Slachtoffers met de Britse nationaliteit in Walcheren


Militaire Slachtoffers

Klik op het id of een andere selecteerbaar veld in de regel om meer informatie te tonen.

Buiten ZeelandBuiten NederlandOverleefd
Walcheren
IDNaamNatRang/EenheidPlaatsDatumGLvIDS
3310 R.G. ABRAHAMWarrant Officer Royal Air Force Volunteer Reserve 44 Squadron Aagtekerke 23-10-1944 30   
3299 E. CAMPBELLSergeant Royal Air Force 44 Squadron Aagtekerke 23-10-1944 34   
3303 T.A. DENNETTSergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 44 Squadron Aagtekerke 23-10-1944 23   
3302 C. LEEMINGSergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 44 Squadron Aagtekerke 23-10-1944 25   
3301 J. MORLEYSergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 44 Squadron Aagtekerke 23-10-1944 -1   
3300 C.E. TOWILLWarrant Officer Royal Air Force Volunteer Reserve 44 Squadron Aagtekerke 23-10-1944 22   
2356 . ONBEKEND Arnemuiden 03-11-1944 -1   
2161 K. DEIGHTONRifleman 5 (Western Lowland) Infantry Brigade 7 Battalion , Cameronians (Scottish Rifles) Kleverskerke 06-11-1944 20   
3307 P.H. HAYDONCaptain Royal Navy Royal Marines, No. 41 R.M. Commando Domburg 05-11-1944 21
6137 J.W. HOLMESLieutenant Royal Navy Royal Marines, No. 41 R.M. Commando Domburg 05-11-1944 20  
3334 R.B. JOHNMarine Royal Navy Royal Marines, No. 41 R.M. Commando Domburg 05-11-1944 22  
3315 B. MOSESMarine Royal Navy Royal Marines, No. 41 R.M. Commando Domburg 05-11-1944 21  
3336 R. SMITHMarine Royal Navy Royal Marines, No. 41 R.M. Commando Domburg 06-11-1944 20  
3335 W.F. COOKEMarine Royal Navy Royal Marines, No. 41 R.M. Commando Domburg 07-11-1944 20  
3318 P. CROSSANDriver Royal Engineers 87 Assault Squadron Domburg 07-11-1944 36   
3308 E. KEARSLEYLance Corporal Royal Engineers 87 Assault Squadron Domburg 07-11-1944 35   
3337 H. PAGEMarine Royal Navy Royal Marines, No. 41 R.M. Commando Domburg 07-11-1944 25  
3313 D. WANKLYNSapper Royal Engineers Domburg 07-11-1944 -1   
3311 . ONBEKENDMne.? Domburg 08-11-1944 -1   
3323 . ONBEKENDMne.? Domburg 08-11-1944 -1   
3324 . ONBEKENDMne.? Domburg 08-11-1944 -1   
2746 D. ROBERTSONPrivate British Army 5 Battalion- The Highland Light Infantry Middelburg 03-11-1944 24   
6463 J. GRAHAMTrooper British Army 11 Royal Tank Regiment, Royal Armoured Corps Middelburg 06-11-1944 28  
6464 J. GRICETrooper British Army 11 Royal Tank Regiment, Royal Armoured Corps Middelburg 06-11-1944 32  
6465 W. MCKENZIETrooper British Army 11 Royal Tank Regiment, Royal Armoured Corps Middelburg 06-11-1944 23  
6767 A.H. SMITHPrivate British Army 7th Battalion, The Manchester Regiment Middelburg 06-11-1944 32  
2742 R. THURMANLeading Aircraftman Royal Air Force Volunteer Reserve Base Signals and Radar Unit Middelburg? 07-11-1944 -1   
8706 T.W. DIXONDriver British Army 509 Field Company, Royal Engineers Middelburg? 20-11-1944 25   
2751 R.E. GRAYBURNLieutenant British Army Royal Engineers Middelburg? 20-11-1944 25   
2750 A.R. NICCOLLSSerjeant British Army 510 Field Company, Royal Engineers Middelburg? 20-11-1944 30   
2747 T.J. ROFFEYDriver British Army 297 General Transport Company, Royal Army Service Corps Middelburg? 22-11-1944 21   
2748 A.T. HEARNDENLance Corporal British Army 509 Field Company, Royal Engineers Middelburg? 02-12-1944 31   
2749 J.F. HICKMOTTSapper British Army 509 Field Company, Royal Engineers Middelburg? 02-12-1944 33   
2740 J. LAMBSerjeant British Army 509 Field Company, Royal Engineers Middelburg 04-12-1944 29   
2741 G.H. NEILLDriver British Army 509 Field Company, Royal Engineers Middelburg? 04-12-1944 24   
2311 J. ARKISONLance Corporal British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 25  
2313 R.J. CLIFFORDRiffleman British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 22  
2314 J.J. CORRIGANCorporal British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 27  
2315 G.R. DEVENEYRiffleman British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 20  
2316 J. MARTINRiffleman British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 22  
2312 D.T. MCCALLRiffleman British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 27  
2317 T. MILLERRiffleman British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en St. Joosland 03-11-1944 21  
2318 C.T. MOIRRiffleman British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 24  
2319 P.F. MUNROCorporal British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 25  
2320 T. NIVENRiffleman British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 21  
2321 T. OWENRiffleman British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 20  
2325 W.H. OWENGunner British Army, 52 Lowland Division 80 Field Regiment, Royal Artillerie Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 20  
2322 L. SIDDALLLance Corporal British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 27  
2323 J.D.C. SIXSMITHMajor British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 28  
2326 B. SMITHGunner British Army, 52 Lowland Division 80 Field Regiment, Royal Artillerie Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 20  
2324 A.E. THOMPSONRiffleman British Army, 52 Lowland Division 6 Battalion, The Cameronians (Scottish Riffles) Nieuw- en Sint Joosland 03-11-1944 20  
8709 A.V. LAWRENCELance Corporal Royal Engineers 82 Assault Squadron Scheldemonding 01-11-1944 24   
4642 . ONBEKEND   02-11-1944 -1   
4643 . ONBEKEND   02-11-1944 -1   
2896 R.T. MORRISSergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 35 Squadron Serooskerke 01-08-1942 29   
6059 W.G. BEANMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 22  
3317 A. BOLDDriver British Army, Royal Engineers 79 Assault Squadron, attached 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 25  
3314 W.J. BRANCHPrivate British Army, Royal Army Medical Corps 48 Royal Marine Commando, attached Serooskerke 08-11-1944 23  
3305 J.W. COLEYLance serjeant British Army, Royal Engineers 79 Assault Squadron, attached 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 30  
6108 D. FOGGLance Corporal Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 21  
3401 R.M. GIBBSMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 19  
3332 J. HYLANDSapper British Army, Royal Engineers 79 Assault Squadron, attached 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 24  
6158 J.E. LAWCorporal Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 24  
3339 A.J. MEEMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 23  
6193 H. PEACESergeant Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 24  
3331 C.W. PEARCESapper British Army, Royal Engineers 79 Assault Squadron, attached 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 21  
6199 F. POTTERMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 21  
6218 C.C. SAVAGEMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 21  
3312 E. SHRIGLEYCorporal Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 29  
6227 C. SKELLANDMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 25  
3418 K.W. STEPHENSMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 22  
6247 P.G. TITMUSSMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 19  
3333 C.E. TOWNLance Corporal British Army, Royal Engineers 79 Assault Squadron, attached 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 20  
3340 N.F. WALLMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Serooskerke 08-11-1944 19  
6216 W.C. SAGEMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Oostende 13-11-1944 21  
3039 N. GARDNERPilot officer Royal Air Force Volunteer Reserve 107 Squadron Veerse Meer 22-10-1943 20   
3024 C. RODHAMSergeant Royal Air Force Volunteer Reserve 107 Squadron Veersemeer 22-10-1943 19   
2162 B.F. NEWMANRiffleman British Army 7 Battalion-Cameronions (Scottish Riffles) Veere 08-11-1944 19   
2916 J.W. COCKLINGDvr. 14 Troop Carrying Coy. RASC Groede 30-05-1940 22   
2819 P.R. HARRISSergeant RAF Bomber Command 18 Sqdn Vlissingen 16-07-1940 19   
2820 J.F. HATCHSergeant RAF Bomber Command 18 Sqdn Vlissingen 16-07-1940 25   
3580 A.J.O. JEFFREYFlying Officer RAF 64 Sqdn   25-07-1940 22 
2825 C.G. BROOMEPilot Officer RAF 1 PRU Wolphaartsdijk 26-10-1940 22   
2827 T.E. BARNESSergeant RAF No. 114 Squadron Oostkapelle 15-02-1941 29 
2828 H.S. SEWARDSergeant RAF No. 114 Squadron Oostkapelle 15-02-1941 20   
4765 D.G.A. STEWARDPilot Officer RAF 615 Sqn Wielingen 15-02-1941 27   
2829 L.S. WALSHSergeant RAF No. 114 Squadron Vlissingen 15-02-1941 21   
2831 J.K. FLYNNFlying Officer RAF 1 PRU Breskens 14-04-1941 26   
2832 W.C. HALLFlying Officer RAF 1 PRU Breskens 14-04-1941 30   
2830 R.A. STEPHENSFlight Sergeant RAF 1 PRU Breskens 14-04-1941 19   
2835 . ONBEKEND Zoutelande (aangespoeld op 27 juni 1941) 09-06-1941 -1   
2837 K.B. MINTYSergeant RAF 21 sqdn Scheldemonding 23-07-1941 22  
2841 . ONBEKENDofficer RAF Vlissingen (aangespoeld) 07-08-1941 -1   
2852 E.S. ALDOUSFlight Lieutenant RAF 615 Sqn Vlissingen 16-10-1941 23   
2906 D.A. YORKSergeant RAF 150 sqdn zee (opgevist 17.8.1942) 30-07-1942 22   
2899 G.P. CORAHPilot Officer RAF 107 Sqn Breskens 01-08-1942 21   
2905 A.M. ILLINGWORTHFlight Sergeant RAF Vlissingen (aangespoeld 10.8.1942) 01-08-1942 33   
2900 A.A.H. LINDLEYPilot Officer RAF 107 Sqn Breskens 01-08-1942 22   
2915 P.W. RAWCLIFFEFlt. Sgt. (Air Gnr.) RAF (Aux.A.F.) No. 156 Sqn Zoutelande (aangetroffen 25.9.1942?) 01-08-1942 24   
2919 H.B. MACCALLUMSeaman Royal Navy Patrol Service H.M. Trawler Waterfly Zoutelande (aangespoeld 20.10.1942) 17-09-1942 21   
2921 A.C. SMITHSto. 2nd Cl. RN H.M.M.T.B. 29 Vlissingen (aangespoeld 22.10.1942) 06-10-1942 18   
2917 J. ONBEKEND [LIJST GEMEENTE: MILLSsailor Royal Navy Vlissingen (aangespoeld) 19-10-1942 -1   
2918 . ONBEKENDSailor RN Zoutelande (aangespoeld) 20-10-1942 -1   
2924 . ONBEKENDsailor RN 's-Heerenhoek 27-10-1942 -1   
2925 V.R. HENRYW/O II (Pilot) RAF (VR) No. 21 Sqn Veerse Gat (opgevist 8.11.1942) 07-11-1942 -1   
2926 P. WHELANSgt.(Nav. Bomber) RAF No. 21 Sqn Veerse Gat (opgevist 8.11.1942) 07-11-1942 25   
2930 N. BOOTHFlight Sergeant RAF No 105 Squadron Vlissingen 13-11-1942 26   
2929 F.A. TURNERSergeant RAF RAF (VR) 105 Sqn Vlissingen 13-11-1942 25   
2933 . ONBEKENDsailor RN Scheldemond (aangespoeld) 02-12-1942 -1   
2943 D.R. REDBOURNF/O RAF RAF (VR) No. 107 Sqn Zoutelande 06-12-1942 20   
2935 A.C. FOXLEYSgt. (Obs.) RAF (Aux.A.F.) No.105 Sqn Axel 22-12-1942 22   
2937 . ONBEKENDGnr. RA Domburg 06-01-1943 -1   
2938 . ONBEKENDsoldier Domburg 06-01-1943 -1   
2940 R.H.A. EVANSP/O (Nav.) RAF (VR) Vlissingen 25-01-1943 34   
2939 A.S. OAKESSgt.(Air Gnr.) RAF (VR) No. 226 Sqn Vlissingen 25-01-1943 22   
2941 D.J.D. THOMASSgt. (Wop. Air Gnr.) RAF(VR) No. 226 Sqn Vlissingen 25-01-1943 20   
2964 A.G. COFFINSergeant Bomber Command RAF (VR) No. 9 Sqn Vlissingen 26-05-1943 19   
2961 J.B. CORBETTSgt. (Nav.) Bomber Command RAF (VR) No. 9 Sqn Vlissingen 26-05-1943 21   
2815 L.J. DAKERSgt. (Flt.Engr.) Bomber Command RAF (VR) No. 9 Sqn op zee 26-05-1943 30   
2963 E.L. MATTHEWSSergeant Bomber Command RAF (VR) No. 9 Sqn Vlissingen 26-05-1943 21   
2962 W. SMITHSergeant Bomber Command RAF(VR) No. 9 Sqn Vlissingen 26-05-1943 22   
2965 H.J. WARRENSergeant Bomber Command RAF(VR) No. 9 Sqn Vlissingen 26-05-1943 22   
2967 H.W. WOODHOUSEF/O (Pilot) Bomber Command RAF (VR) No. 9 Sqn Scheldemond (opgevist 11.6.1943) 26-05-1943 32   
2966 . ONBEKEND Vlissingen (aangespoeld) 08-06-1943 -1   
3581 F. SMITHSgt. (Air Gnr.) RAF (VR) 460 (RAAF) Sqn   16-06-1943 -1   
3004 R.C. BLYTHEF/Offr. (Nav.) RAF (VR) No. 49 Sqn Vlissingen (aangespoeld 20.7.1943) 17-06-1943 20   
2969 J. BURNSIDESgt. (Pilot) RAF (VR) No. 49 Sqn Vlissingen 17-06-1943 23   
2971 H. BUTTREYSgt. (Air Gnr.) RAF (VR) No. 49 Sqn Vlissingen 17-06-1943 28   
2973 G.G. STOREYSqdn/Ldr. (Pilot) RAF No. 49 Sqn Westkapelle (opgevist 21.6.1943) 17-06-1943 32   
2972 G.S. UNDERLINSgt. (Flt.Engr.) RAF(VR) No. 49 Sqn Zoutelande (opgevist 18.6.1943) 17-06-1943 -1   
2974 . ONBEKEND RAF Vlissingen (opgevist) 22-06-1943 -1   
2975 . ONBEKEND RAF Zoutelande (opgevist) 22-06-1943 -1   
2985 . ONBEKENDP/O RAF Zoutelande 24-06-1943 -1   
2988 . ONBEKEND RAF Ritthem (opgevist) 28-06-1943 -1   
2996 J.K. PATERSONF/O (Nav.) RAF (VR) No. 214 Sqn Zaamslag 04-07-1943 27   
2995 G.E. PATRICKSgt. (Wop./Air Gnr.) RAF (VR) No. 214 Sqn Zaamslag 04-07-1943 22   
2999 J. SELLERSSgt. (Flt.Engr.) RAF (VR) No. 214 Sqn. Zaamslag 04-07-1943 32   
2998 R.E. THALLONSgt. (Pilot) RAF (VR) No. 214 Sqn Zaamslag 04-07-1943 -1   
3030 P. ANDERSONF/O (Nav. Bomber) RAF (VR) No. 107 Sqn bij Kamperland (gevonden: 23.10.1943) 22-10-1943 31   
3044 W.S. CROCKFORDSgt. (W.Op./Air Gnr.) RAF (VR) No. 83 Sqn (Lanc. ND-505 OLT) Wolphaartsdijk 20-02-1944 -1   
3046 E.W. CURZONSgt. (Flt.Engr.) RAF (VR) No. 83 Sqn (Lanc. ND-505 OLT) Wolphaartsdijk 20-02-1944 -1   
3049 T.J.G. DAVIESSgt. (Air Gnr.) RAF (VR) No. 83 Sqn (Lanc. ND-505 OLT) Wolphaartsdijk 20-02-1944 19   
3045 V.A. LANGFORDP/O (Pilot) RAF (VR) No. 83 Sqn (Lanc. ND-505 OLT) Wolphaartsdijk 20-02-1944 20   
3048 W.D. LINDLEY LLOYDF/S (Nav.) RAF (VR) No. 83 Sqn (Lanc. ND-505 OLT) Wolphaartsdijk 20-02-1944 27   
3047 R.P.D. PERKINSF/O (Air Bomber) RAF (VR) No. 83 Sqn (Lanc. ND-505 OLT) Wolphaartsdijk 20-02-1944 -1   
3050 T.H. REDGATEFlt.Sgt. (Pilot) RAF (VR) No. 19 Sqn Borssele 04-03-1944 21   
3053 S. DICKINSONSgt. (Nav.) RAF (VR) No. 149 Sqn Vlissingen 01-06-1944 -1   
3052 . ONBEKENDSgt. RAF Westkapelle (aangespoeld) 06-06-1944 -1   
3055 . ONBEKENDF/Sgt. RAF Breskens (aangespoeld) 19-06-1944 -1   
3064 . ONBEKEND RAF Vlissingen (aangespoeld) 15-07-1944 -1   
3579 R.W. JAMESF/O (Pilot) No. 2 Group RAF Communications Flight AEAF Zoutelande 07-10-1944 32   
3073 J. JOHNSONF/O (Pilot) RAF (VR) No. 75 Sqn Ritthem 21-10-1944 26   
3074 L. MARFILSgt. (Flt/Eng.) RAF (VR) No. 75 Sqn Ritthem 21-10-1944 23   
3267 T.T.. MURDOCHWarrant Officer RAF 75 Sqdn Ritthem 21-10-1944 -1   
3265 V.J. O´LOUGHLINWarrant/Officer (Air Gnr.) RAF (VR) No. 75 Sqn Ritthem 21-10-1944 26   
3075 A. REIDSgt. RAF (VR) No. 75 Sqn Ritthem 21-10-1944 -1   
3266 J. SMITHSergeant RAF RAF (VR) No. 75 Sqn Ritthem 21-10-1944 -1   
2743 E. LEIGHSergeant No. 463 (RAAF) Sqn RAF (VR) vermoedelijk Westerschelde 23-10-1944 39   
8772 J.R. AMOSStoker Royal Navy 508 LCA, Flotilla Vlissingen 01-11-1944 20  
8776 J.G. BAMBOROUGHGunner Royal Artillery 452nd Battalion, 1st Mountain Regiment, Vlissingen 01-11-1944 22  
6270 N.W. BARRASSLieutenant No 4 Commando, No 3 troop Vlissingen 01-11-1944 26  
4621 W.S. BROWNLance Corporal 4th Bn The KOSB Vlissingen 01-11-1944 42  
8769 G.A. CURTISAble Seaman Royal Navy H.M.S. Copra/LCA 550 Vlissingen 01-11-1944 19  
3067 H. DONKINPrivate No 4 Commando, No 3 troop Vlissingen 01-11-1944 40  
8766 H. FERNPrivate British Army The Manchester Regiment Vlissingen 01-11-1944 24  
6042 L.M. FINCHAble Seaman Royal Navy 506 LCA, Flotilla Vlissingen 01-11-1944 24  
8767 A.E. GRUNDYPrivate British Army The Manchester Regiment Vlissingen 01-11-1944 22  
6043 L.G.M. HALLTy/Sub Lieutenant Royal Navy LCA.510 Vlissingen 01-11-1944 22  
6271 W.Y. HARVEYGunner Army Commando No 4 Commando, No 3 troop Vlissingen 01-11-1944 29  
3077 A. HEWSONAble Seaman H.M. L.C.S. (L) 252 Royal Navy Vlissingen? 01-11-1944 22   
3069 J. HOUGHPetty Offr. H.M.S. Northney RN Vlissingen 01-11-1944 31  
8774 A.A.O. KIDSTONLieutenant Royal Artillery 452nd Battalion, 1st Mountain Regiment, Vlissingen 01-11-1944 21  
8775 W.A.T. MOUNTJOYLance Bombardier Royal Artillery 452nd Battalion, 1st Mountain Regiment, Vlissingen 01-11-1944 29  
8771 R.H. RICHARDSAble Seaman Royal Navy H.M.S. Northney Vlissingen 01-11-1944 20  
8770 S. RICHARDSONLieutenant Royal Engineers attached H.Q.4, Special Service (Commando) Brigade Vlissingen 01-11-1944 23  
3066 J. STODDARTPrivate. No 4 Commando Vlissingen 01-11-1944 41  
3070 A.J. WALKERLance Sergeant No 4 Commando Vlissingen 01-11-1944 28  
4614 T.L. ATKINSONPrivate 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 22  
4618 W.B. BALLANTYNECorporal 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 26  
8778 R.R. BLACKPrivate British Army, Scottish Division 5th Battalion, King's Own Scottish Borderers Vlissingen 02-11-1944 25  
3068 H. CROWTHERPte. 5th Bn King´s Own Scottish Borderers Vlissingen 02-11-1944 21  
4615 D.R. HIGHPrivate 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 21  
8124 E.A. HILLGunner No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 23  
3341 O.G. HOOPERPrivate No 4 Commando Vlissingen 02-11-1944 31  
4619 T. JACKSONCorporal 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 27  
4616 M. NISBETLieutenant 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 20  
4620 B.R.E. RADFORDPrivate 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 34  
4617 A. SHIELSPrivate 4th Bn The KOSB Vlissingen 02-11-1944 34  
4767 F.B. WALKERLt. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 02-11-1944 40  
4623 R.G. FEATHERSTONEPrivate 4th Bn The KOSB Biervliet 05-11-1944 19  
8779 D. GIBSONPrivate British Army, Scottish Division 5th Battalion King's Own Scottish Borderers Vlissingen 02-11-1945 22  
4768 G.W. ARBUTHNOTL/Cpl. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 24  
4776 B.W. BAINPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 25  
4769 T. BUTCHARTPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 18  
4786 G.A. CHATERMajoor Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 35  
4777 J.O. CURRIEPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 32  
4770 A.M. HOLBURNPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 21  
4778 R. IRVINGCpl. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 28  
4771 J. MCGHEEPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 21  
4779 B. MCQUEENIEPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 21  
4772 G. O'KADAPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 27  
4780 R. PAGEPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 28  
4773 W.B. PARKERPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 38  
4781 W.A. ROSSPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 32  
4774 A. SMITHPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 24  
4782 G.E. TAPSELLPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 20  
4622 G.E. THOMPSONPrivate 4th Bn The KOSB Vlissingen 03-11-1944 30  
4787 W.G. THOMSONCapt. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 26  
4775 S.F. WALLBRIDGEPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 19  
4783 W.J. WHEELDONPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Vlissingen 03-11-1944 21  
8768 G. BAIRDPrivate British Army, Scottish Division 5th Battalion King's Own Scottish Borderers Vlissingen 04-11-1944 24  
8780 E. MULLIGANLance Sergeant British Army, Scottish Division 5th Battalion King's Own Scottish Borderers Vlissingen 04-11-1944 29  
8781 J.F. MUSGRAVEPrivate British Army, Scottish Division 5th Battalion King's Own Scottish Borderers Vlissingen 04-11-1944 25  
8782 C. ROGERSONPrivate British Army, Scottish Division 5th Battalion, King's Own Scottish Borderers Vlissingen 04-11-1944 19  
8783 L. WARDPrivate British Army, Scottish Division 5th Battalion King's Own Scottish Borderers Vlissingen 04-11-1944 19  
8777 J. ANDERSONCorporal British Army, Scottish Division 5th Battalion, King's Own Scottish Borderers Vlissingen 05-11-1944 28  
3386 W. EVANSPrivate 144 Coy. Pioneer Corps Vlissingen 05-11-1944 23  
4784 T. HEALDPrivate Army 7/9th Bn The Royal Scots Gent 06-11-1944 22  
4788 W. WHITWORTHPte. Army 7/9th Bn The Royal Scots Middelburg 06-11-1944 20  
3338 A.J. ALLPRESSLance serjeant British Army, Royal Engineers 241 Field Company Vlissingen 08-11-1944 34   
4785 R. SCOTTPrivate Army 7/9th Bn The Royal Scots Brugge 22-11-1944 19  
3578 S.B. FORRESTERFifth Engr.Offr. Merchant Navy M.V. Gold Shell (Londen)   16-04-1945 21   
3342 . ONBEKEND Vrouwenpolder 12-03-1944 -1   
5731 T. HOEGPilot Officer RAF(VR) 107 Sqn Veere 600 m tov haven 22-10-1943 22   
8710 J.C. SKELLYCaptain Royal Engineers, 82 Assault Squadron Westkapelle 01-11-1944 25   
7244 A.G. GOMM   23-11-1944 25   
6049 A.R. ALLENMarine RM LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6050 J.H. ALLPORTTelegraphist LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6051 G.P. ASHERTy/Act/Corporal LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6052 B.T. AUDOIREWireman LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6053 D.D. AYLMERTy/Act/Leading Seaman RNVR LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6054 F. BAINESTy/Sub Lieutenant RNVR LCH.98 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6055 A. BALLAct/Leading Wireman Fusilier LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6057 S.A. BARRETTTy/Act/Leading Stoker LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6058 F.W.G. BARTLETTMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6060 G.W. BONEAct/Able Seaman ML.146 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6061 P.A. BREWSTERMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6062 P.S. BROADHEADMarine LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6063 A. BROWNINGMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6064 L.B. BUTCHERMarine LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
3363 R.J. BUTTSMarine Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6065 C.C. CAIRNSAble Seaman LCT(R).363 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6066 C.C. CAMPBELLStoker 2c LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6067 C.J. CAVETy/Sergeant Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6068 W.J. CAWSTy/Act/Sub Lieutenant RNVR LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6069 G. CHAMBERSMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6070 P. CLANCYOrdinary Telegraphist LCF.38, ex-LCT.714 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6071 E. CLAPHAMOrdinary Telegraphist LCT.1133 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6072 R.H. COLEYMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6073 C.D.P. COOKSONTy/Lieutenant RNVR ML.146 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6074 F.C. COOMBSTelegraphist LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6075 R. CORDNERMarine LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6076 A.G. COXMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6077 W. CRABTREETy/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6078 D.E. CREALOCKLieutenant LCG(L).11, ex-LCT.392 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6079 J. CROZIERLeading Seaman LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6080 K.W. CURTISMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6081 L. DALEMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, Westkapelle 01-11-1944 -1  
6082 R.J.N. DAMENTy/Sub Lieutenant RNVR LCG(M).101, Westkapelle 01-11-1944 -1  
6083 A.D. DAVISSergeant RM RM 48 Commando Westkapelle 01-11-1944 21  
3394 J.E. DAYMarine Royal Marines 47 Commando - HW-Troop Westkapelle 01-11-1944 23  
6085 N. DEARDENAct/Able Seaman LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6086 E.P. DEVERALLAble Seaman LCG(M).101, Westkapelle 01-11-1944 -1  
6087 D. DICKSAble Seaman LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6088 P.R. DIXONMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6089 R.H. DOWNESTy/Act/Sergeant RM LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6090 T. DOWSONAct/Leading Seaman ML.146 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6091 A.W.R. DRIVERMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6092 G. DUNCANTelegraphist LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6093 R.A. DUNKLEYMarine LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6094 R.A. EDWARDSWireman LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6095 W. EGLINWireman LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6096 F.J. ELLETTTelegraphist LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6098 D. EVANSStoker 1c LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6103 J. FERNIHOUGHMarine LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6105 S.D. FLETCHERMarine LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6107 D.R.V. FLORYTy/Lieutenant RNVR LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6109 C.T. FORDOrdinary Seaman LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6110 H. FORDMarine LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6111 J. FRASERStoker 1c LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6112 R.D. FULLERTONMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6113 W.E. FYLESStoker 1c LCT.650 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6114 J.W. GILSONMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6115 K.R. GLENISTERAble Seaman LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6117 N.J. GOODMANMarine LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6120 D.N. GRIFFITHSAble Seaman LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6122 F.W. GRIMWADEAct/Able Seaman Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 20  
6123 R.H. GUYMarine LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 27  
6124 L.J. HAINESMarine RM 48 Commando Westkapelle 01-11-1944 23  
6126 R. HALLTy/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6127 S.R. HALLMarine LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6128 F. HAMMONDPetty Officer Motor Mechanic LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6044 K. HARDINGTy/Sub Lieutenant Royal Navy LCF(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1   
6129 J.A.L. HARDINGTy/Lieutenant RM LCG(L).11, ex-LCT.392 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6041 A.A.C. HARMAN1st Lieutenant Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 26  
6047 K.H. HARRISONTy/Sub Lieutenant Royal Navy LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6130 C.N. HARRYTelegraphist Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 19  
6131 V.G. HAWKINSMarine LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6133 W.A. HEMBROWMarine LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6134 D. HILLTy/Act/Corporal LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6135 E.C. HODSONAct/Able Seaman ML.146 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6136 E.J. HOLLEYAble Seaman LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6138 R. HOLMESTy/Act/Leading Stoker LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6139 C.W. HONEYMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6140 F.D. HOPKINSMarine LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6141 R.L. HUBBARDMarine RM 47 Commando - HQ-Troop Westkapelle 01-11-1944 22  
6142 R.P. HUGGINSMarine LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6143 H. HUGHESMarine RM 48 Commando Westkapelle 01-11-1944 20  
6144 V. HUGHESSick Berth Attendant LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6145 F.S. HUMPHREYAct/Able Seaman LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6146 J.T. HUNTERMarine LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6147 N.J. INGHAMMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6148 R.L. JEFFERSONTelegraphist LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6149 A. JOHNSONStoker 1c LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6150 W.E. JONESAble Seaman LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6152 E.L. KAYMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, Westkapelle 01-11-1944 -1  
6153 J.R. KAYSignalman LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6154 W. KIRBYAct/Able Seaman LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6155 A.W. KIRKPATRICKTy/Petty Officer LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6156 E.S. LAKEAble Seaman LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6157 J. LAKELANDMarine LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6282 D.A. LEAGELieutenant Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 20  
6161 W.F. LEEMarine Royal Navy LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6162 J.A. LEWISTelegraphist Royal Navy LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6292 W. LEYLANDTrooper Westkapelle 01-11-1944 -1  
6166 J.S. LUXTONMarine LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6168 M. MACKNESSAble Seaman LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6169 J. MARAStoker 1c LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6170 J. MCARTHURMarine RM 48 Commando Westkapelle 01-11-1944 21  
6171 P.L. MCEWANMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, Westkapelle 01-11-1944 -1  
6174 S.W. MCPHAILMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6175 C. MCWILLIAMSMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6177 O. METCALFEAct/Able Seaman LCF.38, ex-LCT.714 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6178 E.W. MOUNTFORDMarine Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 20  
6180 D. MUNROMarine LCF.38, ex-LCT.714 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6181 T. MURRAYAble Seaman Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 19  
6182 F.A. NAYLERTy/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6184 S.N. ORUMLieutenant RNVR LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6185 W.B. OVERENDTy/Act/Sub Lieutenant RNVR LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6186 S.E. OVERTONMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, Westkapelle 01-11-1944 -1  
6187 H.E. PAGEOrdinary Seaman LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6188 D.G. PARRATTWireman LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6189 A. PARSONSMarine LCG(L).2, ex-LCT.323, Westkapelle 01-11-1944 -1  
6190 W.E. PASSEYCorporal RM LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6195 J.B. PITKETHLYSignalman LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6197 R.W. POSTLESTy/Act/Corporal LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6198 D.T. POTTERElectrical Artificer 4c LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6200 E.R. POWELLMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6201 R.F. POWELLMarine LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6203 E. QUINNAble Seaman LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6205 D.H. RATTENBURYTy/Act/Corporal LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6206 J.W. READMarine Royal Marines RM 41 Commando Westkapelle 01-11-1944 20  
6207 F.W. REDWOODPetty Officer Motor Mechanic LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6208 J.C. REYNOLDSPetty Officer Motor Mechanic LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6209 M.C. REYNOLDSMarine LCF.38, ex-LCT.714 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6211 J. RITCHIEMarine LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6212 J.B. ROBERTSONMarine RM 41 Commando Westkapelle 01-11-1944 -1  
6213 G.A. ROGERSTelegraphist LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6214 C.H. ROLFESignalman LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6045 N. ROOKEPetty Officer Motor Mechanic Royal Navy LCF.32 Westkapelle 01-11-1944 -1   
6215 T. RUSSELLMarine LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6219 T. SCHOFIELDMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6220 R. SELFRIDGEMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6221 D.F.M. SEXTONTy/Lieutenant RNVR LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6222 F. SEYMOUROrdinary Seaman LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6223 N.E. SHARPMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6224 A. SHARPLESAble Seaman LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6226 J. SHERIDANOrdinary Seaman LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6283 E.R. SIMMONDSMarine Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6229 D. SMITHTy/Sergeant RM LCG(L).10, ex-LCT.374 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6284 J. SMITH Royal Navy LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6230 R.H. SNOWAble Seaman LCT.513 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6231 P.J. SOWTERMarine LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6233 P. STARRAble Seaman LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6234 T. STEVENTONTy/Act/Corporal Royal Marines RM 48 Commando Westkapelle 01-11-1944 21  
6235 F.G. STOKESMarine LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6236 J.T. SUTTONOrdnance Artificer 5c LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6237 J. SWIFTAct/Able Seaman LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6238 E. TAYLORTelegraphist LCG(L).2, ex-LCT.323, Westkapelle 01-11-1944 -1  
6239 F. TAYLORMarine Royal Marine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6240 T.H. TAYLOROrdinary Seaman LCT.1147 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6285 F. TAYLORCorporal Royal Marines LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6241 K.T. TEEDCorporal RM 47 Commando - HQ-Troop Westkapelle 01-11-1944 22  
6243 W.J. THOMASMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6244 E.R. THOMPSONTy/Act/Leading Seaman LCS(L).252 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6245 J.E. THOMPSONMarine LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6246 E. THORNELEYMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
2739 J.F. TIGHEPetty Officer Motor Mechanic Royal Navy H.M.S. Landing Craft Gun (M) 102 Westkapelle 01-11-1944 29  
6248 J. TUCKMarine LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6250 T.M. TWEEDLEMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6252 J. VALENTINEAct/Petty Officer LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6253 R.E. WACKETTWireman LCS(L).256 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6257 W. WHITTAKERMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6258 W.R. WHYTETy/Act/Corporal LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6259 C.J. WILKINSMarine LCG(M).102 Westkapelle 01-11-1944 -1  
6261 H.W. WOODNOTHTy/Sub Lieutenant RNVR LCS(L).258 Westkapelle 01-11-1944 -1  
8125 A.G.M. TATCHERMarine Royal Marines Royal Navy Oostende 02-11-1944 21   
6167 R.G.G. MACKENZIETy/Act/Captain Royal Marines RM 48 Commando Oostende 03-11-1944 24
6119 R. GREERTy/Sergeant RM LCG(L).1, ex-LCT.360 Westkapelle 02-11-1944 -1  
6132 N.A.W. HAYWARDTy/Lieutenant RM 47 Commando - B-troop Westkapelle 02-11-1944 30  
6159 E.G. LAWTONLance Corporal RM 47 Commando - B-troop Westkapelle 02-11-1944 19  
6163 H. LIGHTFOOTMarine LCF.37, ex-LCT.725 Westkapelle 02-11-1944 -1  
6176 E.P. MEABYStoker 1c LCT.839 Westkapelle 02-11-1944 -1  
6183 F. NICHOLLLance Corporal Royal Marines RM 47 Commando Westkapelle 02-11-1944 21  
6242 A.G.M. THATCHERMarine RM 47 Commando - B-troop Westkapelle 02-11-1944 21  
7243 T.B. TEW Royal Marine Engineers   10-11-1944 -1   
6048 J.F. ALDREDMarine RM 26th Light AA Battery Westkapelle 04-11-1944 -1  
6100 F. EVASONMarine RM 26th Light AA Battery Westkapelle 04-11-1944 -1  
6116 N.H. GODKINTy/Act/Captain Royal Marines RM 48 Commando Westkapelle 04-11-1944 32
6118 E.J. GRANTMarine RM 26th Light AA Battery Westkapelle 04-11-1944 -1  
6255 T. WASHERMarine RM 26th Light AA Battery Westkapelle 04-11-1944 -1  
6056 J. BARNESMarine RM 41 Commando Westkapelle 07-11-1944 -1  
6228 C.E. SMITHTy/Act/Corporal Royal Marines RM 41 Commando Westkapelle 07-11-1944 29  
6254 C.J. WAREMarine Royal Navy, Royal Marines 48 Royal Marine Commando Westkapelle 08-11-1944 29   
3404 . ONBEKEND nov. 1944 a soldier Zoutelande Onbekend -1   
3406 . ONBEKEND a soldier Zoutelande Onbekend -1   
3407 . ONBEKENDSoldier Zoutelande Onbekend -1   
3408 . ONBEKEND two soldiers Zoutelande Onbekend -1   
3411 . ONBEKENDSold.Ll.Vl. a sailor RN Zoutelande Onbekend -1   
3360 M.K. ADCOCKMne. RN HMS Copra Royal Marines Zoutelande 01-11-1944 -1   
3388 D.G. BRACHERPrivate Royal Army Medical Corps RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 -1   
3390 P.K. BRIND-SHERIDANMajor Royal Marines RM 41 Commando Zoutelande 01-11-1944 -1  
3389 W. BROWNPrivate Royal Army Medical Corps RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 26   
3400 N. BURGESSMarine RM 48 Commando Westkapelle 01-11-1944 -1   
3375 F.T. CASLINGSpr. 510 Field Coy RE Zoutelande 01-11-1944 21   
3380 R. CLARKSigmn. Royal Corps of Signals Zoutelande 01-11-1944 27   
3369 A.W.J. DAVIESCpl. 77 Assault Sqn RE Zoutelande 01-11-1944 29   
3371 A.S. DAVISCapt. RA Zoutelande 01-11-1944 24   
6084 D.R.W. DE STACPOOLEAct/Major RM RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 25  
3364 R. DUNKLEYMarine Royal Marine LCS(L) 258 Zoutelande 01-11-1944 -1   
4625 W.F. FULHAMPte. 16 Lt. Field Amb. Ryal Army Medical Corps (14567562) Zoutelande 01-11-1944 -1   
3391 J. HAY Royal Marines RM 41 Commando Zoutelande 01-11-1944 19  
3372 D. HENDERSONL.Sjt. 26 Assault Sqn RE Zoutelande 01-11-1944 -1   
3373 C. HENNDvr. 26 Assault Sqn RE Zoutelande 01-11-1944 -1   
3392 H.W. HEYWOODTy/Act/Sergeant Royal Marines RM 41 Commando Zoutelande 01-11-1944 22  
3403 J. HUGHESMarine Royal Marines HQ 4 Special Service Brigade Zoutelande 01-11-1944 -1   
6151 K.J. JORDANMarine Royal Marines RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 19  
6164 C.B. LINDREATy/Lieutenant Royal Marines RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 19  
3361 F. LLOYDP.O. RN HMS Copra Zoutelande 01-11-1944 -1   
3362 K. LORDTelegr. RN HMS Copra Zoutelande 01-11-1944 -1   
3405 . ONBEKEND nov. 1944 a RM Commando Zoutelande 01-11-1944 -1   
3409 . ONBEKEND RM 41 Commando Zoutelande 01-11-1944 -1  
3366 S. OVERTONMarine RM HM LCG 2 [PLY/X 3655] Zoutelande 01-11-1944 -1   
3367 D. POTTERE.R.A. (4th Cl.) Royal Marine LCS(L) 252 Zoutelande 01-11-1944 -1   
3365 R. POWELLMarine Royal Marine LCS(L) 258 Zoutelande 01-11-1944 -1   
6046 J.M. ROBERTSONCommando Royal Marines RM 41 Commando Zoutelande 01-11-1944 -1  
6217 L.A. SAMWELLMarine Royal Marines RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 21  
3368 J. SAUNDERSCapt. Royal Engineers (80 Assault Sqn RE?) Zoutelande 01-11-1944 -1   
6225 P.D. SHEARSMarine Royal Marines RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 21  
3387 D.M.D.R. WINSERLieutenant Royal Army Medical Corps RM 48 Commando Zoutelande 01-11-1944 29
3370 A. WITTERIDGESpr. 82 Assault Sqn RE [1870984] Zoutelande 01-11-1944 -1   
3395 R.H.R. BREHMESergeant. RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 22  
3396 J. BUCHANANLance/Corporal RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 20  
3397 A.S. DAVIESMarine RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 23  
3398 M. DERRICKMarine RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 20  
3399 A. DUKEMarine RM 47 Commando - Q-troop Zoutelande 02-11-1944 25  
6099 E.J. EVANSTy/Act/Corporal RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 25  
6102 D. FEEMarine RM 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 20  
6106 W.R.D. FLETCHERLance Corporal RM RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 19  
6121 M.H. GRIMSDELLLance Corporal RM 47 Commando - Q-troop Zoutelande 02-11-1944 21  
3374 J. LARAWAYSpr. 79 Assault Sqn RE Zoutelande 02-11-1944 -1   
6165 A. LONGDENMarine Royal Marines 47 Commando - Q-troop Zoutelande 02-11-1944 20  
6172 D.F. MCGREGORMarine Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 20  
6192 H. PAYNEMarine Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 23  
6194 R.A. PETTITMarine Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 -1  
6196 H.H. PLANKSergeant Major Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 26  
6202 J.E. PUDDICKTy/Act/Sergeant Royal Marines 47 Commando - Q-Troop Zoutelande 02-11-1944 21  
6204 R.F. RACKHAMTy/Act/Sergeant RM 47 Commando - B-troop Zoutelande 02-11-1944 29  
6210 C.S. RIPINERCorporal Royal Marines 47 Commando - HW-Troop Zoutelande 02-11-1944 23  
6232 W.J.C. SPEARTy/Act/Company Sergeant Major RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 26  
3385 M.G. STYLELt. RM 47 Commando - A-troop Zoutelande 02-11-1944 -1   
6251 J. UNSWORTHTy/Act/Corporal RM 47 Commando - Y-Troop Zoutelande 02-11-1944 21  
6256 R.E. WEBBTy/Act/Sergeant Royal Marines 47 Commando - X-Troop Zoutelande 02-11-1944 22  
6260 G.M. WILSONMarine Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 02-11-1944 23  
6104 J. FLANNAGANMarine RM 47 Commando - X-Troop Zoutelande 03-11-1944 20  
6179 J. MUIRMarine Royal Marines 47 Commando - HQ-Troop Zoutelande 03-11-1944 22  
6191 K.G. PATEYMarine Royal Marines RM 47 Commando Zoutelande 03-11-1944 19  
6249 A. TURNERMarine RM 47 Commando Zoutelande 04-11-1944 22  
3376 A.E. CHARLTONSpr. 510 Field Coy RE Zoutelande 06-11-1944 25   
6101 J. FAWCETTMarine RM 47 Commando - Q-troop Oostende 07-11-1944 20  
3378 A. PETRIECpl. RAF Zoutelande 07-11-1944 -1   
3393 R.F. NICHOLSONMarine Royal Marines RM 41 Commando Zoutelande 13-01-1945 22  
3402 F. BACHEAble Seaman H.M.M.L. 466 Royal Navy Zoutelande 25-03-1945 20   
483 perso(o)n(en) gevonden in de database



Na het maken van de selectie worden de gegevens uit onze database gehaald. Door op de onderstreepte links te klikken haalt u meer gedetaileerde informatie naar boven. Heeft u aanvullingen op of opmerkingen over de gegevens, meldt dit dan via databasebeheerders. Vermeld hierbij het database-id