarta, Tjiaterstelling 04-03-1942 28   
8426 J.J. van der HAVEKapitein ter zee Koninklijke Marine Soerabaja 04-03-1942 53   
4328 G. de MOORSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Krawang 04-03-1942 32   
8759 P.D. BOGAARTSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Rala 06-03-1942 33   
8561 H. CLARISSEMarinier 1e klasse Koninklijke Marine Korps Mariniers Kertosono 06-03-1942 26   
6300 K. van den HEUVELMarinier 1e klasse Koninklijke Marine Korps Mariniers Kertosono 06-03-1942 25   
7831 W. KOSTERKorporaal Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Berg A Tjiater 06-03-1942 28   
8492 P.C. BOUWMANBrigadier Vew. Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Kampong Dawoean, Tjiaterstelling 07-03-1942 25   
8487 C.C. van ‘t NOORDENDEFuselier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [95676]Tjiaterstelling 07-03-1942 24   
6826 J.A. MEULENBERGKwartiermeester Koninklijke Marine Hr.Ms. Jan van Amstel Straat van Madoera a/b Hr.Ms. Jan van Amstel 09-03-1942 29  
6827 P. VADERSergeant Machinist KM Straat van Madura 09-03-1942 34  
8524 W. LINDEIJERSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Tjiaterstelling 12-03-1942 25   
3651 M. FRANKESergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Pangie-Batoelapa-Barroe 14-03-1942 23   
7972 W. van der CINGELMatroos 2e klasse Koninklijke Marine Makassar 31-05-1942 24   
8570 J. van DIXHOORNMatroos 2e klasse Koninklijke Marine Hr.Ms. Op ten Noort Makassar a/b Hr.Ms. Op ten Noort 07-06-1942 22   
1247 J. de VISSERSoldaat 2e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Timor 01-08-1942 24   
8367 C. REIJNHOUTSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Kolonodale 12-08-1942 28   
8489 P. WILLEMSESoldaat, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Kediri 15-12-1942 71   
6843 E.M JONKERSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Landstorm Djember 01-01-1943 43   
7797 J.P.J. de RIDDERSeiner Koninklijke Marine Hr.Ms. Java Javazee a/b Hr.Ms. Java 27-02-1943 23  
8003 P. KONINGSGepensioneerd militair Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Malang 31-03-1943 55   
6809 J.M. MAATSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie-landstorm [188896]Maoemere 30-05-1943 46   
7898 A. BOS2e Luitenant, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militair Geneeskundige Dienst Bondowoso, Djatibos Tasnan 01-06-1943 59   
6811 S.F. ARENDSESoldaat 2e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie-landstorm [175701]Karioe 06-06-1943 42   
7696 P. de MUNCKSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Batavia 06-06-1943 61   
8491 J.J. POLDERMANSSergeant 2e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie-2e Landstormbataljon [175496]Karioe 10-06-1943 46   
7945 J. WARRENSergeant, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Genie Banjoebiroe, kamp 15-09-1943 55   
8294 F. ZEEVAARTSergeant 1e klasse, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Malang 14-11-1943 70   
7947 M. PIETERSEDienstplichtig Soldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [73011]Kangean eilanden a/b Suez Maru 29-11-1943 31   
8425 K.H. SCHüSSLER1e Luitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Tandjoeng Gadang 24-03-1944 27 
6812 M.P. KEULEMANSSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie [207908]Straat van Malakka a/b Harugiku Maru 26-06-1944 35   
6828 L.J. KLEIJNReserve 1e Luitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Medische Dienst Straat van Malakka a/b Harugiku Maru 26-06-1944 35   
6814 J. KOOLESergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger 2e G.B.van S.W.K. [183497]Straat van Malakka a/b Harugiku Maru 26-06-1944 46   
8488 G.S. BUNSCHOTENKorporaal Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger IV Bataljon Infanterie Depot [96515]Pakanbaroe 17-07-1944 30   
6627 A.A.J.F. SCHULTZKorporaal-ziekenverpleging, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Kamp Lampersari-Sompok, Semarang 26-08-1944 71   
8395 M. van AKKERENAdjudant-onderofficier, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Banjoebiroe, kamp 11 31-08-1944 75   
8336 S. ROZEMONDSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Landstorm [187694]Tussen Ambon en Soerabaja a/b ss Maros Maru 01-10-1944 49   
8121 M.J. NOELSBootsman Koninklijke Marine Sungai Buah 04-10-1944 40   
8634 A.M. MIERASSergeant majoor, ondermagazijnmeester Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Artillerie [Stbnr 86167]Palembang 06-10-1944 37   
8621 F.D. OHLHARDTMilitair, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Tjimahi 27-10-1944 54   
8217 P.J. KAMPMANSergeant-kok Koninklijke Marine [4420]Batavia, kamp Sint Vincentius 06-11-1944 48   
7846 J.P. de BATSMajoor, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militair Geneeskundige Dienst Tjimahi, Centraal Kamphospitaal 15-11-1944 70   
7756 P.G. ADRIAANSELuitenant ter zee 2e klasse Koninklijke Marine Batavia, Tjipinang gevangenis 16-11-1944 44   
8646 P. DIELEMANDienstplichtig soldaat 2e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [147514]Pakanbaroe 18-11-1944 27   
8167 L.A. IVENSLandstormsoldaat 2e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militair Geneeskundige Dienst [205306]Raha, eiland Moena 18-11-1944 37   
8366 D.J. van LOOAdjudant-onderofficier, ziekenverpl, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Ambarawa, kamp 8 19-11-1944 68   
2534 W. KLUIJFHOUTMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Balikpapan 28-11-1944 24   
7978 L.J.C. BAKKERReserve Kapitein Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Tjimahi 04-12-1944 57   
8566 P.A. RISSEEUWFr, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Tjimahi, Centraal kamphospitaal 14-12-1944 54   
8115 J.M. de KOSTERSergeant, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Semarang, kamp Halmaheira 23-12-1944 76   
7614 P. STEENBAKKERSergeant, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Ziekenverpleging Ambarawa, kamp 8 15-01-1945 63   
6332 L.K. van ZALTBOMMELSergeant 1e klasse Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Tjimahi 19-01-1945 54   
6609 J. PHILIPSESergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Landstorm Bandoeng, 15e Bat Tjikoedapateuh 23-01-1945 44   
8192 W. de VOS TOT NEDERVEEN CAPPELMajoor, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Solo, kamp 26-01-1945 66   
8517 J.F. BUZEIJNMilitair, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Ambarawa, kamp 7 29-05-1945 68   
6626 D.H. MINDERHOUD1e Luitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Bandoeng 16-02-1945 32 
7585 P. REIJERSEKorporaal-machinist Koninklijke Marine Hr.Ms. Op ten Noort Makassar a/b Hr.Ms. Op ten Noort 10-03-1945 45   
8539 J.J.A. van der VLUGTLandstormsoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Makassar, kamphospitaal 19-03-1945 41   
8191 M. HOUTMANMatroos Koninklijke Marine Ambarawa, kamp 7 23-03-1945 26   
6819 A. LANGERAAROpper-vliegtuigmaker Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst [6712]Pakanbaroe 10-04-1945 45   
7595 A. van ZWEDEN4e Machinist Koopvaardij Pakanbaroe 14-04-1945 31   
6643 J.C. DIERXLandstormsoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Tarakan 15-04-1945 48   
4327 J.P. SANDERSELandstormsoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [197703]Pakanbaroe 21-04-1945 41   
4319 B.P. van DOEZELAARSergeant-majoor Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militaire Administratie [89756]Pakanbaroe 24-04-1945 35   
8515 J. van HOUTELandstormsoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [166904]Pakanbaroe 01-05-1945 40   
8216 C.L. MURKSergeant-ziekenverpleging, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Ambarawa, kamp 7 01-05-1945 65   
6622 J. JOBSEMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Bij Andamaren en Nicobaren a/b Hr.Ms. Tromp 02-05-1945 25   
8008 J.A. de KOSTERKapitein Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militaire Administratie Bandoeung, Kebon Waroe 15-05-1945 45   
6325 H.J. TICHELMANLandstormsoldaat Koninklijk Nederlands-Indisch Leger Sungei Gerong, Palembang 16-05-1945 41   
6315 C.M. REEDERSSergeant-majoor, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Genie Ambarawa 03-06-1945 63   
8390 A. GRIEPSoldaat 1e klasse, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Tjimahi 04-06-1945 53   
8002 J. van de VELDESergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Makassar 19-06-1945 36   
6820 J. MENTZIJKorporaal-machinist Koninklijke Marine Pakanbaroe 23-06-1945 46   
6638 L. BRANDESReserve officier Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Genie Batavia, kamp Mater Dolorosa 28-06-1945 46   
8519 P.B. van den HEMELKorporaal, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Ambarawa, kamp 7 08-07-1945 64   
8485 R.A. GAANDERSELandstormsergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [229400]Pakanbaroe 09-07-1945 44   
8624 J.W.P. NIEUWELINKSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Bantoeil 30-07-1945 30   
8676 J.M. van ESMilitair, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Ambarawa, kamp 7 11-08-1945 70   
7607 M. de WILDESergeant, gepensioneerd Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie Ambarawa, kamp 7 23-08-1945 69   
6818 G.H.F de HAASSergeant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Infanterie [124496]Pakanbaroe 01-09-1945 48   
6529 A. VERHAGEMatroos 2e klasse Koninklijke Marine Batavia 01-09-1945 23   
8269 P. de VOS1e Luitenant-vlieger-waarnemer Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militaire Luchtvaartdienst Muntjoa, a/b vliegtuig N5-255 04-09-1945 26 
6524 J. JOBSEMatroos 2e klasse, OVW Koninklijke Marine Batavia 07-11-1945 22   
8047 J.C. ADRIAANSEMatroos 2e klasse, OVW Koninklijke Marine Pulo Ijau a/b Hr.Ms. Willem van der Zaan 16-01-1946 24   
6590 K.J. SMITSSergeant-majoor Koninklijke Landmacht Staf 3e Regiment Stoottroepen Bangka 22-04-1946 25   
6523 J.J. CHRISTIAANSENKorporaal-konstabel Koninklijke Marine Tandjong Priok 14-08-1946 27   
6501 P. EPPENKorporaal, OVW, Koninklijke Landmacht 5 M.P.I.- W Brigade Tjibeber 27-08-1946 22   
7537 L. SONNEMANNTijdelijk reserve 1e luitenant der artillerie KL Soerabaja 28-08-1946 25   
6517 M.A. ALEWIJNSESergeant, OVW, Koninklijke Landmacht Technische Dienst Bandoeng 22-10-1946 31   
7761 J. de PUTTERKorporaal, 4e Compagnie. 8e Bataljon Regiment Stoo Koninklijke Landmacht Palembang 15-11-1946 26   
6521 P. WISSEVliegtuigmonteur 1e klasse, OVW Koninklijke Marine Militaire Luchtvaartdienst Soerabaja 26-05-1947 22   
6593 G.M. SINKEReserve 1e Luitenant, OVW, Koninklijke Landmacht 4e Compagnie-3e Bataljon-2e Regiment Infanterie Tasikmalaja 06-08-1947 25   
6525 P.C. JONKMANKorporaal, OVW, Koninklijke Landmacht 2e Bataljon-13e Regiment Infanterie Pameungpeuk Garut 13-11-1947 24   
6526 J.B. MARINISSENSoldaat 1e Klasse, OVW, Koninklijke Landmacht 5e Compagnie-6e Bataljon-8e Regiment Stoottroepen Lahat 04-12-1947 29   
6518 P. ARENDSESergeant, OVW, Koninklijke Landmacht 3e Bataljon-1e Regiment Jagers [24.04.08.000]Si Goentoer Toea, Padang 10-01-1948 23 
6782 . KNIEBOOM Tjbinong 18-08-1948 21   
6559 A.A. BUIJSMar. I z.m. KM Kaliklero 20-04-1949 23   
6566 J.A. van OVERMAIRESergeant KNIL Loebuk Pandan 12-08-1949 42   
8055 W.A. de MUNCKLandstormsoldaat infanterie, 2e Landstormbataljon, KNIL Semarang 11-07-1952 53   
8075 A. PAULUSSEKorporaal-vliegtuig-telegrafist Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst [13962]Soanggaraibaai, Biak a/b vliegtuig Neutron 16-07-1957 29   
6527 A. MOENSSergeant-vliegtuigmaker Koninklijke Marine Marine Luchtvaart Dienst Merauke a/b Martin Mariner P312 13-08-1957 36   
6594 Th.P.J. MAASMatroos KM Biak 02-10-1962 19   
8296 J.C. EIJNWACHTERLuitenant ter Zee 2e klasse Koninklijke Marine Kawasaki, kamp 3 18-04-1943 44   
6817 A.J. BAASReserve 1e Luitenant, Bijzondere Diensten Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Militaire Luchtvaartadministratie Osaka, kamp Kamioka 16-02-1943 34   
8120 J.F.A. van HOORNWachtmeester artillerie KNIL Fukuoka, kamp 14 05-01-1944 34   
8298 P.N. HACKENBERGLandstormsoldaat KNIL Nabij Nagasaki a/b Tamahoko Maru 24-06-1944 39   
4325 J. GEUZEMt. Sld. Inf. Fukuoke-kamp 6, Orio (Japan) 18-12-1944 25   
8567 C.G. de BRUIJNMilitie Vaandrig Infanterie KNIL Hitachi 07-02-1945 25   
8299 J. de KAMKwartiermeester Koninklijke Marine [Stbnr 6956]Fukuoka, kamp 17 13-02-1945 43   
6665 C.J. MALJAARSSoldaat Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Cavallerie [94298]Kawasaki, kamp 13-07-1945 26   
7212 J. NIEUWDORPSergeant 1e klasse Gi. KNIL Kamaishi 08-09-1945 37 
3655 W.F. van der STEL Javazee (?-1942) Onbekend 24  
6633 A. de MOORMatroos eerste klasse KM Javazee 11-01-1942 32  
6641 J.J. EENENNAAMSerg.Zvpl. KM Javazee 17-02-1942 38  
6650 J. OOSTERLINGMatr.I KM Javazee 17-02-1942 21  
2677 C. ADRIAANSEMatroos 2e kl. Kon. Marine Java Zee 27-02-1942 20  
6829 F. ADRIAANSEKorpl. Machinist Java Zee 27-02-1942 38  
6830 A.R. de BOCKStoker I Java Zee 27-02-1942 20  
6831 J. van BOVENStoker I Java Zee 27-02-1942 22  
6832 W.J. BRANDTStoker III Java Zee 27-02-1942 21  
6620 L.P. BRASSERStoker I KM Javazee 27-02-1942 21  
2683 C.M. BUIJSMatroos 2e kl. K.M. Java Zee 27-02-1942 20  
6833 W. BUIJZEMatroos I Java Zee 27-02-1942 24  
6834 D. COMMELINSergeant Machinist Java Zee 27-02-1942 36  
6835 M. DRIJDIJKMatroos II KM Java Zee 27-02-1942 23  
6483 J.C. EKKEBUSMatroos II KM Javazee 27-02-1942 20  
6836 C.H. van den ELSHOUTMatroos III KM Java Zee 27-02-1942 20  
6837 G.W. HAJENMatroos II KM Java Zee 27-02-1942 21  
2808 L. HENDRIKSEMarn.I K.M. Javazee 27-02-1942 31  
6770 C. KOENSSergt/Mars KM Javazee 27-02-1942 38  
2804 S. van SLUIJSMatr.I KM Javazee 27-02-1942 21  
4326 J.M. van STRIENStoker I. KM Java Zee 27-02-1942 23  
6637 J. VISSERSergt.Konst. KM Javazee 27-02-1942 32  
1248 L. WAGENAARKorp.Konst. KM Javazee 27-02-1942 32  
8648 J. LOURENSMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Alor Star 18-11-1942 25   
7904 C. de RIDDERBediende 3e klas z/m Koninklijke Marine Middellandse Zee a/b Hr.Ms. Isaac Sweers 13-11-1942 19   
1542 J.J. BOIDINmatroos 2e klasse KM Hr. Ms. Isaac Sweers Gibraltar, a/b Hr. Ms. Isaac Sweers 13-11-1942 24   
7905 W. CRUCQStoker-olieman Koninklijke Marine Middellandse Zee a/b Hr.Ms. Isaac Sweers 13-11-1942 26   
6632 P. DINGEMANSEKorpl.Bott. KM Hr. Ms. Isaac Sweers Gibraltar 13-11-1942 33   
7388 W.H. GOSSIJEMatroos III KM Middellandse Zee, a/b Hr. Ms. Isaac Sweers 13-11-1942 21   
7298 C. PAAUWEStoker 2e klasse HM Isaac Sweers Gibraltar 13-11-1942 21   
7903 P. REIJNHOUDTKorporaal Machinist Koninklijke Marine Middellandse Zee a/b Hr.Ms. Isaac Sweers 13-11-1942 34   
7902 T.J. SMITBediende 1e klas Z.W. Koninklijke Marine Middellandse Zee a/b Hr.Ms. Isaac Sweers 13-11-1942 33   
8000 P.A. van der ZANDEBootsman Koninklijke Marine Middellandse Zee a/b Hr.Ms. Isaac Sweers 13-11-1942 37   
4331 D. KLOOTE4th Engineer Middellandse Zee 11-11-1943 57   
6308 D.A.C. de MAAGDMaj. Torpedomaker Koninklijke Marine Oranjestad 17-02-1942 47   
7459 J. van BELZENBediende 2e Klasse KM Terschelling 08-09-1939 -1  
7461 J.J. de SMITSergeant Machinist KM Terschelling 08-09-1939 33  
7685 J. BIMMELMatroos KM Den Helder 08-09-1939 27  
7248 P. BOONEMatr. I KM Terschelling 08-09-1939 26  
7457 B.C. de BRUINAdjudant onderofficier Machinist KM Terschelling 08-09-1939 -1  
7458 G. van DORTBootsman KM Terschelling 08-09-1939 -1  
7691 C. GROOTJANSKorporaal Konstabel Koninklijke Marine Den Helder 08-09-1939 40  
6420 J.E. ten KLOOSTERLuitenant ter Zee Kon. Marine Den Helder 08-09-1939 35  
7694 J.A. KRUISLANDKorp. Mach. KM Den Helder 08-09-1939 30  
7462 M.F. POORTVLIETKorporaal Machinist KM Terschelling 08-09-1939 -1  
7460 S.C. van STEENKISTE KM Terschelling 08-09-1939 20  
7456 F.G. STOBBELAARMatroos 2 klasse Koninklijke Marine Terschelling a/b Hr.Ms. Willem van Ewijck 08-09-1939 21  
6613 T. ADRIAANSergeant 1-I-R.J Loosduinen 10-05-1940 26   
4449 J. CORBIJNKorp. 1-I-6 R.A. Valkenburg (ZH) 10-05-1940 20   
7249 C.J.J. van ESPENSergt.Mars K.M. Rotterdam 10-05-1940 36   
6850 A.C. EVERTSEopperwachtmeester Marchausee Urmond 10-05-1940 43   
4321 A.J. HAGEKorporaal 1-I-R.J Loosduinen 10-05-1940 21 
8678 F.W. van der HOOFTDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht 2e Veerdgroep, veer 2C Moerdijk 10-05-1940 25 
8490 J.J. van der MAASSoldaat 1e Bataljon-3e Regiment Infanterie Mill 10-05-1940 27   
6787 C.P. MOL Huzaar II-Depot Cav Den Haag 10-05-1940 33   
7260 H.F. OELESold. 3-II-26 R.I. Mill en Sint Hubert 10-05-1940 25   
2308 P. PAULUSSEHuzaar 3 3-III Depot Cavalerie Den Haag 10-05-1940 35   
6747 H.P. RINDERSSergeant 3-17- G.B Wessem 10-05-1940 20   
8337 N.P.P.J. ROORDA VAN EIJSINGAReserve Kapitein Koninklijke Landmacht 3e Infanterie Regiment Jagers Loosduinen 10-05-1940 45 
8680 C.A. van SLOOTENMatroos 3e klasse Koninklijke Marine Arnhem a/b Hr.Ms. Freyr 10-05-1940 21   
8004 E.L. van VORENStoker 2e klas, 2e Depot Compagnie Pontonniers Koninklijke Marine Dordrecht 10-05-1940 25   
7658 J. LEUNISSoldaat 1-14 Depot Bataljon Delft 11-05-1940 21   
2034 K.W. MEULMEESTERSoldaat 2-III.Dep. Lu. A Rotterdam 13-05-1940 32   
6845 J. HARINCKLoodskwekeling 2e kl, Dir Gen Loodswezen KM Nieuwe Waterweg bij Vlaardingen, a/b Hr.Ms.BV 19a. 11-05-1940 24   
2307 J. KOOLEDienstplichtig soldaat. III-41 R.I. Buggenum 11-05-1940 26   
8569 A.P. de ZEEUWDienstplichtig Soldaat Koninklijke Landmacht Troepen Detachement Staf 3e Legerkorps Culemborg 11-05-1940 29   
8453 J.H.J. van DOORNSergeant Koninklijke Landmacht 1-3 G.B. Heinenoord 12-05-1940 21   
6608 H. GUILJAMSoldaat 27 C. Mr. Wouw 12-05-1940 26   
3961 P. KOPPEJANMatroos 1e klas KM/VMR [stamboeknr.12277]Ijsselmeer 12-05-1940 26   
7750 J.A. MOLHOEKSergeant Mitrailleurcomp. 2e Bataljon, 17e Regiment Infanterie Moergestel 12-05-1940 24   
6748 J. ZEGERSMarinier Koninklijke Marine 3e Marine Compagnie Rotterdam 12-05-1940 -1   
7726 A.J. MEULMEESTERMarinier 1 klas Koninklijke Marine Rotterdam 13-05-1940 24   
7729 L.M. NIERSESergeant 2-I-29 Regiment Infanterie Rhenen 13-05-1940 22   
1651 J.P. TELLIERsoldaat I III-39 R.I. Rotterdam 13-05-1940 32   
7731 W. VELSKorporaal Machinist Koninklijke Marine Velsen, Noordzeekanaal a/b Hr.Ms. M2 13-05-1940 32   
2352 J.F. van de VENSergeant 2 I-14 R.I. Tiel 13-05-1940 21   
7608 J. van GARSELMarinier 1e kl KM Rotterdam 14-05-1940 28   
2304 J.v. GARSSELMarinier 1e kl. KM Rotterdam 14-05-1940 28   
7675 M.J. van der HAVEDpl soldaat KL, 3e Reg. Huzaren Overschie 14-05-1940 27   
7672 A.J. LEREStoker 1e kl Noordzee, a/b Hr.Ms. Johan Maurits van Nassau 14-05-1940 37   
8568 W. LEUNISReserve 2e Luitenant Koninklijke Landmacht 1e Comp-2e Bat-29e Regiment Infanterie Elst 14-05-1940 22 
7664 A. POLEIJMarinier 3e kl KM Rotterdam 14-05-1940 20   
8116 A. ROEGIESTSoldaat Koninklijke Landmacht 3e Bataljon 14e Regiment Infanterie Schalkwijk 14-05-1940 35   
8623 W. DIELEMANSoldaat Koninklijke Landmacht 3e compagnie 1e bataljon 14e Regiment Infanterie Utrecht 03-06-1940 27   
7845 F. BREENSergeant 1e kl, stadswacht Medan KNIL Tiga Roenggoe 15-03-1942 43 
7698 G.H. van der PLOEGMajoor Infanterie Koninklijke Landmacht Utrecht 09-07-1942 52 
1692 J.M. LOUWERSESoldaat 3e C. Stoottr. Comm. Brabant Best 28-10-1944 21   
2676 A. HAMELINKSergeant K.M. Deventer 29-11-1944 27   
1019 J.M. van DIJKE Binnenlandse Strijdkrachten Stoottroepen Wamel 18-12-1944 21   
1781 J. van de VELDESoldaat 1-14 R.I. Willemstad 31-05-1945 19   
8645 D. de BRUIJNESoldaat Koninklijke Landmacht 14e Regiment Infanterie Ooltgensplaat 12-06-1945 23   
8516 E.F. DOOLAEGESoldaat Koninklijke Landmacht 14e Regiment Infanterie Ooltgensplaat 12-06-1945 22   
7559 C. DRONKERS1e LT 7 RVA 's-Gravenhage 09-09-1945 35   
6605 P.J. JOOSSEStoker 2 OVW KM Den Haag 02-11-1946 19   
8239 J. de NOODMatroos 1e klasse Koninklijke Marine 's-Gravenhage 16-11-1946 25   
8391 B.S.G. STIJKEL1e Luitenant Genietroepen Koninklijke Landmacht Utrecht 11-01-1947 29   
7297 W.P.J. D’HONDT Wassenaar 15-03-1947 27   
6655 H.J.S.M. ALBREGTSMatr.Ib KM Noordzee 19-06-1940 27   
7763 J.A. van der VLIETKorporaal Machinist Koninklijke Marine Noordzee a/b Hr.Ms. O 13 19-06-1940 26   
7804 M. BRONKEKorporaal Machinist Koninklijke Marine Skagerrak a/b Hr.Ms. O 22 19-11-1940 39   
7747 A. DUINESergeant machinist Koninklijke Marine Skagerrak a/b Hr.Ms. O 22 19-11-1940 37   
6800 F.W. AERDEMatroos Koopvaardij Noordzee 07-12-1944 69   
7950 P.M.W.J. van der SLIKKEKapitein Kust artillerie Stanislau 27-09-1943 47   
6596 A. QUINTENMatroos III OVW KM Singapore 12-03-1946 20   
6490 M.C. van BELZENMar. II OVW KM Soerabaja 07-08-1946 20   
6532 E. GUNSTKorp. Der Mariniers OVW KM Woendi bij Biak 10-08-1946 27   
6500 J.P. BAASSgt. KM Soerabaja 06-09-1946 21   
6551 P.C. GILDEFr. Subs Kader KNIL Batavia 25-07-1947 64   
6541 J.G. SEVENHUIJSENKapt.Luit. Ter Zee KM Soerabaja 05-05-1950 49   
6399 J. BUKKENSPiloot/Waarnemer MI6 - SOE Mauthausen 06-09-1944 28 
6393 P.C. BOOGAARTSpeciaal Agent SOE Mauthausen 07-09-1944 32 
7624 J.C. DANEWachtmeester tit te paard Kon Marechaussee Mauthausen 07-09-1944 27 
7628 C.E. van HULSTEIJNTijd.Res. 2e Lt. B.R.O. Det Londen Mauthausen 07-09-1944 32 
6624 A.W. VERHAGECadet-Vaandrig 3 Lv. R Mauthausen 23-02-1945 29   
6295 D.J. BARTELSONGrenadier SS Haid 06-10-1945 32   
7753 B.J. bij de VAATEKorporaal-monteur kon. marine KM Javazee 27-02-1942 23  
7754 F. VERSCHUURMarinier 2e klasse KM Javazee 27-02-1942 22  
3653 P. de HEERSergeant -machinist Nederlands Leger Marine Zuid Chinese Zee 25-01-1941 28   
3654 I. van 't HOFMarinier 2e klasse Koninklijke Marine Marine [M5005]Javazee 27-02-1942 25
6432 J. MOELKERStoker 1e Klasse Koninklijke Marine Marine Javazee 27-02-1942 24  
6823 W. de PUTTERSgt. Vlg. Wnr ML KNIL Marine Luchtvaartdienst Aroë eilanden 21-11-1943 28   
6306 A. LINDHOUTKorporaal [92531]Pacific 25-06-1944 42   
6301 A.M. de JAGERSergeant - Schrijver Koninklijke Marine Marine Nabij Benkoelen 18-09-1944 38   
7495 C. TRAASSchütze Glebocki 17-11-1942 38   
8592 J.C. EEKMANPanzergrenadier SS Cholm 14-07-1944 28   
7538 A. BREEPOELMatroos 1e klasse Koninklijke Marine Falkirk 14-02-1942 22   
7899 C. ADAMSEAdjudant Onderofficier Genie KNIL [Stbnr 85143]Singapore 28-02-1943 40   
7999 C.H. KNOPJESMatroos 1e klas Koninklijke Marine Singapore 04-06-1944 24   
8267 J.J. SCHIPPERLandstormsoldaat infanterie, 2e landstormcomp Meda KNIL Singapore 26-06-1944 43   
6570 H.A.C. BURMReserve 2e Luitenant Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Genie Singapore 10-11-1945 37   
7569 H.G. van HOORNBrig. Inf. KNIL Kinsayok 19-04-1943 28   
6468 J. GEERTSEKwartiermeester KM Rintin 23-02-1943 41   
6487 H.B. WOLTERING Hintock 04-03-1943 48   
4324 J.L. GELUKSgt.Inf. KNIL Hindato 16-03-1943 38   
8518 D. de BRUIJNM. soldaat KNIL 15e Regiment Infanterie Kinsayok 23-03-1943 27   
6628 C.R. WEYTINGHls.Sld. KNIL Kinsayok 28-03-1943 40   
8523 W.K.J. RISSEEUWMatroos, Marinebewakingsafdeling Soerabaya Koninklijke Marine Kinsayok 31-03-1943 39   
7279 T.S. van MIEGHEMSoldaat Infanterie Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger Mobiele eenheid [92849]Kinsayuk 04-04-1943 30   
6807 C.J. STOMPSsergeant KNIL Chungkai 08-04-1943 40   
6621 A. COPPOOLSESld. M.M.D. KNIL Chungkai 08-05-1943 38   
7690 E.J. GEILLSgt. Inf. KNIL Kinsayok 02-06-1943 40   
7580 P.A.N. van LUIJKLs.Kpl. MLKNIL Tonchan, Springcamp, 16-06-1943 48   
7944 A. SIOSoldaat Infanterie KNIL Kuima 29-06-1943 25   
8564 A. de LIJSERSoldaat Infanterie KNIL Hindato 25-07-1943 27   
7943 P.H. TAPPERKanonnier Artillerie KNIL Kuie 27-07-1943 26   
8679 G. FAASMatroos 2e klasse Koninklijke Marine Kuie 29-08-1943 22   
1261 W. de NOODB. Stoker/Olieman KM Chungkai 02-09-1943 26   
7949 A.A. van WIJCKMatroos 2e klas Koninklijke Marine Kuie 11-09-1943 22   
8295 A. DAVIDSEBootsman Koninklijke Marine Hindato 20-09-1943 39   
2682 P. HAMELINKSld. Inf. KNIL Kuie 23-09-1943 31   
6482 J.W. HOFMANSgt. inf KNIL Kuie 13-10-1943 27   
6806 L.J. SEIJBELFusselier Infaterie KNIL Chungkai 23-10-1943 40   
6783 S. MEULPOLDERBrig Inf KNIL Chungkai 25-10-1943 27   
2681 L. SCHROEVERSBrig. K.M. Kanchanaburi 26-10-1943 34   
8365 J.P. MAARTENSESergeant-majoor Stw. KNIL Hindato 29-10-1943 36   
8389 J.C. van OOSTBootsman Koninklijke Marine Kanchanaburi 30-10-1943 35   
6808 E. SCHMIDTSoldaat infanterie KNIL Chungkai 31-10-1943 36   
6467 A.M. GELINCKSoldaat 2e klasse KNIL Kangean 29-11-1943 29   
6623 C. MAASLtz. 2e Kl. S.D. KMR Nompladuk II 24-01-1944 27   
6653 J. VERSPRILLESld.Inf. KNIL Tarsao 09-05-1944 30   
7568 H.J.W. HENGEVELDSgt.Inf. KNIL Nong Pladuk II 07-09-1944 38   
6635 F.H. JASPERSESld. Inf. KNIL Nompaduk 07-09-1944 47   
7977 J.K. van den DUNGENSoldaat artillerie KNIL [Stbnr 96397]Nakompaton 29-10-1944 25   
8563 A.I. de BRUIJNEReserve 1e Luitenant Artillerie KNIL Nakompaton 24-11-1944 36   
8189 T. de PUITMarinier 1e klasse Koninklijke Marine Nakompaton 08-02-1945 40   
8522 J. SANDERSWachtmeester artillerie KNIL Chungkai 26-03-1945 38   
8675 M. BAKKERSoldaat Artillerie KNIL Pratchap Kirikan 19-08-1945 33   
8166 P. BERTINGSoldaat 15e Regiment Infanterie Most 28-09-1943 25   
7948 S.M. PAULSoldaat 14e Regiment Infanterie Most 29-02-1944 31   
6679 J. de KUBBERSoldaat 14 RI Moste 05-03-1945 27   
6680 A. de KUBBERSoldaat 14 R.I. Moste 06-03-1945 24   
1029 B.A. HAGESoldaat 14 RI Most 07-03-1945 27   
4318 L.G. COOMANSOff.Vl. 3e kl. KMR San Antonio, Texas 01-10-1942 28 
8368 J. van BELZENMatroos V.R.H. (Vrijwillige Reserve Hulpschepen) Koninklijke Marine Baai van Milford Haven a/b Hr.Ms. Carolina 28-04-1941 34   
6816 A.F. BOSKorporaal Machinist Marine Zuid-Chinese Zee 15-12-1941 36  
6466 S.G. de RIJKESergeant Torpm. Marine Zuid-Chinese Zee 15-12-1941 32  
6610 J.D. COONESergt.Macht. KM Zuid-Chinese Zee 21-12-1941 36   
6469 J.J. KESTELOOMaj. Macht. KM Zuid-Chinese Zee 21-12-1941 42   
7803 L.C. van der MAASKwartiermeester Koninklijke Marine Zuid-Chinese Zee a/b Hr.Ms. K XVII 21-12-1941 32   
7801 F. van DUNGENMatroos 1e klas Koninklijke Marine Zuid-Chinese Zee a/b Hr.Ms. K XVI 25-12-1941 23   
7282 E.P. RADEMAKERSMatr. I KM Zuid-Chinese Zee 25-12-1941 21   
6618 J.J. de VEIJBootsman KM Nabij Benkoelen 18-09-1944 44   
438 personen gevonden in de database



Na het maken van de selectie worden de gegevens uit onze database gehaald. Door op de onderstreepte links te klikken haalt u meer gedetaileerde informatie naar boven. Heeft u aanvullingen op of opmerkingen over de gegevens, meldt dit dan via databasebeheerders. Vermeld hierbij het database-id