Slachtoffers met de Franse nationaliteit in Walcheren


Militaire Slachtoffers

Klik op het id of een andere selecteerbaar veld in de regel om meer informatie te tonen.

Buiten ZeelandBuiten NederlandOverleefd
Walcheren
IDNaamNatRang/EenheidPlaatsDatumGLvIDS
2505 F.M. BARBIERSoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 37   
2507 A.M. GUEGUENSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 31   
2512 E.F. LAPLANCHESoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 33   
2509 M.M. LE BORGNESoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 30   
2510 J.M. LE BOUGEOUTSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 30   
2511 F.M. LE GUENSoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 28   
2513 M.G.J. LECHATSoldat Armée de Terre 271 Régiment d'Infanterie, 60 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 35   
2514 E.R. LETELLIERSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 26   
2515 V.J.E. LOUAZELSergent Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 34   
2516 G.Y.M. MORVANCaporal Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 35   
2517 D.J.E. PASCOTCanonnier Armée de Terre 50 Régiment d'Artillerie Mixte Divisionnaire, 60 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 23   
2518 E.L. PHILIPPESoldat 2 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 31   
2519 M.R. PORCHERSoldat 2 Classe Armée de Terre 2 Bataillon- 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 29   
2348 C.J.E. RAULTCaporal 1 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 35   
2520 J.J.M. RAULTCaporal 1 Classe Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 29   
2521 R.G. ROISINBrigadier-chef Armée de Terre 11 Batterie- 50 Régiment d'Artillerie Mixte Divisionnaire, 60 Division d'In Arnemuiden 17-05-1940 30   
2522 D.G. RUACanonnier Armée de Terre 50 Régiment d'Artillerie Mixte Divisionnaire, 60 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 26   
2523 L.J. THIBONSoldat 2 Classe Armée de Terre 2 Bataillon- 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 22   
2524 C.G. WEILL1 Lieutenant Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 17-05-1940 24 
2508 G. JUVINSoldat Armée de Terre 9 Compagnie- 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Arnemuiden 26-05-1940 35 
2506 J.J.A. CAMUSSous-Lieutenant Armée de l'Air 329 Squadron, Royal Air Force Kleverskerke 30-10-1944 23 
3322 J.M. AUBERTIECanonnier 2 Classe Armeé de Terre 1 Compagnie, 2 Section, 271 Régiment d'Artillerie Domburg 18-05-1940 28   
3321 E.J.A. KLEINBrigadier Chef Armeé de Terre 405 Régiment d'Artillerie de Defense Contre Aéronefs Domburg 18-05-1940 30   
3330 R.F.F. MICHELLieutenant Armeé de Terre 405 Régiment d'Artillerie de Defense Contre Aéronefs Domburg 18-05-1940 30   
3329 J.M. RIVOALSergeant Armeé de Terre 248 Régiment d'Infanterie Domburg 18-05-1940 35   
3320 R.J. CORRéSous-Lieutenant Armeé de Terre 89 Régiment d'Artillerie, 68 Division d'Artillerie Domburg 19-05-1940 21   
3327 R.P.J. LEFEBVRELieutenant Armeé de Terre 89 Régiment d'Artillerie, 68 Division d'Artillerie Domburg 22-05-1940 41 
8848 A. SAUGERSoldat Armée de Terre 271 Régiment d'Infanterie, 60 Division d'Infanterie Domburg 22-05-1940 34   
3328 G.F.M.J. TORZECCaporal Armeé de Terre 271 Régiment d'Infanterie, 60 Division d'Infanterie Domburg 22-05-1940 25   
2794 J.E. GUIGNARDMilitaire Armée de Terre 405 Régiment d'Artillerie de Defense Contre Aéronefs Middelburg 17-05-1940 28  
2802 C.L.M. LE GACMilitaire Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Middelburg 17-05-1940 34  
2797 . ONBEKENDMilitaire Armée de Terre Middelburg 17-05-1940 -1   
2800 J.P. RAVASSYMilitaire Armée de Terre 405 Régiment d'Artillerie de Defense Contre Aéronefs Middelburg 17-05-1940 27  
2803 P.R.L. LEROYERSoldat 2 Classe Armée de Terre 271 Régiment d'Infanterie, 60 Division d'Infanterie Middelburg 18-05-1940 26  
2793 G.R.R.F. TOUBLANCSoldat 2 Classe Armée de Terre 271 Régiment d'Infanterie, 60 Division d'Infanterie Middelburg 18-05-1940 29  
2339 E.L.D. COLARDSergent Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en Sint Joosland 17-05-1940 37   
2340 J.R.E. COUSINSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en Sint Joosland 17-05-1940 32   
2341 L.R. GARRISSOUCaporal-Chef Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en Sint Joosland 17-05-1940 24   
2342 A.A.M. JOSSEMaréchal des logis Armée de Terre 89 Régiment d'Artillerie, 68 Division d'Artillerie Nieuw- en Sint Joosland 17-05-1940 40   
2343 Y.L. KERVRANSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en Sint Joosland 17-05-1940 31   
2344 J.M. LABBECaporal Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en Sint Joosland 17-05-1940 32   
2349 R. LE ROUXSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en Sint Joosland 17-05-1940 32   
2345 A. MONOTSoldat 2 Classe Armée de Terre 2 Bataillon, 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en St. Joosland 17-05-1940 36   
2346 J.L.G. MORVANCaporal Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en St. Joosland 17-05-1940 35   
2351 L.M. OFFRET Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en St. Joosland 17-05-1940 32   
2347 C.R.A. PELCATCaporal Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Nieuw- en St. Joosland 17-05-1940 33   
2350 J.F.M. TARDIVELSoldat 2 Classe Armée de Terre 12 Group de Reconnaissance Divisionaire d'Infanterie Nieuw- en St. Joosland 17-05-1940 34   
3543 M.M. BLAIZOTSoldat 2 Classe Armée de Terre 2 Bataillon, 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Oost-Souburg 17-05-1940 33   
3542 D.R. POISSONSoldat Armée de Terre 224 Régiment d'Infanterie, 68 Division d'Infanterie Oost- en West-Souburg 17-05-1940 32   
3319 A.P.L. CODETSous-lieutenant Armée de Terre 224 Regiment d'Infanterie (68 Division d'Infanterie) Oostkapelle 30-05-1940 30   
2799 E.L. MARESQUIERquartier-maître arrimeur aéronautique AC-2 Vlissingen 11-05-1940 23   
2801 G.P. SAMERYmaître pilote d aviation AC-2 Vlissingen 11-05-1940 27   
8833 E.P.M. CHRETIENMatelot Macanicien Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 28  
8847 L.E. COUSINmatelot Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 23  
8834 E. DEBEVEquartier-maître mécanicien Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 27  
8835 A.M. DESLANDES Henri Guégan (dragueur AD 17) Vlissingen 15-05-1940 27  
8836 J.J. DEVELDERquartier-maître mécanicien Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 24  
8837 A.J. DEWOLFquartier-maître mécanicien Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 25  
8838 H.J.B. FOURNIERmatelot gabier Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 24  
8839 A.R.M. LAPIEquartier-maître de manoeuvre Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 31  
8840 Y.M. LE MOALquartier-maître de manoeuvre Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 28  
8841 A.R. MIGNOTmatelot canonnier Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 29  
8842 D.J. ORTOLIquartier-maître timonier Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 31  
8843 J.B. POURREmatelot Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 26  
8844 R.G. ROUSSELmatelot mécanicien Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 25  
8845 E.A. TIMMERMANSquartier-maître canonnier Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 24  
8846 Y.M. TREVEURpremier maître de manoeuvre Marine Nationale Henri Guégan, dragueur de mines AD 17 Vlissingen 15-05-1940 46  
2817 M. DESLAURENSBrig.Gén./Commandant 60 D.I. 60 D.I. Vlissingen 17-05-1940 56   
2818 F. LE DUIGOUSoldat 2 Cie 307 RAP.5Bt. 2gr. Nr. 826 of 307 RA Vlissingen 17-05-1940 34   
3529 M.A. LEPAGEQuartier Maitre Henri Guégan (dragueur AD 17) Vlissingen 15-05-1940 25  
3325 A.A. HESTROFFERCanonnier Armeé de Terre 406 Régiment d'Artillerie de Defense contre Aéronefs Vlissingen 09-06-1940 27 
2821 . ABDEL MALEK St.Fr. Marok. Vlissingen 11-08-1940 -1   
2824 . HOLSON Sqn/Ldr Franse luchtmacht Wissenkerke (aangespoeld) 21-08-1940 -1   
2822 . ONBEKEND Franse luchtmacht Wissenkerke (aangespoeld) 22-08-1940 -1   
2823 . ONBEKEND Franse luchtmacht Wissenkerke (aangespoeld) 22-08-1940 -1   
3023 C. LANGLuitenant FFAF 342 sqdn Aagtekerke 22-10-1943 23   
3022 G. SCHTEINBERGSergeant FFAF 342 sqdn Aagtekerke 23-10-1943 20   
3524 M. GOURONGPrivate Marines Commando No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 23  
3521 J. MONTEANPrivate Marines Commando No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 21  
3525 Y.R. RUPPéCorporal Marines Commando No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 23  
3522 Y. MONCEAULance Corporal Marines Commando No 4 Commando Vlissingen 03-11-1944 23  
3343 . ONBEKEND Vrouwenpolder 24-08-1940 -1   
3344 . ONBEKEND Vrouwenpolder 24-08-1940 -1   
3533 . ONBEKEND   24-08-1940 -1   
3534 . ONBEKEND   24-08-1940 -1   
3345 . ONBEKEND Vrouwenpolder 26-08-1940 -1   
3346 . ONBEKEND Vrouwenpolder 26-08-1940 -1   
3347 . ONBEKEND Vrouwenpolder 26-08-1940 -1   
3348 . ONBEKEND Vrouwenpolder 26-08-1940 -1   
3535 . ONBEKEND   26-08-1940 -1   
3536 . ONBEKEND   26-08-1940 -1   
3537 . ONBEKEND   26-08-1940 -1   
3538 . ONBEKEND   26-08-1940 -1   
5734 J. ALLAINSergeant FFAF 342 Sqn Aagtekerke 22-10-1943 35   
3539 . ONBEKENDSold. Westkapelle 31-05-1940 -1   
95 perso(o)n(en) gevonden in de database



Na het maken van de selectie worden de gegevens uit onze database gehaald. Door op de onderstreepte links te klikken haalt u meer gedetaileerde informatie naar boven. Heeft u aanvullingen op of opmerkingen over de gegevens, meldt dit dan via databasebeheerders. Vermeld hierbij het database-id